Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DACHÓWKA ROBEN - wątek zbiorczy: opinie, modele, zdjęcia, dyskusja


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 702
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
Witam. Też słyszałem takie opinie, ostatnio zasłyszałem opinie, że dachówki Robena są dobre i dobrze się je kladzie, a jak będzie zobaczymy jak już będę je miał i kładł na swój dach. Ilu "fachowców" tyle opinii.

Pozdrawiam

 

Ja muszę wybrać pomiędzy roben kasztan angobowany a Koramic L15 czerwień też angobowana, w cenie różnica na całym dachu jakieś 400 zł na korzyść robena ale ekipa mówi żeby Koramic bo cała okolica to ma jak już położą to się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...
  • 2 months później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam

Podzielę się z Wami opinią na temat Robena. Dach właśnie został ukończony, zapytałam dekarza co sądzi o dachówce Piemont, po zakończonej pracy. Dekarz z wieloletnim doświadczeniem i z bardzo dobrą opinią w okolicy nie narzekał. Powiedział,iż jest to najlepszy model Robena (Piemont układał 1 raz). Nie wiem czy to kwestia "nowości", czy może faktycznie każda partia będzie taka super.

Sama miałam dylemat wybierając dachówkę ,czytając opinie na niektóre z nich. Przeglądając jednak fora zdecydowałam, że Roben powinien być ok, bo do każdej dachówki można się przyczepić, a odsetek niezadowolonych w stosunku do osób które wybrały daną dachówkę jest porównywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...