Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Agduli


ave

Recommended Posts

Projekt jak pisałam miałam indywidualny , więc nie mam linka :( Ale w późniejszm czasie zrobię zdjęcie i zamieszczę w dzienniku. Niestety będzie czarnobiały . :( ale cóż... jestem na etapie murów...więc niebawem dojdą zdjęcia...ale muszę..najpierw dopisać do tego okresu trochę tekstu . pozdr :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Ewo !! Tobie również wszystkiego NAJ ..na Nowy 2007 rok!!

 

Zamieszczam zdjęcia przez foto onet. I właśnie odkryłam problem.. Zdjęcia, które mam są bardzo duże, więc postanowiłam je zmniejszyć ale teraz zamieszczałam zdjęcie, które chciałam aby było wieksze a wyszło znów takie małe...czy nie wiesz może ..czy na onecie automatycnzie zmniejszają się zdjęcia w katalogach?? Bo ja na pewno zmienjszyłam ale tylko troszkę..a wszło takie małe :( Jakbyś wiedziała to daj znać

Agdula :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU I SZYBKIEGO WPROWADZENIA DO NOWEGO DOMKU

a teraz muszę Ci coś napisać : spędzając wczorajszy wieczór w domu przeglądałam forum i tak jakoś zatrzymałam się na Twoim dzienniku, poczytałam i z sympatią się uśmiechnęłam :lol: bo ja też szukając działki myślałam o dobrej komunikacji (choć moje dzieciaki kończą już ogólniak ale dobrze jest mieć jakiś transport pod bokiem) lubię ciszę, przyrodę, kwitnące jabłonie , (wychowałam się przecież na wsi w takim otoczeniu) ciepło kominka.... :lol:

Pomyślałam,że mamy ze sobą dużo wspólnego :lol: :lol: :lol:

Nie napisałam żadnego komentarza ale ciepło pomyślałam o Tobie i o budowie :lol:

I dziś zaglądając na forum była bardzo zaskoczona jak dostałam od Ciebie wiadomość

Czy to telepatia :D :wink:

Miło mi Ciebie poznać choć tylko poprzez Forum :lol:

Pozdrawiam raz jeszce i trzymam kciuki :lol: :lol: :lol:

Przepraszam za wpis do dzienniczka :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...