Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DACHÓWKA ROBEN - wątek zbiorczy: opinie, modele, zdjęcia, dyskusja


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja rynny mam brazowe.

 

Ale zastanwiam sie nad inna sprawą- w jakim kolorze zrobic schody, taras- wczesniej myslam, ze znajde jakis pasujacy klinkier, ale na razie zaden kolor który widziałam nie pasuje.

 

Moze Wy macie juz jakies płytki wyszukane?

I co z kolorem elewacji_ ja mysle o jakims ekri, jakie wy macie pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
A ja mam takie pytanie - czy tą dachówkę w wersji kasztan da się zaliczyć do czerwonych lub w kolorze dachówki naturalnej? Mam taki zapis w warunkach - musi być czerwona, w kolorze dachówki naturalnej lub szara...A mnie by najlepiej pasowała brązowa....jak ona wygląda w realu? Bo zdjęcia nie zawsze oddają. Da się ją podciągnąć pod czerwien? :wink: no i jak się sprawuje po czasie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Również mam Robena i jestem bardzo zadowolony.

Faktem jest że zamki są trochę płytsze niż w pozostałych ale mam dach pod papą także zupełnie nie robi mi to na komfort ...

Jeśli chodzi o jakość /proste, krzywe itd.:/ to mi się wydaję że dużo zależy jak się trafi i jednak od uczciwości hurtowni żeby nam szmelcu wybrakowanego nie wciskali ajko jakiś super lux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki za te linki kopalnia wiedzy,ale oczywiście najważniejsze co powie fachowiec na miejscu, chociaż i on pewnie ma swoje widzimisię...

 

a dach mam zamiar wymieniać z teściem który 10 lat temu pracował w tym zawodzie i 2 sąsiadami którzy są na bieżąco, (pomocnicy dekarza) mam pewne wątpliwości co do jego pamięci i kwalifikacji ale chcę zaoszczędzić na "profesjonalnej ekipie", myślę że powoli i dokładnie osiągniemy sukces (wymieniam starą dachówkę)

Co o tym sądzicie, na co najwięcej zwracać uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...