Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość tamoka
Witam, z uwagą i zainteresowaniem śledzę to forum. Budujemy również RODO6, mam prośbę do wszystkich,którzy są szczęśliwymi posiadaczami schodów zabiegowych - proszę o zdjęcia. Mam podstawy sądzić,że nasz majster sknocił te schody.Ogromna prośba!!! Mamy Terrivę,ale chyba w związku z tą zmianą zabieg powinien wyglądać tak samo. Pozdrawiam :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tamoka

To Cię pocieszę bo ja mam też terive i też spir.... schody. Murarz twierdzi że wszystko jest zrobione zgodnie z projektem ale jak wjechałam na budowę po wylaniu schodów to odrazu mu mówie że jak dojdą posadzki to będę miała stopień do pokoju nad garaż i podwójnie wysoki ostatni na górę. I miałam rację. Przyszły posadzki i moja teoria się potwierdziła. Teraz czekam co wymyśli bo musimy na nowo rozplanować te schody. Ale nie wiem co z tego wyjdzie - albo stopień dodatkowy na salon albo nad garaż aż sie boje.

 

prosiliście o koszty więc:

tynki wew. 528m2*12 cem-wap

posadzki 158m2*14 maszynowe

odkurzacz cent. 600 towar 400zł robocizna 4 gn+szufelka (bez jednostki)

c.o, woda, kanaliza-36m2 podłogówki reszta grzejniki piec na razie na paliwo stałe- zębiec. Woda i c.o. całe w miedzi 22,000 w tym 4000 robocizna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REMLE - domek masz cudowny, śledzimy na forum Twoje postępy i efekty dom jest bajeczny. Widać, że masz super gust i to widzać. Cieszę się w sąsiedztwie powstał tak piękny dom. My będziemy budować w Tarnowskich Górach. Przypomnij proszę czy budowałaś trzeci komin ( na zdjęciach u Ciebie go nie widzę ) i czy przenosiłaś kotłownię za garaże. Z tego co pamiętam to chyba tak. Pozdrawiamy serdecznie.

 

Pankca - współczuję sąsiada, trzymaj się wszystko będzie dobrze. A na sąsiada szkoda fundamentów i betonu. Widocznie Wam zazdrości i ma czego Rodo 6 to najpięknieszy dom na świecie.

 

Pozdrawiam wszystkich rododendronowców. Niech się mury pną do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tamoka

Michell dziękuję za link ze zdjęciami. Ja Wam moich schodów nie pokażę, bo to straszny widok :lol: Mam nadzieję,że po poprawkach będzie się czym pochwalić.

Widzę,że mamy podobne rozwiązanie, my piwnicę zrobiliśmy pod byłą kotłownią oraz łazienką, a Ty jakiej masz wielkości?

Remle gratuluję przepięknego domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff... dobrze,że mam sąsiadów nawet nawet :roll:

michell jamiałam mieć podobne piwnice-ponoć wyszłyby prawie same, ale zrezygnowałam-ja ich nie widziałam, a teraz jak widze od południa fundamenty 1,6m nad ziemią, to się zastanawiam czy dobrze zrobiłam... :roll:

 

pancka a do czego oni się czepiają, jeśli wszystko robisz zgodnie z papierkami???ja chciałam nawet piwnice robić na lewo-tzn. załatwiać papiery, ale pracy ekipy nie wstrzymywać, ale ty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michelle

czy to znaczy,że u Pancki wszystko będzie ok? Mogą sobie dalej spokojnie budować? Mam nadzieję,że sąsiada żółć zaleje,lub zachłyśnie się własnym jadem.Chociaż wiem z doświadczenia(też mam taką jedną obok),że złego licho nie bierze.Przyjdzie jednak czas,że MIŁY SĄSIADEK :evil: :evil: będzie czegoś od nich potrzebował.Bo Pan Bóg nie rychliwy,ale sprawiedliwy.

Pancka

wiem,że ty dzielna babka jesteś(śledzę twój dziennik i komentarze)dacie radę.Przesyłam same dobre fluidy i mnóóóóstwo życzliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michelle

no,kamień z serca.

co nie zmienia faktu,że pomysł z piwnicą jest całkiem całkiem :wink: .A swoją drogą to takich ludzi,którzy pisza donosy powinno sie obciążać kosztami w przypadku stwierdzenia,że były one bezpodstawne(przeciez MIŁY SĄSIADEK :evil: :evil: mógł sobie sam wymierzyć czy są cztery metry) Moja sąsiadkę strach przed ewentualnymi konsekwencjami natury prawnej trochę powstrzymał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...