Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DACHÓWKA ROBEN - wątek zbiorczy: opinie, modele, zdjęcia, dyskusja


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pablito widzę ze tez jesteś z Krakowa,

Gdzie najtaniej można dostać dachówkę ?

Ja znalazłem na zawiłej.. a Ty gdzie kupowałes ?

 

 

co do S-ki .. no wlasnie , tez nei chcę ryzykować.. niby gwarancja jest na 30 i ktoś może powiedzieć ze dachowki przed wpuszczeniem na rynek są testowane kilka lat (ale chyba nikt mi nie powie ze ska była testowana 30 lat) ale sami wiecie jak to jest.. gdy za 3 lata powychodzą pajączki to przeceiz nei bedzie nikt zmeiniał.. nie znam nikogo kto zmieniał dachowki po 2 latach..

 

chce miec spokojną głowę i pewnosc ze dobrze wybrałem

 

pozdrawiam

 

My zamowilismy wczoraj Robena miedzianego w skladzie budolwanym w Wieliczce przy ul. Jedynaka (pierwszy sklad jadac od strony Wieliczki). Maja bardzo dobre ceny - nam za dach ok. 200m2 z dwoma lukarnami - dachowka podstawowa + gasiory i pozostałe akcesoria wyszlo ok. 13 500 zl. A i do konca marca jest rabat Robena na dachowke podstawowa 5%. Sprzedawca potwierdzal ze Roben ma bardzo dobry serwis i reklamacje rozpatruje bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izulek , hopki - bardzo dziękuje za miłe słowa.

Na dachu nie oszczędzaliśmy, ale to praktycznie 2/3 naszego domu.

Na szczycie jest jeszcze blaszana kształtka - ale jak tylko dekarz przyjedzie na drobne poprawki to zamontuje tam bardzo ładny czwórnik Robena - więc wszystko będzie już kompletne.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetabo - dzięki Anetko za zdjęcia, bardzo ładny dach :)

po pierwszym zdjęciu myslałem ze to miedziana ale na kolejnych juz widać piękny kasztan :)

 

 

aga&marcin - dziękuję bardzo, jutro dzwonię (do 'Maxbud' z tego co wygooglowałem) i porównam ceny..

mnie za 260m2 dachu wyliczyli łącznie z akcesoriami (dachówka kasztan typu S) i 5 oknami dachowymi 30.000 pln brutto.. porównam i podziele się z Wami opinią

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetabo - dzięki Anetko za zdjęcia, bardzo ładny dach :)

po pierwszym zdjęciu myslałem ze to miedziana ale na kolejnych juz widać piękny kasztan :)

 

 

aga&marcin - dziękuję bardzo, jutro dzwonię (do 'Maxbud' z tego co wygooglowałem) i porównam ceny..

mnie za 260m2 dachu wyliczyli łącznie z akcesoriami (dachówka kasztan typu S) i 5 oknami dachowymi 30.000 pln brutto.. porównam i podziele się z Wami opinią

 

pozdrawiam serdecznie

 

Maxmax ten skład to mixbud ul. jedynaka 3 tel. 289 27 60

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...

słyszał ktoś o ceramicznej dachówce Roebena model Monza plus?

cenowo wychodzi niewiele drożej od dobrego cementowego braasa...

Na stronie producenta piszą że to "ceramika dla oszczędnych" - co to znaczy? Wygląda ładnie, wszystkie parametry takie same jak pozostałe...

Jakie opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się pochwali takim klinkierem: Kosmo kasztanowo-rubinowa lub Astro kasztanowa (produkcji Wienerbergera).

 

Mam tą kombinację. Ale Kosmo jest na płocie ;)

 

http://www.softlan.poznan.pl/Public/IMG_1543.jpg

http://www.softlan.poznan.pl/Public/IMG_1544.jpg

 

Bardzo ładna dachówka :-)

Czy można wiedzieć jakiego producenta i jaki to kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do "irtad".

Jakie masz rynny? Tzn. producent i kolor oraz jaki kolor podbitki i czym malowany. Mam też tą dachówkę i cegłę na komin kupuję cosmo, a okna chyba w kolorze orzech i nie wiem co z rynnami i podbitką, a to zestawienie kolorów bardzo mi sie podoba. Z góry dzięki za informację.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
W zdecydowanej większości przypadków to nie jakość dachówki jest problemem tylko błędy niedoświadczonych dekarzy. Pozdrawiam.

 

zgadzam sie,

do tego ich ignoranctwo czesto kreuje niezasadne opinie,

 

a u nas roben sredzka plus kasztanowa,

rowna, szczelna ....

pewnie dekarz byl mlody, nie znal dachowki i przypadkowo dobrze polozyl ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...