Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kominek dla alergików


Mroovka

Recommended Posts

Wiesz alergolodzy są jednak innego zdania . Miałem ostatnio klientkę zawodowo zajmująca się alergiami ona także twierdziła że dla alergika systemy dmuchające powietrzem w tym kominkowe są niefortunne .

 

Masz 100% rację. Tylko my wybierając taki system ogrzewania nie wiedzieliśmy, że syn ma astmę i alergię (na pyłki wszelakie).

Teraz jest jak jest i tylko stwierdzam fakty. Zresztą na ten temat mogłabym długo i bolesnie, ale nie o to chodzi.

Generalnie życie z alergikiem jest pełne niespodzianek, raczej nie miłych. Ostatnio na przykład okazało sie, że synek ma silną alergię na nowy materac (kieszeniowo sprężynowy), a raczej na coś co jest tam w środku. I co mam zrobic jak wyrośnie ze swojego łóżka?

No dobra- to jest forum budowlane :oops: - już kończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszka : Jasne że życie alergika to nieustanne odkrywanie co TAK a co NIE jest przyjazne. Na pewno dla zestresowanych , nie tylko z powodu alergii dziecka, wpływa kojąco promieniowanie pieca kaflowego ... Na międzynarodowej konferencji zdunów słuchałem wykładu profesora który zajmował się badaniem czynnika leczącego choroby dróg oddechowych a występującego w naturalnych jaskiniach. Okazuje sie że NATURALNE promieniowanie ziemi o ładunkach ze znakiem ujemnym wpływa nie tylko na drogi oddechowe ale i na układ nerwowy . Sztucznie można je wytworzyć w piecach kaflowych ,piecach szamotowych np tynkowanych glina lub zwykłych kuchniach . ZŁE promieniowanie o ładunkach ze znakiem dodatnich powstaje np na Saharze i dlatego :wink: Kadafi+Binladen+ spółka maja takie ohydne charaktery :lol: Darek B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...