Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DACHÓWKA ROBEN - wątek zbiorczy: opinie, modele, zdjęcia, dyskusja


Gość

Recommended Posts

Czy sugerujesz, że każdy się rozpada?! Jak można delikatniej określić, że piszesz głupoty. Gdybyś pod tymi rewelacjami czytelnie się podpisał to byś się zastanowił na doborem słów. W przypadku gdy zdarzy się wadliwy produkt tak renomowana firma wymienia go na własny koszt. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...dlaczego niemożna nazwać słabego produktu po imieniu?

 

Co rozumiesz przez określenie "słaby produkt"?

 

...oświeć mnie, prostego człowieka abym w przyszłości nie popełniał błędu nietaktu bo nadal niewiem dlaczego niemożna...

 

Odsyłam Cię do słownika ortograficznego gdyż popełniłeś dwa błędy pisząc "niewiem" i "niemożna" a powinno być "nie wiem" i "nie można". Powinienem zatem napisać, że to "dziadowski tekst", lub że piszesz "po dziadowsku" a jednak tak nie napisałem, a też jestem prostym człowiekiem. Życzę więcej rozwagi w ocenach. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gdy zdarzy się wadliwy produkt tak renomowana firma wymienia go na własny koszt. Pozdrawiam.

 

Ta, firma wymieni na nowy, ale czy zapłaci "dachołazą" za jego wymianę??? Nie, to już mój problem, a ten problem kosztuje. Kosztuje nerwy, czas i pieniądze. Tak renomowana firma nie powinna dopuścić takiego produktu do sprzedaży i tyle. Skoro sprzedawcy twierdzą że to jest nagminne, no to wybacz, ale to źle świadczy o firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznając wadę firma pokrywa wszelkie koszty łącznie z wymianą. Są wady ukryte, których nie sposób wykryć w procesie produkcyjnym. Stwierdzenie "sprzedawcy twierdzą, że to jest nagminne" to slogan nie poparty faktami. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznając wadę firma pokrywa wszelkie koszty łącznie z wymianą. Są wady ukryte, których nie sposób wykryć w procesie produkcyjnym. Stwierdzenie "sprzedawcy twierdzą, że to jest nagminne" to slogan nie poparty faktami. Pozdrawiam.

 

Nie poparty faktami??? Jak mam ci to udowodnić skoro sam tych kominków nie sprzedaję tylko cytuję to co słyszałem od sprzedawcy? Gdy zadzwoniłem w tej sprawie do sprzedawcy, nic a nic ni był zdziwiony tylko od razu wiedział o co chodzi.

Moim zdaniem dachówka jest ok, kominki do niej do d...

Nie rozumiem dlaczego bronisz firmy, która ewidentnie wypuściła bubla? Masz w tym jakiś interes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... cytuję to co słyszałem od sprzedawcy?

... Masz w tym jakiś interes?

Wcześniej pisałeś: "sprzedawcy twierdzą" czyli kilku, teraz piszesz: "słyszałem od sprzedawcy" czyli od jednego i już nie twierdzi. Mam taki interes aby anonimowo bezpodstawnie nie krytykować producenta lub jego wyrobów. Mogę zrozumieć Twoje rozgoryczenie bo akurat trafił Ci się wadliwy produkt. Życzę aby nowy kominek służył Ci przez wiele lat. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...stał pięknie rozsypany kominek robena ...

 

No widzisz a jednak potrafisz dobrać słowa aby opisać wadliwy produkt. Zważ tylko, że rozsypany a jednak stał i tylko jeden! Z Twojej wypowiedzi mogę wnioskować, że owa hurtownia nie handluje produktami Robena.

To, że nie używasz dużych liter, znaków interpunkcyjnych i nadal piszesz z błędami ("usmiechnoł") to już Twoja sprawa i świadczy o Tobie. Nietaktem jest jednak pisanie nazwy własnej w tym wypadku producenta z małej litery. Zajrzyj czasem do słownika ortograficznego do czego Cię gorąco zachęcam. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz a jednak potrafisz dobrać słowa aby opisać wadliwy produkt. Zważ tylko, że rozsypany a jednak stał i tylko jeden! Z Twojej wypowiedzi mogę wnioskować, że owa hurtownia nie handluje produktami Robena.

 

no tak stał, a raczej stała jego połowa bo góra odpadła:lol:

 

a co do literówek i ortografii to zawsze miło się do tego doczepić jak niewie się co powiedzieć w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać z Twojej wypowiedzi nie wiele rozumiesz z tego co piszę lub nie potrafisz rozumnie czytać.

To jak piszesz dobitnie świadczy jaki masz szacunek dla ojczystego języka. Nie wiem tylko czy rozumiesz co znaczy słowo "szacunek"?

A wracając do meritum to on się zdecyduj czy kominek się rozsypał, czy góra odpadła? Skoro góra odpadła to mógł być uszkodzony przez zsuwający się z połaci śnieg. Takie uszkodzenia są typowe dla kominków wentylacyjnych usytuowanych w pobliżu okapu lub kosza. Tak usytuowany kominek powinien być zabezpieczony np. płotkiem śniegowym. Inną przyczyną takiej wady mógł być wadliwy montaż i zsuwający się z połaci śnieg wyrwał kominek, który został uszkodzony w wyniku upadku z dachu. Jak z tego widać nie musi to być wina producenta. Warto się czasem zastanowić zanim się jakieś dyrdymały napisze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, o co ci chodzi??? Te kominki są do dupy i tyle w temacie. Przestań pisać farmazony o jakimś dobieraniu słów, by broń Boże kogoś nie urazić. Są do dupy i tyle. Mój kominek nie był pęknięty, rozsypał się w kilku miejscach. Znajdę aparat to zrobię zdjęcie byś więcej głupot nie wypisywał.

I nie bądź taki ą ę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mam jedno pytanie: a w domu wszyscy zdrowi zdrowi? Pozdrawiam.

 

A co mi najlepszy doradco zalecisz? Jakieś prochy co bym tego kominka nie widział? Ty człowieku masz jakiegoś fioła na punkcie Robena. Jeszcze raz powtórzę, dachówka jest ok, kominki do dupy. Takie jest moje zdanie i mam w nosie co o nim sądzisz. Mam tylko nadzieję że przyszli inwestorzy nie będą zdziwieni tak jak ja.

Bardzo serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego chamstwa??? Jak mam napisać? Dachówka dobra tylko kominek mógł by być lepszy? Człowieku, ja mam na dachu Robena z badziewiem typu kominek. Przenigdy go nikomu nie polecę bo to badziewie jakich mało. Roben robi badziewiaste kominki i cała Polska już prawie o tym wie a ty ich bronisz? Jak zaczną produkować dobry wyrób który przetrwa więcej niż dwa lata to obiecuję ci że o tym poinformuję panie ąę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) panoooowie naprawdę nie przystoi.

Niechaj bedzie ze moj dach jest najgorszy.

Jestem w stanie wziąsc to na klatkę.

http://images39.fotosik.pl/338/04c2fe65de7ae847med.jpg

Chciałem go zmienic , wymienic dachowkę i to pewnie za jakis czas zrobię lecz na tą chwilę popryskalismy go troszkę wodą

czyli uskuteczniliśmy wczesny Śmingus -Dyngus.

http://images43.fotosik.pl/342/4873aafb3a177d93med.jpg

http://images48.fotosik.pl/314/d5125c1692fa0f06med.jpg

Pozdrawiam.

Pan Andrzej jak zwykle pełna kultura . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...