Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Z frontowym gankiem II


Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 232
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 7 months później...
  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Witam

Ja również wybudowałem ten dom, tzn. nie do końca taki bo w sumie cały środek oraz wszystkie wymiary zewnętrzne są zupełnie inne natomiast mocno wzorowałem się na tym projekcie co do bryły zewnętrznej. U nas wyglądało to tak że poszedłem do projektanta (rysownika) i wszystko zaprojektowaliśmy tak jak sami chcieliśmy. Napisałem rysownika bo ze względu na moje zdolności w sumie to cały układ i rozmieszczenie domu zaprojektowałem sam. Jeśli macie życzenie to mogę podzielić się z Wami fotografiami zewnętrznymi jak wygląda taki dom po drobnym retuszu ;) tym bardziej że ktoś się zastanawiał nad ciemną podbitką którą ja np. zastosowałem .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

lastom pięknie wykończony domek! I takie piękne otoczenie... Kiedy u mnie działka z pola walki zmieni się w taką błogą enklawę.

Ale wracając do rzeczywistości: wydaje się, że wprowadziłeś duże zmiany. Może pochwalisz się wnętrzem?

Ciekawa jestem jakie masz schody. Ja zrezygnowałam z betonowych i mam zamiar wstawić ażurowe drewniane.

Szukam fajnych rozwiązań.

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 months później...

Megitm super, że zamieściłaś/eś zdjęcia.

Nadal proszę o wnętrza...

I jeszcze pytanie techniczne do wszystkich mieszkających, budujących i sprzedających "frontowy" : jak rozwiązany macie strop nad gankiem. U mnie zgodnie z projektem jest drewniany, teraz mają kłaść posadzki i pojawił się problem w jaki sposób ten drewniany strop połączyć z betonowym wieńcem, ponieważ między belkami a tym wieńcem jest przestrzeń na około 20 cm.

Może ktoś podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...