Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie po dłuższym czasie :)

Mieszkamy już od stycznia- mieszka się wspaniale. Jesteśmy na etapie wykańczania góry (dół jest na tip top ;)). Stąd mam do Was prośbę- czy możecie wrzucić zdjęcia pokoju na górze- tego na wprost schodów (albo inaczej- ten, który jest obok małego). Jestem ciekawa jak go zaaranżowaliście- my planujemy tam sypialnię i jakoś nie mam pomysłu ;)

Pozdrawiam cieplutko

Małgosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! jestem pod wrażeniem, bardzo fajny, nowoczesny wygląd! czekam na więcej fotek ;)

jaką macie dachówkę?

 

Mieszkamy już prawie dwa miesiące, jest po prostu super (minusem jest tylko "droga" dojazdowa a w zasadzie jej brak :) ). Powoli kończymy elewację, zostało tylko oświetlenie i barierka w sypialni. Poniżej kilka fotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWKI - PRZEPIĘKNIE! Wszystko mi się podoba :) ta mapa na suficie u dziecka to tapeta? naklejka? gdzie kupiliście? Górna łazienka - taką chcę u siebie ;). Wszystko pięknie , naprawdę gratulacje. No i te światła... super

 

i na koniec pokoje dzieci, kuchnia i część salonu (jeszcze bez firan , fotela i docelowej ławy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWKI - PRZEPIĘKNIE! Wszystko mi się podoba :) ta mapa na suficie u dziecka to tapeta? naklejka? gdzie kupiliście? Górna łazienka - taką chcę u siebie ;). Wszystko pięknie , naprawdę gratulacje. No i te światła... super

 

Mapa to tapeta złożona z 7 części . Czekaliśmy 5 tygodni na fachowca , który to zrobi dobrze. Tapetę kupiliśmy przez sklep internetowy Kidstown.pl l( jesli chcesz link na priv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas brakuje jeszcze mebli do salonu i szafy do sypialni + całej masy innych akcesoriów dekoracyjnych :). Pokoje dzieci są już gotowe a to najważniejsze. Poniżej fotki łazienki dolnej i naszej przy sypialni

 

Co to za płytki w górnej łazience? Paradyż masto grys? Jesteśmy na etapie projektowania łazienek i o tyle co na dolną jesteśmy zdecydowani, to nad górną się zastanawiamy nad masto grys a doblo grafit z Paradyża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]285662[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]285663[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]285664[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]285665[/ATTACH]

Nasz rodosek w nowej odsłonie - doczekaliśmy się elewacji :). Jeszcze wiele do zrobienia wokół i drobiazgi do skończenia, ale większa część prac elewacyjnych za nami - ufff....

Elewacja mega mi się podoba :) Wyszło świetnie- kolory dobrane ze smakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...