Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Z frontowym gankiem II


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 232
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
mam pytanie odnośnie obudowy kominka: czy to jest jakiś rodzaj tynku typu stiuk? Jak to się sprawdza w praktyce, tzn. czy nie brudzi się zbytnio, i czy kominek dobrze grzeje (mam ten sam wkład)?

 

Tak to stiuk, na kamień szkoda było kasy. Czyści się bez problemu. Kominek super sie sprawdza. Grzalismy nim w poprzednim sezonie. Teraz tylko okazjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
Mam pytanko. jaka jest wysokość od podłogi do dołu okna dachowego, w zielonym pokoju??

Zmierzyłem, jest dokładnie 150 cm.

 

Kolejne zdjęcie, tym razem brama wjazdowa o wschodzie słońca.

http://www.on-line.pl/dom/brama_o_wschodzie.jpg

Edytowane przez hala_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 4 weeks później...
A ja z zapytaniem odnośnie dachówki-też przymierzamy się do Prodachu kolor stalowy-tyle że podwójna rzymska!Chodzi mi o wasze wrażenia odnośnie dachu-jak się sprawuje?czy jesteście zadowoleni?ogólnie-czy polecacie tę firmę-i czy gdybyście mieli 2 raz wybierać pokrycie też byłby to Prodach!I jeszcze interesuje mnie kolor waszej bramy garażowej-czy to antracyt,czy może coś ze srebra?Z góry dziękuję za odpowiedz.Domek macie śliczny-tylko pozazdrościć! Edytowane przez besia84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Witam

 

Czy na obłożenie komina wykorzystaliście płytki Struktonit lewe i prawe czy tylko lewe?

 

Macie może bardziej szczegółowe zdjęcia obróbek blacharskich przy kominie?

 

Pozdrawiam

 

Z tego co pamiętam to był tylko jeden rodzaj płytek struktonit.

 

 

 

A ja z zapytaniem odnośnie dachówki-też przymierzamy się do Prodachu kolor stalowy-tyle że podwójna rzymska!Chodzi mi o wasze wrażenia odnośnie dachu-jak się sprawuje?czy jesteście zadowoleni?ogólnie-czy polecacie tę firmę-i czy gdybyście mieli 2 raz wybierać pokrycie też byłby to Prodach!I jeszcze interesuje mnie kolor waszej bramy garażowej-czy to antracyt,czy może coś ze srebra?Z góry dziękuję za odpowiedz.Domek macie śliczny-tylko pozazdrościć!

 

Tak, jesteśmy zadowoleni z tej dachówki. To jedyna alternatywa dla łupka. Niestety ale nie znaleźlismy fachowców do położenia.

Kolor bramy garażowej to szary. RAL podany jest w poprzednich postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam serdecznie,

 

Mam pytanie w dość delikatnej kwestii - czy możecie Państwo podać przybliżony koszt wybudowania domu w stanie surowym zamkniętym lub developerskim?

Bardzo podoba nam się projekt "Z frontowym gankiem II" , jedak przeglądając Państwa blog napotkałam parę razy informację, że jet to drogi w budowie projekt.

Zastanawiamy się z mężem, o ile droższy od podobnych wielkościowo domów z innych pracowni projektowych.

Dlatego wdzięczna byłabym za podanie przybliżonych kosztów budowy (niestety nie znalazłam ich we wcześniejszych wpisach).

 

Pozdrawiam i gratuluję bardzo udanej realizacji tego pięknego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam Ponownie :)

Wklejam koolejna porcje zdjec.

Zmiany które wprowadzilismy:

W sypailni na dole zrobilismy wyjscie balkonowe.

W Jadalni jedno okno powiekszylismy, z drugiego powstalo okno balkonowe.

W salonie obniżylismy parapet duzego okna, a balkon powiekszylismy.

Dodalisy okno w pralni.

Pozdarwiam

P1050231.jpgP1050237.jpgP1050226.jpgP1050233.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...