Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DACHÓWKA ROBEN - wątek zbiorczy: opinie, modele, zdjęcia, dyskusja


Gość

Recommended Posts

tez dlugo sie zastanawilaem nad robenem, wlasciciel hurtowni mi ja odradzal, mowil ze krzywa, przeszukalem cale forum i wszyscy co ja maja mowia ze jest ekstra, a narzekaja tylko Ci, ktorzy kupili inna (nie obrazajac nikogo najczesciej blachodachowke :) pogadalem ze swoimi dekarzami i powiedzieli ze 80% dachow robili robenem i nigdy nie narzekali. od miesiaca mam juz gotowy daszek roben sredzka falista plus (ponoc lepsza od zwyklej) w kolorze czarno-brazowym i jest pieknie !! polecam i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pogadalem ze swoimi dekarzami i powiedzieli ze 80% dachow robili robenem i nigdy nie narzekali. od miesiaca mam juz gotowy daszek roben sredzka falista plus (ponoc lepsza od zwyklej) w kolorze czarno-brazowym i jest pieknie !! polecam i pozdrawiam

 

Dziasiaj po paru dniach działania dekarzy wrescie mogłem obejrze cczesciowy efekt - na dachu dwuspadowym Roben Sredzka Plus - jak an razie efekt estetyczno wizualny OK!

Dekarze tez nie narzekają.

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dachówka przyjeżdża na budowę... Więc mam nadzieję że już za kilka dni bedę mogła pochwalić się swoim dachem ;)

Co do sprawowania? Nas w hurtowni przekonał pan, który z bliska pokazał dwie dachówki z kilkuletniej wystawy. Angoba Creatona była popękana w jakieś dziwne "pajączki". Natomiast Roben szkliwiony miał się świetnie ;)

Razem z mężem wybraliśmy dachówkę średzką typ S w kolorze kasztan. Uwiódł nas dach, który obejrzeliśmy "w naturze" dość blisko naszej miejscowości pokryty właśnie tą dachówką :)))

 

Nie mogę się już doczekać momentu gdy będę mogła zamieścić swoje fociszcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiamy sie nad dachówką w kolorze grafitowym- antracyt u Robena, jak obejrzeliśmy te dachówki na skaldzie to okazało sie że są szorstkie w przeciwieństwie do czarnobrązowych które są gładkie i dodatku są chyba szkliwione, tak więc mamy dylemat, albo bardzo podobające nam sie kolorystycznie antracytowe matowe ale szorstkie albo czarnobrązowe (II miejsce w rankingu) gładkie ale błyszczące.

Proszę użytkowników tych antracytowych o opinie z użytkowania tego pokrycia, oczywiście wszelkie zdjęcia pokryc dachowych w świetle dziennym dachowek antracytowych i czarnobrązowych mile widziane;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiamy sie nad dachówką w kolorze grafitowym- antracyt u Robena, jak obejrzeliśmy te dachówki na skaldzie to okazało sie że są szorstkie w przeciwieństwie do czarnobrązowych które są gładkie i dodatku są chyba szkliwione, tak więc mamy dylemat, albo bardzo podobające nam sie kolorystycznie antracytowe matowe ale szorstkie albo czarnobrązowe (II miejsce w rankingu) gładkie ale błyszczące.

Proszę użytkowników tych antracytowych o opinie z użytkowania tego pokrycia, oczywiście wszelkie zdjęcia pokryc dachowych w świetle dziennym dachowek antracytowych i czarnobrązowych mile widziane;)

Masz u mnie w galerii zdjecia antracytowej a o opiniach z uzytkowania bede mogł napisac za 10-25 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, jakies pół godzinki temu link do zdjeć z Twoim domkiem dodałem do ulubionych żebym mógł sobie oglądać;)

Podoba mi sie ta antarcytowa bardzo, jest super, tylko jej struktura...

Ile czasu ją już macie polozoną? Jakie ogrzewanie macie w domu? PAliwo stałe? jak wokół komina?

JAką miales cene za dachóke? Dziś mi zaproponowali w jednym skladzie 32,5PLN/m2 brutto, czekam jeszcze na jedną oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, jakies pół godzinki temu link do zdjeć z Twoim domkiem dodałem do ulubionych żebym mógł sobie oglądać;)

Podoba mi sie ta antarcytowa bardzo, jest super, tylko jej struktura...

Ile czasu ją już macie polozoną? Jakie ogrzewanie macie w domu? PAliwo stałe? jak wokół komina?

JAką miales cene za dachóke? Dziś mi zaproponowali w jednym skladzie 32,5PLN/m2 brutto, czekam jeszcze na jedną oferte.

Dachowka ma rowny rok, grzeje gazem. Obrobka wokół komina to chyba moj nawiekszy blad. Najpierw ładnie ułozyli dachówke przy kominie o potem wszystko diabli wzieli bo docieplilem komin styropianem i dałem płytki - dachowki wpkol komina trzeba bylo podocinac. :evil:

Ceny nie ma co porownywac - inne czasy inne realia (rok 2007 a rok 2008 to "przepaść" w budownictwie).

Dachowka w zaleznosci od oswietlenia raz potrafi wygladac na szarą a raz na czarną - mnie sie to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...