Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kominek - wkład i obudowa - gdzie kupić -Warszawa


Dotty123

Recommended Posts

Kupuj w marketach ... drugi raz będziesz zwracał uwagę na jakość nie na "okazyjną" cenę. Szukam monitora LCD , widziałem w dobrej cenie w pewnym "światowym" markecie ale parametry techniczne ma do BANI . W sklepie komputerowym są droższe o jakieś dwie stówki ale parametry [ kontrast , czas reakcji ] o NIEBO LEPSZE . Podobnie jest z wkładami kominkowymi wszystkie maja szybę ale...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No ale Darek wyraźnie powiedział że zakupione u niego serwisuje jak najbardziej.

Natomiast jeżeli ktoś przychodzi do przedstawiciela (dystrybutotra) handlowego z problematycznym wkładem nie zakupionym u niego a np. z hurtowni internetowej lub firmy wysyłającej wkłady w calą Polskę (vide - Tarnava) za "stówkę taniej", to wcale nie powinien się spodziewać innej reakcji jak wysłanie go "na drzewo" :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe firmy przez F udzielają gwarancji pod rygorem zainstalowania przez autoryzowanego przedstawiciela. Niestety wielu producentów działa na zasadzie " aby poszło za kasiorke" potem wielu klientów ma zmieszane miny jak z podłączeniem jest co nie tak . Posiadam w ofercie wkłady z gwarancją : 2 lata na zakupiony wkład lub 7 lat na wkład [ ten sam oczywiście !! ] zainstalowany przez autoryzowanego montera .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkłady Tarnava mozna też kupić w Warszawie

w sklepach Toma Kominki

 

ul. Bartycka 24/26 pawilon 27

00-706 Warszawa

tel./fax. (0-22) 559 10 27

 

ul. Widoczna 2

04-612 Warszawa

tel./fax. (0-22) 473 10 21

 

Bardzo miła obsługa :wink:

 

Pozdrawiam,

KasiaR :wink:

 

P.S. Maja też tam cały osprzet do kominków, daja rabaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe co zrobisz z REKLAMACJĄ ??? Wkłady np TARNAWA serwisuje ale tylko kupione u nas , te z wysyłki z końca kraju odsyłam do sprzedawcy .

 

Ale kominki Tarnavy mozna bez problemu kupic w Warszawie. I bez przesady z tym serwisowaniem. Kupiłam wkład w Warszawie bede go serwisowac tez tu, zreszta działa bez problemu wiec serwis nie jest potrzebny- tfu, tfu, tfu oby nie zapeszyć :lol: :wink: :wink:

Jak ktos kupił wkład w Krakowie to też bedzie sie zgłaszać do sprzedawcy - nie wiem w czym problem.

 

 

Nie rozumiem tylko wypowiedzi Pana Darka, który usilnie zacheca do zakupu wkładów TYLKO u niego. Bo u Pana jest to, czy tamto - każdy sprzedawca tak mówi :wink:

Każdy ma prawo kupować tam gdzie mu sie podoba- i to,że nie kupiłam wkładu Tarnava u Panan nie znaczy ,że źle zrobiłam. Choc dodam,że u Pana tez byłam, ale zdecydowłam sie na zakup tez Tarnavy u kogoś innego.

Pozdrawiam,

KasiaR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas namawiam do kupowania blisko miejsca budowy i korzystania z usług firm dających nadzieję że za kilka lat , gdy pojawi się konieczność serwisowania , będzie do kogo udać się po serwis pogwarancyjny . Działalność w "kominkach" prowadzimy od 17 lat , niezmiennie pod tym samym adresem .... Niestety ostatnio miałem kilku klientów którzy mieli problem z reklamacja wkładu bo firma budująca kominek " była ale się zmyła" . Oglądałem miesiąc temu kominek z wkładem firmy Hajduk zamontowany tak że po roku wszystkie sufity , przy wylotach z DGP , były czarne. Błędy popełnione podczas budowy były przerażające , wręcz całkowicie dobijające . Z reklamacją j.w........ ale firma dawała "najlepszą cenę " czyli rabaty kilka procent..... DOBRY INTERES .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze TYLKO mała uwaga : propozycje że jak dostane w dobrej cenie to pochwalę na FORUM proszę z ostawiać w domu . Oczywiście WIĘKSZOŚĆ FORUMOWICZÓW to ludzie bardzo OK , ale cwaniaczki bywały już wielokrotnie z "propozycjami napisania o nas na forum " . Za propozycje "współpracy " dziękujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas namawiam do kupowania blisko miejsca budowy i korzystania z usług firm dających nadzieję że za kilka lat , gdy pojawi się konieczność serwisowania , będzie do kogo udać się po serwis pogwarancyjny . Działalność w "kominkach" prowadzimy od 17 lat , niezmiennie pod tym samym adresem .... Niestety ostatnio miałem kilku klientów którzy mieli problem z reklamacja wkładu bo firma budująca kominek " była ale się zmyła" . Oglądałem miesiąc temu kominek z wkładem firmy Hajduk zamontowany tak że po roku wszystkie sufity , przy wylotach z DGP , były czarne. Błędy popełnione podczas budowy były przerażające , wręcz całkowicie dobijające . Z reklamacją j.w........ ale firma dawała "najlepszą cenę " czyli rabaty kilka procent..... DOBRY INTERES .

 

Ja nie kwestionuje Pana zdolności czy doświadczenia. Najłatwiej jest krytykować inne firmy, a swoja zachwalać. Każdy swoje chwali :wink: - nie podoba mi sie tylko to ,że nie wiedząc gdzie ktoś (dorosły, odpowiedzialny za swoje czyny człowiek) kupił swój wkład kominkowy od razu Pan zakłada, że ktoś mu nie uzna reklamacji czy od razu ma cos źle podłączone.

 

Nie można od razu "objechać" kogoś, że ktoś chce kupić wkład kominkowy w markecie czy u "Kowalskiego". Każdy dokonuje własnych wyborów- wkłady Tarnava kupione w Karakowie czy Gdańsku są tak samo dobre jak kupione u Pana.

 

Oglądałem miesiąc temu kominek z wkładem firmy Hajduk zamontowany tak że po roku wszystkie sufity , przy wylotach z DGP , były czarne. Błędy popełnione podczas budowy były przerażające , wręcz całkowicie dobijające . Z reklamacją j.w........ ale firma dawała "najlepszą cenę " czyli rabaty kilka procent..... DOBRY INTERES .

 

P.S. Pan nigdy przez 17 lat nie popełnił błedu przy montowaniu wkładu czy anemostatu?

 

Działalność w "kominkach" prowadzimy od 17 lat , niezmiennie pod tym samym adresem ....

Wiem gdzie miesci sie Pana firma, tak jak pisałam u Pana tez byłam szukajac dobrej oferty wkładów Tarnava :D .

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

KasiaR :wink:

Ja już nie będę dyskutować i pisać co myślę bo tworzy sie temat "nie na temat" :wink: Tu Dotty123 pytała -gdzie można kupic wkład kominkowy w Warszawie(okolicach)- to ja juz napisałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze TYLKO mała uwaga : propozycje że jak dostane w dobrej cenie to pochwalę na FORUM proszę z ostawiać w domu. Oczywiście WIĘKSZOŚĆ FORUMOWICZÓW to ludzie bardzo OK , ale cwaniaczki bywały już wielokrotnie z "propozycjami napisania o nas na forum " . Za propozycje "współpracy " dziękujemy.

 

Panie Darku nie życze sobie insynuacji na temat czy ja tam kupowałam czy nie. To moja sprawa.

Tak się składa ,że tam (w Tomie) ja nie kupowałam wkładu , ale kupowałam wiele innych rzeczy, maja dobre ceny i co ważen miła obsługę.

Ale myslę,że ja nie musze Panu tłumaczyć. Troche czasu juz jestem na tym forum - i jeszcze nie polecałam nikogo ot tak sobie.

 

 

propozycje że jak dostane w dobrej cenie to pochwalę na FORUM proszę z ostawiać w domu .

 

:o :o :o

Nadal polecam sklep o którym pisałam wyżej, choc nie mam znim prywatnie nic wspólnego- w przeciwieństwie do Pana - Pan poleca i robi reklame swojej firmie Panie Darku,

Tych "Cwaniaczków" też nie bede komentować :o

 

Pozdrawiam :D ,

KasiaR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o osprzęd do kominków i kominów (wszystko z kwasówki ) ale widziałem też tam wkłady kominkowe to moge podać namiary na firmę w której zaopatrują sie wszyscy kominiarze i większośc firm kominiarskich - jest to firma "PANEK" w Michałowcach (pod warszawą/ reguły)

http://www.kominy.wamm.com.pl/kontakt.html

są producentem i mają spory asortyment - to jesli ktoś chce zaoszczędzić i nie korzysta przy budowie kominka przez renomowaną firme która oferuje full opcje, to można kupić samemu i zawsze trochę taniej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...