Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 12,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

angelko - niestety nie mam więcej zdjęć domku kumpla - i tak zrobiłam to bez jego pozwolenia , w biegu jak odjeżdzałam .On nie zmieniał kompletnie nic z pierwotnego projektu.

I właśnie tu mam pytanie do kolejnych właścicieli rodoska - jemu na balkonie nad wykuszem wyszła taka"durna"belka ( próg) na ziemi tj.przy wchodzeniu na balkon musi niezłego kroka zrobić aby ją przekroczyć!! My takiego czegoś nie mamy ? Jak jest u Was?

A co to podbitki - nie bardzo wiem o co Ci chodzi??? Bo my podbitki jeszcze nie mamy :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda :cry: co do podbitki-można podbijać tak po skosie jak wychodzi dach "od spodu", a można prosto-prostopadle do budynku i wtedy takie trójkąty wychodzą przy początkach ścian.

próg nad wykuszem chyba mieć będziemy-narazie jest na wysokość 1 pustaka porotherm, ale wiem,ze na balkon ma iść 20cm styroduru (wg.projektu). więc będzie chyba stopień z pokoju na balkon, a nie próg-pożyjemy zobaczymy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :p

Jestem na etapie wyboru domku.Ale prawdopodobnie zostaniemy przy rodosiku 6.Bardzo chciałabym zobaczyć go w realu. :roll: Może znajdzie się ktoś w okolicy Krakowa.

Pozdrawiam wszystkich budujących i tych zastanawiających się :)

 

zależy w której okolicy szukasz?-ja buduję 5km. od Balic; z tym,że nie mam jeszcze achu i działówek, więc musiałabyś sobie wszystko wyobrazić, albo przyjechać na konie sierpnia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOchani,

 

po ile w Waszych rejonach placicie za ulozenie glazury? I czy macie kogos do polecenia kto by w okresie koniec sierpnia/ wrzesien przyjechal i zrobil mi kompletnie wszystko zwiazanego z glazura i terakota/gresem?

 

bede wdzieczna za pomoc - bo w okolicach Warszawy zycza sobie od 50 do 80 złoty z metra2.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy na foum serdecznie podziękować Ani i Sławkowi :D :D :D za pokazanie nam swojeo wspaniałego domku. Po obejrzeniu nie mięliśmy już cienia wąpliwości, że to był dobry wybór. Gratulujemy postępów i przyznam, że trochę Wam zazdrościmy, że jesteście już tak blisko. U nas na razie dom tylko na papierze. Pozdrawiam Aneta :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od niedawna śledzę to forum i patrzę na Wasze postępy :) I muszę przyznać, że Rododendron to naprawdę niezły projekt :) ale... no właśnie, razem z narzeczonym zdecydowaliśmy się kupić projekt rododendrona 6 (W) - nowość, ale bardzo nam pasująca :) Projekt zamówiony dopiero wczoraj i powinien być pod koniec lipca, już nie mogę się doczekać, choć z budową pewnie troszkę poczekamy, ale zawsze można ją rozłożyć na nieco dłuższy czas, żeby nie dostać zadyszki finansowej.

 

Może ktoś z jeszcze rozważających zakup projektu zainteresował się właśnie 6(W)? wszelkie komentarze mile widziane - myślę, że nie ma jeszcze potrzeby zakładać nowego tematu, ale mam nadzieję, że z czasem się pojawi :)

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...