Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość 80mariusz80
Mam do Was szybkie pytanie, ile m2 tynków wychodzi w podstawowym projekcie Rodo6 bez skosów i sufitu na poddaszu ?

projekt nie modyfikowany.

Ok. 200m2. Bez pokoju na półpiętrze, włącznie z holem, klatką schodową, oboma kominami i szczytami na strychu.

Półpiętro - pokój nad garażem to ~42 m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ok. 200m2. Bez pokoju na półpiętrze, włącznie z holem, klatką schodową, oboma kominami i szczytami na strychu.

Półpiętro - pokój nad garażem to ~42 m2.

 

Tynków wychodzi ok 500 do 550 mkw. To co przedstawiłeś, czyli 200 mkw wydaje mi się bardziej prawdopodobne do wylewek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz jak zamykałeś balkony? jaką balustradą , może nierdzewka? znasz kogoś godnego polecenia na śląsku ?

 

 

 

Ja wprawdzie nie Mariusz, ale polecić mogę firmę do balkonów z nierdzewki, którą 2 lata temu na tym forum polecała Nutka.

Skorzystałam z tego kontaktu. Tu mają stronę http://www.balustrady-adamex.pl/

Panowie punktualni, konkretni i terminowi. Robią chyba po całej Polsce, na pewno na południu.

 

A moje nierdzewne wyglądają tak

 

barierki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 80mariusz80
Tynków wychodzi ok 500 do 550 mkw. To co przedstawiłeś, czyli 200 mkw wydaje mi się bardziej prawdopodobne do wylewek :)

Może źle zrozumiałem pytanie, zinterpretowałem to jako pytanie o metraż tynków na poddaszu, czyli na piętrze.

Edytowane przez 80mariusz80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie nie Mariusz, ale polecić mogę firmę do balkonów z nierdzewki, którą 2 lata temu na tym forum polecała Nutka.

Skorzystałam z tego kontaktu. Tu mają stronę http://www.balustrady-adamex.pl/

Panowie punktualni, konkretni i terminowi. Robią chyba po całej Polsce, na pewno na południu.

 

A moje nierdzewne wyglądają tak

 

[ATTACH=CONFIG]310951[/ATTACH]

 

THX fiona , sprawdzę czy na śląsk zajadą a jak to wyglądało cenowo od metra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX fiona , sprawdzę czy na śląsk zajadą a jak to wyglądało cenowo od metra ?

 

 

Powinni zajechać, bo chyba sobie zbierają oferty z podobnych rejonów i jak mają już kilka zamówień, to im się opłaci.

 

Jak się robi więcej to 350zł / mb, a jak mniejsze zamówienie to 400zł/mb.

 

Zawsze można powiedzieć, że koleżanka z forum poleciła.

 

U mnie to jedyna firma, która przyjechała na czas i terminowo się wywiązała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Polecaliśmy tą firmę jeszcze paru osobom i wszyscy byli bardzo zadowoleni.

 

Nie wybierajcie ich jeśli bardzo Wam się spieszy bo tak jak ktoś pisał wyżej - zbierają zamiówienia z danego regionu i przyjeżdzaja w umówionym terminie i montują gotową barierkę. Mieli o niebo lepsze ceny niż wszystkie inne firmy/fachowcy w Krakowie u ktorych wyceniałam mimo że musilei dojechać kawał drogi.

 

Pozdrowienia dla Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni zajechać, bo chyba sobie zbierają oferty z podobnych rejonów i jak mają już kilka zamówień, to im się opłaci.

 

Jak się robi więcej to 350zł / mb, a jak mniejsze zamówienie to 400zł/mb.

 

Zawsze można powiedzieć, że koleżanka z forum poleciła.

 

U mnie to jedyna firma, która przyjechała na czas i terminowo się wywiązała.

 

Polecaliśmy tą firmę jeszcze paru osobom i wszyscy byli bardzo zadowoleni.

 

Nie wybierajcie ich jeśli bardzo Wam się spieszy bo tak jak ktoś pisał wyżej - zbierają zamiówienia z danego regionu i przyjeżdzaja w umówionym terminie i montują gotową barierkę. Mieli o niebo lepsze ceny niż wszystkie inne firmy/fachowcy w Krakowie u ktorych wyceniałam mimo że musilei dojechać kawał drogi.

 

Pozdrowienia dla Was

 

Strona nie działa a czy oni są z okolic Szczecina, bo adamex pod innym adresem jest dostepny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 80mariusz80
Witam, pogoda słoneczna wszyscy pewnie pracują przy swoich domach, u nas też prace idą pełną parą :) Jakiej firmy farby polecacie do malowania wnętrz i czy ktoś robił sypialnie z garderobą w pokoju nad wykuszem, wyszła ona funkcjonalna?

Jedną stronę wcześniej była dyskusja o farbach. Wkleiłem tam też zdjęcie sypialni, która jest nad wykuszem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 80mariusz80
Dziękuję za odpowiedz faktycznie przegapiłam ten wątek o farbach:) Czy masz może zrobioną garderobę w swojej sypialni czy szafę wnękową?

Garderobę mam w pokoju nad garażem, chyba tak było wg projektu. Postawiłem tam ściankę z kartongipsu, zbliżyłem maksymalnie ją do ściany kolankowej żeby w środku było miejsce na rurki i w miarę bezproblemowe poruszanie się. Do sypialni kupiłem jedną wielką szafę którą ustawiłem vis a vis łóżka, oraz jedną komodę. Zmieściło się jeszcze łóżeczko dla dzieciaka, dwa stoliki nocne. Mam jeszcze dość miejsca wolnego między szafą a łóżkiem - chcę kupić tam stolik i dwa krzesła z wikliny, które w przyjemniejsze dni będę wynosił na balkon i tam odpoczywał, coś popijając i oglądając zachód słońca nad lasem :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile macie pętli ogrzewania podłogowego w salonie i czy ktoś ma tylko jedną?

 

a twoj salon to salon powiekszony o gabinet ? petle u mnie (salon powiększony o gabinet) chyba jak dobrze pamietam 5 sekcji. Co do jednej to raczej nie bardzo, załozenie jest takie ze 1 petla nie przekracza okreslonej długości i dążymy w miare mozliwości o podobną długośc kazdej sekcji, (z różnych względów) - przede wszytskim chodzi o sterowanie i równomierny rozklad temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...