Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt W-49.12 pracownia DOBRE PROJEKTY (JELENIA GÓRA)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam.

Fajne fotki. Super, że mieszkacie.

U nas nadal brak nabywcy na mieszkanie.

Xerses, czemu zrobiłeś kaloryfer na tej ścianie, a nie koło okna? Tak z ciekawości.

Wrzucajcie fotki, poprawiają humor w podłe jesienne wieczory, spędzane w klicie w bloku... :(

Pozdrawiamy!

 

O który kaloryfer pytasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xerses, na poddaszu, w pokojach nad salonem. Też mamy okna jak Ty - jedno balkonowe i drugie zwykłe (w projekcie były dwa balkonowe) i pod tym drugim oknem planowaliśmy kaloryfer.

Piwniczka z takim czymś jak u Sylwii to jest rozwiązanie, znajomi mają tak w spiżarce za kuchnią. Pomieszczenie jest wentylowane, ale i chłodne dzięki temu.

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xerses, na poddaszu, w pokojach nad salonem. Też mamy okna jak Ty - jedno balkonowe i drugie zwykłe (w projekcie były dwa balkonowe) i pod tym drugim oknem planowaliśmy kaloryfer.

Piwniczka z takim czymś jak u Sylwii to jest rozwiązanie, znajomi mają tak w spiżarce za kuchnią. Pomieszczenie jest wentylowane, ale i chłodne dzięki temu.

Pozdrawiamy!

 

Aa o to pytasz. Z prostej przyczyny - pod tym oknem wstawimy - w zasadzie już zamówiliśmy - biurka dzieciom. Dlatego grzejnik poszedł na ściane działową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xerses, na poddaszu, w pokojach nad salonem. Też mamy okna jak Ty - jedno balkonowe i drugie zwykłe (w projekcie były dwa balkonowe) i pod tym drugim oknem planowaliśmy kaloryfer.

Piwniczka z takim czymś jak u Sylwii to jest rozwiązanie, znajomi mają tak w spiżarce za kuchnią. Pomieszczenie jest wentylowane, ale i chłodne dzięki temu.

Pozdrawiamy!

 

w spiżarce obok kuchni tez mam dokładnie taką samą wentylację..w sumie miała wyciągać powietrze ale jest odwrtonie...dmucha do środka...ale akurat wyszło na plus bo dzięki temu jest tam zawsze świeże powietrze i chłodniej:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę dot projektu 49.12b czy możecie podeslac mi na mejla zdjęcia sufitu łazienki na piętrze? Jest tam skomplikowany

sufit do zabudowania profilami i gdybym podejrzal ten etap na zdjęciach od Was, z widocznymi profilami ewentualnie gotowy kształt sufitu, pomogloby mi to iw zabudowania go.

Jakby co to mogę na mejla wysłać zdjęcie skosu, choć myśle ze posiadacze wersji b bedą wiedzieli co miałem na myśli. Będę wdzięczny za zdjecia - mój adres :[email protected]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w spiżarce obok kuchni tez mam dokładnie taką samą wentylację..w sumie miała wyciągać powietrze ale jest odwrtonie...dmucha do środka...ale akurat wyszło na plus bo dzięki temu jest tam zawsze świeże powietrze i chłodniej:-)

 

A ja akurat jeszcze jej nie robiłem - i zobaczymy czy będe wogóle robił. Poobserwuję czy nic sie tam nie będzie działo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WESOŁYCH ŚWIĄT dla wszystkich naszych znajomych forumowych, budujących domek jak nasz! Pełnych kieszeni na Nowy Rok, pomysłów, cierpliwości, sił, zdrowia.

 

Tych, którym nie odpisałam na wpis w naszym wątku rok temu, przepraszam, byłam wtedy prawie miesiąc w szpitalu (rodził się nasz najmłodszy, potem trochę się działo...) i dziękuję za pamięć!

 

Sobie życzymy, żeby udało się dołączyć do grona "wykańczających się oraz zamieszkać w większych niż obecnie przestrzeniach...

 

Pozdrawiamy świątecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji mijających Świąt wysyłam kilka fotek z wystroju świątecznego:-) oraz pochwalę się w kocu zrobioną sypialnią na piętrze!!!trochę to trwało ale tak to jest z wykończeniówką...

Życzę Wszystkim budującym w nadchodzącym Nowym Roku dużo sił i wytrwałości w wykańczaniu domu:-)

zdjęcie2.jpg

zdjęcie5.jpg

zdjęcie7.JPG

zdjęcie8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwego Nowego Roku :)

 

Sylwia, bardzo mi się podoba. Super są te krzesła przy stole w wykuszu, można wiedzieć , gdzie kupiłaś?

 

Witam:-)

krzesła kupowałam na stronie internetowej: http://www.decolab.pl/krzeslo-nex-basic.html zauważyłam tylko że nie mają już dokładnie tych samych co ja lecz podobne... ale z tego co kojarze to na allegro jest ich sporo. Są to krzesła Eamsy-inspirowane oczywiście bo oryginalne są duuużo droższe;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:-)

krzesła kupowałam na stronie internetowej: http://www.decolab.pl/krzeslo-nex-basic.html zauważyłam tylko że nie mają już dokładnie tych samych co ja lecz podobne... ale z tego co kojarze to na allegro jest ich sporo. Są to krzesła Eamsy-inspirowane oczywiście bo oryginalne są duuużo droższe;-)

Pozdrawiam

 

mnie się też podobają te krzesła i planuje takie białe :)

 

ech jak zazdroszczę tego ze już mieszkacie.... ja się zastanawiam co się szybciej wykończy, my czy ten dom... na razie mogę się "pochwalić" kominkiem. I zastanawiam się czemu schody dywanowe są takie drogie....?

pozdrawiam

IMG_0753m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Xerses, polecam, u nas kominek sprawdza się super, często korzystamy.

 

Niestety mszczą się tanie okna. Mimo że w domu nie ma wilgoci, a czasem wręcz jest za sucho (sprawdzane higrometrem), to 'pocą' się - 2-3 centymetrowe skropliny robią się często dookoła szyby.

 

No i chłodny jest ten gabinecik na dole ( w naszym przypadku sypialnia). Zawsze mamy tam 2-3 stopnie mniej niż w salonie. Zimno chyba przechodzi przez mury - z garażu (mimo ocieplonej ściany) i piwniczki. Pewnie trochę też z pomieszczenia nad garażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mszczą się tanie okna. Mimo że w domu nie ma wilgoci, a czasem wręcz jest za sucho (sprawdzane higrometrem), to 'pocą' się - 2-3 centymetrowe skropliny robią się często dookoła szyby.

 

powiem szczerze myślałam że teraz już wszystkie okna nawet te z niższej pólki maja te odpowetrzniki w ramach okien....a może Twoje okna są wadliwe..nie myślałeś żeby je reklamować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...