Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LIWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

Około 8:30 przyjechał wyżej już wspomniany P. Kafelkarz - Marcin. Bardzo sympatyczna osoba; POZDRAWIAMY !

Kiedy usłyszał ile i co jest do zrobienia, nawet się ucieszył, czym bardzo mnie zaskoczył, bo inni z reguły marudzą, że się im wymyśla dodatkową "robotę".

Mało tego, pokazał mi jak pod kątem padania światła sprawdzać wyczyszczone ściany, jak je potem malować, żeby nie było smug i innych paskudnych śladów, doradził mi i odradził konkretne kolory dulux"a ( na tych farbach pracuje i bardzo sobie je chwali), podsunął również ciekawe rozwiązania do łazienek i kuchni. Jest OK !

Jeśli chodzi o pracę... został uprzedzony, że jestem upierdliwa i stwierdził, że: "skoro płacę, to i wymagam" :o :o :o nieprawdopodobne...

 

 

No rzeczywiście - nieprawdopodobne! 8) Miło przeczytać coś takiego - w powodzi narzekań na ekipy i fachowców...

 

Pozdrawiam i życzę owocnych zakupów :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, jaką macie szerokość okna tarasowego? bo my mam cos podobnego do Was i zastanawiamy sie czy okno ma byc otwierane tak jak u Was czy ma byc przesuwane :o

 

Witam "Aleks!

Szerokość naszego okna tarasowego to 2m. Drzwi otwierane najnormalniej na świecie ponieważ zależało nam na całkowitym "otwarciu się" na taras. Jak jest w przypadku drzwi przesuwnych? Niestety nie wiem :wink:

Pozdrawiam serdecznie - beata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dementuję wszelkie plotki: Ten bociek na kominie Naszego domku jest prawdziwy !!! :D :D :D

Zastałyśmy go tam w piątkowy poranek... boćki to chyba na szczęście, no nie ??? :wink: :wink: :wink:

 

No jasne, że na szczęście! :wink: :D

 

Ostatnio wieje nudą budowlaną !

 

No chciałabym się tak "nudzić" 8)

Płytki się kładą, wyposażenie łazienek się wybiera, prąd się zakłada.... Tyle się dzieje, a ta jeszcze narzeka :wink: U mnie to dopiero wieje nudą...

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dawniejszego postu nie da się w całości usunąc ale myślę ze tak będzie już chyba lepiej dla oka:

 

super domek widzę że macie podobne przejście z salonu do kuchni jak my z salonu do biblioteki .(łuk) tak ta wykończeniówka jest najgorsza to prawda my dopiero co skończyliśmy charówę od czerwca aż do 24 sierpnia non stop na obrotach .To prawda wierzę CI że masz już dość ale pomyśl kiedyś się to skończy :) Widzę też że ostro walczysz na forum dziś jak widzisz ja też .Co to się nie robi dla pogody DUCHA no nie? pa pa miłej nocki .Aha a macie już gładzie położone przeglądałam stronkę ale nie zauważyłam nic o gładziach czy tylko na razie gołe tynki jak my chwilowo. Cudnie wyglądasz nawet w roboczych ubraniach a co niech wie mąż jaką ma zonę no nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Widze, ze jestescie na tym samym etapie wykonczeniowym co my, u nas tez strasznie wszystko sie slimaczy.

Mam pytanie odnosnie zlewu w pomieszczeniu gospodarczym: ile kosztowal, jaka to firma i czy kupowaliscie w markecie czy u lokalnego sprzedawcy?

Pozdrawiam i prosze o regularne prowadzenie dziennika :p , bo jestem czytaczem Waszego dziennika :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena Twoich mebli kuchennych jest olbrzymia, nie wiem jaki dokladnie masz metraz scian patrzac w Twoj projekt ale tak "na oko" sobie policzylam i cena jest zabojcza :o . Szukaj dalej, a na pewno znajdziesz solidne, ladne i tansze meble na wymiar (pisze z takim przekonaniem, bo zajmuje sie tym na codzien - jest to moja praca). Co do sprzetu to ja zakupilam caly sprzet do kuchni za 8500 zl (zlew fragranit, zmywarka, lodowka do zabudowy, piec, plyta, okap, odkurzacz, zamrazarka wolnostojaca wys. 160 cm)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze jestescie na tym samym etapie wykonczeniowym co my, u nas tez strasznie wszystko sie slimaczy.

Mam pytanie odnosnie zlewu w pomieszczeniu gospodarczym: ile kosztowal, jaka to firma i czy kupowaliscie w markecie czy u lokalnego sprzedawcy?

Pozdrawiam i prosze o regularne prowadzenie dziennika :p , bo jestem czytaczem Waszego dziennika :wink: .

 

Bardzo prosze o odpowiedz :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Widze że koleżanka to typowa pirania , biedny kolega płytkarz .

 

oczywiscie trzymam kciuki abyście powitali nowy roczek na swoim

pozdrawiam maanmy

 

Drogi Kolego, jaka tam ze mnie pirania :wink: ?

Jeśli facet za położenie płytek na wysokości 1,50m w wc o rozmiarach 1,50 x 0,80 i zabudowaniu geberitu bierze 1.600 pln i robi to przez cały boży miesiąc :o :o :o to chyba każdego by trafiło!

Prawda ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Śledziłam twój dziennik jak go rozpoczynałaś, a później rozpoczęło się bardzo zabiegane życie więc nawet na mój dziennik nie mam czasu. Dziś patrzę i oczom nie wierzę, że już jesteście o krok od wprowadzenia się. Pełna zachwytu patrzyłam na wasze łukowate okna, u nas było tylko jedno ale zrezygnowaliśmy ze względu na koszty - konieczność dopłaty do typowego około 1.400 zł.

Tak jak tobie też mi przykro że rzadko mogę odwiedzać budowę - teraz po przesunięciu zegarów to jak będę wychodziła z pracy to już będzie prawie ciemno.

My dopiero w listopadzie, gdy nam skończą dach wejdziemy do środka - o przeprowadzce myślimy w wakacje. mam nadzieję że się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam wszystkim !!!

 

Szczególne pozdrowienia dla Beatki i Artka oraz amonite i dla Ciebie JoShi.

Beatko może i to dobrze a może i źle sama zresztą ocenisz. Mam nowinkę na temat owych ładnych i modnych kranów bo chyba też tak sądzisz o nich. A mianowicie pozwolę sobie tu umieścić Twoje zdjęcia:

 

I słówko na ich temat :

 

http://images21.fotosik.pl/11/ae4a1463c538d668.jpg

 

Mam podobną baterie w kuchni bardzo mi się ona podobała lecz nie długo się nią nacieszyłam a mianowicie dlatego gdyż owa wylewka z czasem powoli zaczęła się ruszać na lewo i prawo. Nie wiem jak ta i z tej firmy i jak mocno będzie trzymać ten pierścień dolny ale radzę przyjrzeć się bliżej. Jak to mówią nie wszystko fajne co się świeci.

 

http://images20.fotosik.pl/81/28889e19fcc7f225.jpg

 

Na tą poniżej też proponuję zwrócić uwagę.

 

http://images21.fotosik.pl/11/d36276c2e010bbcb.jpg

 

http://images20.fotosik.pl/84/cceb08c141de2912.jpg

 

A co do reszty ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń wydają się solidne i na topie.

P.S.

Co złego to nie ja :) :D :D

Co tam po za tym u Ciebie Beatko słychać w Chełmku ??? Mam nadzieję że Cię nie zasmuciłam. pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :D :D :D !!!

JoShi, otóż zlew gospodarczy kupiłam w Praktikerze dobrych kilka miesięcy temu, ale jakbyś nie znalazła, to mam jeszcze zakamuflowany :D jeden :wink: :wink: :wink: Służę pomocą :lol: :lol: :lol:

 

Agusia i Marco serdeczne dzięki za rady odnośnie armatury. Cóż kobieta zmienną jest i ... postawiłam wszystko (za wyjątkiem kuchni - bo jeszcze nic nie upolowałam :wink: ) na Deante. Wydają się dość solidne :wink:

A w Chełmku, cóż dalej pomieszkujemy ... mamy nadzieję, że tylko do grudnia :wink: , motory jak wisiały, tak wiszą, a co jakiś czas pojawia się ciekawszy nabytek :p :wink:

Ps. Tak łatwo to ja się nie smucę i nie gniewam, pozdrawiamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...