Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LIWIOWE KOMENTARZE


Recommended Posts

Maanmy my od początku obstawaliśmy za kasztanem, ale o wyborze zdecydowała cena.

Pytam, czy rozmawialiście tylko o wycenie dachówki podst., bo wydaje mi się to dość tanio jak na obecny rok.

My za kompleksową dachówkę na cały dach (236m2) zapłaciliśmy ok 16.700,00 pln.

Dawałeś do wyceny cały dach, czy tylko pytałeś o cenę dachówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wungiel ja chyba też to będę musiał miec :evil: , dopłaty tylko do modernizacji starych kotłowni , czyli masz stary piec węglowy a chcesz mieć nowoczesne ogrzewanie to dostaniesz coś , a jak chcesz od razu z ekologią za pan brat to cie mają wiesz gdzie . Paranoja co za d... nie u nas w gminie są
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

super okna gratuluję.

 

Jaki to kolor?

 

i ze tak zapytam: ile kosztowały Was takie okna? Całkiem ich sporo i te łuki fajne (sama je mam).

 

Pozdrawiam

 

Dziękuję bardzo :D !

Okna w standardowym złotym dębie.

Łuki, owszem bardzo fajne, ale...niestandardowe kształty baaardzo :o podrażają koszty. Mieliśmy sporo wątpliwości :o kiedy dostaliśy pierwsze wyceny :-?... ale po dłuższym namyśle - przecież to inwestycja na lata.

Cenę za całość wysyłam na priva.

Pozdrawiam B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Piękny domek! :p Podoba mi się taki styl.. :p Ciekawa jestem jaki masz pomysł na wykończenie kolumny wewnątrz? I jaka jest jej grubość, czy to 30-tka?

Mam dwie w projekcie (na razie) i myślę o naniesieniu na nie stiuk-a(u)..

 

Cześć :D

Dziękuję bardzo :p

Szczerze mówiąc nie zastanawiałam się jeszcze na jej wykończeniem, na początek pewnie pozostanie tylko wytynkowana,

wyszlifowana i pomalowana w kolorze ścian. Pomysł przyjdzie w użytkowaniu :wink: .

Jeśli chodzi o grubość, to 40-stka :o :o :o :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj :D

no nie ukrywam , że stanie na skraju rusztowania swiadczy o twoich zdolnosciach kaskaderskich :D , ale grunt że do przodu idziecie . pozdrawiam

 

Cześć!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: - taaak, kaskaderka ci ze mnie :lol: :lol: :lol:

nawet sąsiad wyszedł przed dom jak zobaczył mnie na rusztowaniu.

Nie mógł uwierzyć :o :o :o

 

Ps. A co tam u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...