Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LIWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć

Powolutku wszystkiego się nauczysz, a wklejanie zdjęć nie jest takie trudne.

Wejdź na stronę http://www.fotosik.pl tam po prawej stronie jest napisane "zarejestruj się" tam musisz wpisać wymyśloną przez ciebie nazwę użytkownika i hasło. Przy każdym wejściu na stronę będziesz musiała się logować i wpisywać hasło. Jak dopełnisz już tych formalności to będziesz mogła dodawać tam swoje zdjęcia.

Dodaj zdjęcie tak jest napisane na stronie a po prawej stronie jest przeglądaj - musisz wskazać gdzie znajduje się zdjęcie które chcesz później mieć na forum. Później pojawią się kody czyt. adresy internetowe które trzeba sposobem kopiuj wklej przenieść na forum. Jeśli ci się nie uda to pytaj postaram się odpowiedzieć

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze miejsce na ziemi bardzo mi się podoba.Będę czytać Twój dziennik,bo zapowiada się interesująco,a póki co powiedz co ty kobieto robisz o 2.38 ?Masz czas lepszy od mojego-ja wstaję do pracy o 4.00 :wink: Wasza MAŁOPOLSKA to ta bliżej Śląska czy w innym kierunku?AAA blaszak mamy podobny-przydatne pomieszczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na wypłatę pierwszej transzy.Przedstawiliśmy wszystkie dokumenty potwierdzajace wymagany przez bank wkład własny i... cisza. WIELKA CISZA przez dwa tygodnie. Nikt w centrali nie raczył nam odpowiedzieć na telefony, maile. Mało tego osoba, z którą załatwialiśmy kredyt nie jest w stanie odpowiedzieć nam czego jeszcze wymaga od nas bank. Operuje tylko niedorzecznie procentami... Żadnych konkretów nic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
O tak, wytrwała to ja jestem :lol: :lol: :lol: :wink: , ale miło mi, że mam ukrytą czytelniczkę :p . Byłam w podobnym domku w środku, zasadniczo różnił się tym, że miał dodatkowy pokoik na parterze i duże okrągłe schody w hollu (w sumie pokój połączony był z hollem). I urzekł mnie w tym wnętrzu biały gres polerowany na całym parterze. Domek zrobił się jeszcze większy, taki czyściutki, jasny. To był chyba najładniejszy dom w jakim byłam. A co Wy planujecie dać na podłogi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na parterze (tzn. wiatrołap, hol, kuchnia, jadalnia i okolica kominka) przewiduję wspomniany przez Ciebie gres polerowany + kamienne dekory, (kolor kość słoniowa), a w salonie zastanawiamy się nad desekami dębowymi (zarażliwe :p marzenie mojego Artka).

Na razie intensywnie nad tym myślimy... :D, ale rzeczywistość (czytaj: zawartość portfela :D ) pomoże nam podjąć decyzję :D .

Natomiast na górze najprawdopodobniej położymy, standardowe panele imitujące stare drzewo :o ... drewno... :o

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, teraz widać już zarys całości Waszego domu. W sumie codziennie ładniejszy. Jeszcze tylko dachówka i można brać się za instalacje.

Co do gresu - my zamówiliśmy z NG po 110 zł/m2 a dzisiaj widzieliśmy w Liroyu jakiś chiński o połowę tańszy, ale równie piękny. Tylko nie wiadomo jak z jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...