Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gosik i jak Twoja sypialnia bo swego czasu pytałaś o inspiracje. Co prawda nie mam zdjęcia ale u nas duże łoże z tapicerowanym zagłówkiem i dwie szafki nocne. Wszystko w tonacjach beżowo-brązowo-czekoladowych, tylko biała lampa sufitowa. W planach jeszcze komoda,dużżżży fotel i lampa do czytania. I zachorowałam jeszcze na pewien obraz ale na razie poza zasięgiem:)

 

Cześć :)

Na razie zrobione szpachle, wybieramy kolorki (będzie beż) i do dzieła. Mam już skończoną łazienkę na górze :) Wstawię fotki jak tylko kupimy lustro :)

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć :)

Na razie zrobione szpachle, wybieramy kolorki (będzie beż) i do dzieła. Mam już skończoną łazienkę na górze :) Wstawię fotki jak tylko kupimy lustro :)

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź ;)

 

Gosia jeszcze jednopytanie do Ciebie. O ile dobrze kojarzę to Wy macie schody do domu i taras z kostki?? Jeśli tak to ile Was to kosztowało, i może jakieś zdjęcie, bo robimy małe rozeznanie przed wiosną:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia jeszcze jednopytanie do Ciebie. O ile dobrze kojarzę to Wy macie schody do domu i taras z kostki?? Jeśli tak to ile Was to kosztowało, i może jakieś zdjęcie, bo robimy małe rozeznanie przed wiosną:yes:

 

U nas scody, taras i caly podjazd do domu z kostki, razem jakies 240m2, wyszlo 30 tys, woj.warminsko-mazurskie

 

IMG_3121.JPGIMG_3116.JPGIMG_3120.JPG

Edytowane przez ada1984
poprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia jeszcze jednopytanie do Ciebie. O ile dobrze kojarzę to Wy macie schody do domu i taras z kostki?? Jeśli tak to ile Was to kosztowało, i może jakieś zdjęcie, bo robimy małe rozeznanie przed wiosną:yes:

 

Podsyłam stronę wątku, gdzie o tym pisałam :) Nie mam więcej fotek - niestety :(

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?73624-projekt-DOM-W-RODODENDRONACH-6-pracownia-ARCHON/page555&highlight=schody+kostki

:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte na żądanie
Od tego momentu jaki masz teraz wzięliśmy kredyt 200 000 i tak myślę, że drugie tyle wykopałem ze skarbca pod drzewkiem :p I w sumie bez szaleństwa z wykończeniem bo na to zbrakło kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego momentu jaki masz teraz wzięliśmy kredyt 200 000 i tak myślę, że drugie tyle wykopałem ze skarbca pod drzewkiem :p I w sumie bez szaleństwa z wykończeniem bo na to zbrakło kasy.

 

Ha ha lokmen dobrze powiedziane. U nas podobnie, tyle że kredyt 180 tyś i szału przy wykończeniówce nie było:) i braki braki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szczesliwych posiadaczy domów zarowno tych juz mieszkajacych jaki tych ktorzy dom maja dopiero na papierze ja własnie zaliczam sie do tych drugich. Budowe rodo 6 ver 3 planuje w przyszlym roku i szukam kogos w okolicach lublina kto ma juz taki dom lub jest w trakcie budowy zeby mozna bylo co nieco podpatrzec. W razie czego moge podac kontakt. Pozdrawiam Edytowane przez lawomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich my już ociepliliśmy z zewnątrz nasz dom, teraz ocieplamy poddasze. Gdzie umieściliście wejście na strych w swoich rododendronach 6. I bardzo proszę osoby, które już mieszkają niech pochwalą się swoją aranżacją wnętrz:)

 

Na klatce schodowej, co prawda nasz Rodo jest rozciągnięty o 1,8m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich my już ociepliliśmy z zewnątrz nasz dom, teraz ocieplamy poddasze. Gdzie umieściliście wejście na strych w swoich rododendronach 6. I bardzo proszę osoby, które już mieszkają niech pochwalą się swoją aranżacją wnętrz:)

 

Aranżacje można odnaleźć przeszukując wątek- wystarczy wpisać odpowiednią frazę :)

Wejścia na strych mamy dwa- jedno w pokoju nad garażem, drugie na klatce schodowej.

U nas malowanie i układanie paneli na górze i, po prawie roku od zamieszkania, będzie finisz :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich my już ociepliliśmy z zewnątrz nasz dom, teraz ocieplamy poddasze. Gdzie umieściliście wejście na strych w swoich rododendronach 6. I bardzo proszę osoby, które już mieszkają niech pochwalą się swoją aranżacją wnętrz:)

 

Hej Justyna, z tego co widziałem na zdjęciach to budujesz wersję z 1 garażem. Możesz mi napisać ile i jakiej wełny poszło na ocieplenie poddasza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Hej Justyna, z tego co widziałem na zdjęciach to budujesz wersję z 1 garażem. Możesz mi napisać ile i jakiej wełny poszło na ocieplenie poddasza?

Stosowaliśmy wełnę ursa, poszło jej około 110m2 o grubości 15 cm między krokwie. I później w poprzek układana była wełna o grubości 10cm też 110 m2. Wełna miała współczynnik U 0,035.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...