Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KOMENTARZE do "zimowego budowania"


suire

Recommended Posts

  • 2 weeks później...

No no....ale postępy! :D Początek kwietnia, początek sezonu budowlanego, a ty już strop robisz :o :wink:

 

Fajnie to wszystko wygląda.

 

Uśmiałam sie z twoich obaw co do zlewu, ja też tak panikowałam nie raz :oops:

Jak człowiek się nie zna, to tak bywa 8) Dobrze, że twoje obawy okazały się bezpodstawne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Hej :)

 

Bardzo podoba mi się Twój domek, ciekawi mnie rozwiązanie mieszkania dla rodziców.

Okolice Wieliczki są bardzo ładne, sami kiedyś rozważalismy kupna domu w stanie surowym w Koźmicach Wielkich, ale skończyło sie kupnem działki w gminie Zabierzów (druga strona Krakowa). 26 marca też rozpoczelismy przygodę z budowaniem, dzisiaj zalaliśmy płytę nad parterem.

I również nie mogę sie nacieszyć, swoim budowanym domkiem :).

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

My też zaczynaliśmy od szukania w Zabierzowie i okolicach a skończyło się w Niepołomicach. W Bronowicach mam rodzinę.

Ale nie o tym miałam pisać. Masz podłogówkę na wierzchu i nie masz okien, a w dodatlu przyznajesz się do tego na forum publicum... Odważny z Ciebie człowiek! Może trochę mniej otwartości, tak dla bezpieczeństwa. W końcu, gdybym była złodziejem, na pewno czytałabym forum. No chyba, ze masz stróża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz podłogówkę na wierzchu i nie masz okien, a w dodatlu przyznajesz się do tego na forum publicum... Odważny z Ciebie człowiek! Może trochę mniej otwartości, tak dla bezpieczeństwa. W końcu, gdybym była złodziejem, na pewno czytałabym forum. No chyba, ze masz stróża.

 

Oczywiście swoją głupotę widzę dopiero po tym jak ktos inny ja zobaczy :oops:

Masz rację. Na szczęscie dzisiaj kładą wylewki i przykryją podłogówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam, zgadałyśmy się w wątku "kto buduje z l&k projekt", a ja i tak od dawna śledze Twoje zmagania. Mieszkamy blisko siebie, no i ten l&k.... Widzę, że też odpuścicliście sobie Ytonga, dachówkę karpiówkę pewnie też, itd. My też nanieśliśmy na projekt dużo zmian, ale to było konieczne ze względów praktycznych (wąska działka) i ekonomicznych. :lol: Zapraszam do mnie - linki pod spodem :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...