Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

My również planowaliśmy na swieta ale chyba okazuje sie ze nie na te tylko wielkanocne . Bralismy kredyt na wykonczenie i juz go nie ma ;( a kilka spraw zostalo jeszcze jak pomalowanie scian ,wstawienie drzwi wewnetrznych no i wyposarzenie nie wspominajac o balustradach na balkonach i ogrodzeniu z przodu domu ;( no ale jakoś sie to da. Byle do wiosny, Przydałoby sie jakies jeszcze skromne 30tyś a nie chce juz dobierac kredytu .Zostało nam tylko na schody drewniane które beda montować pod koniec tygodnia.

 

tak, u nas też będzie podobnie, choć my wprowadzimy się choćby na sam dół i choćby z tymczasową kuchnią - tak nam się śpieszy. też myśleliśmy o tych świętach ale mamy problem z wodą - nie mamy papierów na obecną studnię i będziemy wiercić nową + czekamy ciągle na gaz, choć jeśli gazownia da ciała to chyba podłączymy się na butlach np 6 x 11kg...

 

u nas od jutra płytki na dole + cekole czyli ogólnie wykończeniówka pełną gębą :)

 

pozdrawiamy

mC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

lasci piękne zrobione. My już też mamy wykończeniówkę. Zamówiliśmy właśnie płytki do łazienki, wiatrołapu, kuchni. Można dostać zawrotów głowy od tego wyboru.Na początku budowy chciałam być na takim właśnie etapie wyboru i wykończeniówki. A teraz to mnie nie cieszy. Najlepiej jakby za mnie ktoś wybrał. Chciałabym już to przeskoczyć i wreszcie zamieszkać.

Czy ktoś mi może udzielić informacji czy można odliczyć od vatu :

panele, karnisze, prysznic, umywalkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor beige?

 

Jaki planujesz kolor drzwi wewnetrznych? Cos jak kolor okien?(bo nie wiem czy to ciemny brąz czy mahon?)

 

Dokładnie kolor beige płytek salonowych,co do drzwi nie zastanawialiśmy sie z żoną jeszcze,okna mam koloru złoty dąb a do czego będziemy dopasowywać drzwi to nie mam pojęcia ale chyba coś pod kolor okien. Myślałem nad firmą DRE i VOX .Pokój nad garażem planujemy przeznaczyć na garderobę w całości i planujemy tam wstawić drzwi BIG BEN model 2.1 firmy VOX

 

http://www.drzwi.vox.pl/downloads/Katalog%20Drzwi%20VOX.pdf

 

ale czy tak będzie to jeszcze nie wiem czas pokarze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lasci piękne zrobione. My już też mamy wykończeniówkę. Zamówiliśmy właśnie płytki do łazienki, wiatrołapu, kuchni. Można dostać zawrotów głowy od tego wyboru.Na początku budowy chciałam być na takim właśnie etapie wyboru i wykończeniówki. A teraz to mnie nie cieszy. Najlepiej jakby za mnie ktoś wybrał. Chciałabym już to przeskoczyć i wreszcie zamieszkać.

Czy ktoś mi może udzielić informacji czy można odliczyć od vatu :

panele, karnisze, prysznic, umywalkę.

 

witaj mozna odliczyc panele listwy podłogowe prysznic umywalke baterie wanne płytki . niestety karniszy zyrandoli farb gruntów i kontaktów nie mozna. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte na żądanie
Ktoś wcześniej pytał o gładzie i koszty- właśnie kończę więc mogę napisać :) za cały parter + klatka schodowa i hall na piętrze (bez sufitów bo mam karton/gips) w tym łatanie wszelkich dziurek w pokojach na górze - wyszło w sumie ze 350 zł za całość wliczając papier ścierny. Niestety robota moja ok 2 tygodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej pytał o gładzie i koszty- właśnie kończę więc mogę napisać :) za cały parter + klatka schodowa i hall na piętrze (bez sufitów bo mam karton/gips) w tym łatanie wszelkich dziurek w pokojach na górze - wyszło w sumie ze 350 zł za całość wliczając papier ścierny. Niestety robota moja ok 2 tygodni.

 

Dziękuję Jarku :) To ja pytałam.

My wzięliśmy ekipę- 12 zł/m2 bez materiału z pierwszym malowaniem. Nie udało się znależć taniej.

Pozdrawiam

P. S. U nas też brakuje jakieś 30k. Cóż zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte na żądanie

Witaj.

Którędy weszli i co ukradli jeśli to nie tajemnica...

 

Integra 64 jest fajnym sprzętem jednak jeśli chcesz mieć tylko alarm to szkoda kasy.

Napisz do mnie na priv co potrzebujesz to mogę załatwić Ci satela po moich zniżkach (23% od ceny katalogowej) oraz doradzę Ci jaki sprzęt dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vabien23 salon bez wykusza ok. 25m, z wykuszem 31m, przy czym wykusze też powiększaliśmy. Może te zdjęcia Ci pomogą:

[ATTACH=CONFIG]215572[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]215573[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]215574[/ATTACH]

 

 

 

LOGOUT napisz prosze jakie wymiary ma ta dziura na okno narozne (lub wymiar okna jaki tam wstawicie) pewnie macie juz wieksze rozeznanie w temacie niz my. Orientowaliscie sie tez o ile takie okno drozsze od zwyklego? Pozdr

 

LOKMEN wprowadzaj sie i wstawiaj foty !!! ciekawa jestem koncowego efektu.

GOSIK twojego domku tez ciekawa jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIK twojego domku tez ciekawa jestem :)

 

Staramy się :) Na razie szpachlujemy, więc nie ma czego pokazać :) Ale za tydzień wchodzą z płytkami glazurnicy to się pochwalę. Gresy już wybraliśmy, grafitowe, sama ciekawa jestem efektu. Znaleźliśmy końcówkę serii w hurtowni- zapłaciliśmy 68 zł/m2 :) Będą w kuchni i w wiatrołapie. Panele też już wybraliśmy na górę i na dół. Schody będą montować przed świętami :)

Pozdrawiam cieplutko :)

Edytowane przez gosik102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrali tylko elektronarzędzia. Straty 3000 zł . do wymiany szyba w drzwiach tarasowych i okno w garażu. Złodzieje zatrzymani odzyskałem elektronarzędzia i straty spadły do 1000zł. To pierwsza kradzież jaką miałem.

Uff, dobrze, że tylko tyle. Trzymam kciuki, żeby się więcej nie zdarzyło. U nas póki co- odpukać- spokój. Martwię się co będzie jak już coś zainstalujemy, a jeszcze nie będziemy mieszkać. Z nowości to skończyliśmy ocieplać poddasze- w końcu!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, dobrze, że tylko tyle. Trzymam kciuki, żeby się więcej nie zdarzyło. U nas póki co- odpukać- spokój. Martwię się co będzie jak już coś zainstalujemy, a jeszcze nie będziemy mieszkać. Z nowości to skończyliśmy ocieplać poddasze- w końcu!!!

Pozdrawiam

Ja w chwili gdy zacznę wykańczać to zamieszkam na budowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...