Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

poszukuję zdjęć ZGRABNY z mg projekt


Recommended Posts

wiolka.u & sebi

 

czy mozna liczyć na jakieś fotki Waszych domów:)

z wielką chęcia bysmy zobaczyli jak wyglądają...pochwalcie się bo przecież jest czym :D

 

tak jak pisałam my jesteśmy na etapie więźby dachowej (zgrabnego z przedsionkiem) :)

 

czekamy... [email protected]

wielkie dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Witam fanów Zgrabnego z przedsionkiem,

rozpoczynam budowę tego domku jesienią, jestem jeszcze w trakcie papierologii ale w nowosądeckiem idzie to sprawnie i szybko, projekt jest w/g mnie super, ciekaw jestem jak wygląda domek w rzeczywistości, jeśli mógłby ktoś z Was przesłać zdjęcia z realizacji to będę bardzo wdzięczny

 

pozdrawiam

zibi

 

 

eamil : [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 months później...

Witamy!!

Jesteśmy tu nowi i bardzo liczymy na górę odzewów :p Mamy ogromne plany i nadzieje na budowę domu ewdług projektu ZGRABNY V. Zwracamy się z prośbą o jakiekolwiek fotografie owego domu. Mieszkamy w okolicach Łodzi, jeśli ktoś realizuje taki projekt prosimy o kontakt

Z góry dziękujemy

Ania I Paweł 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Planujemy budowę domku "Zgrabny z lukarnami" o pow ok 112 m2

Jeśli ktoś budował lub buduje go bylibyśmy wdzięczni za wszelkie spostrzeżenia na jego temat np. czy miejsca w nim dość czy pokoje są ustawne i bardzo ważne czy nie przeszkadza brak wiatrołapu( nad doprojektowaniem którego zastanawiamy się). Dodam, że wejście do domu planowane jest od wschodu.

Jeśli macie jakieś zdjęcia z realizacji będziemy zobowiązani.

 

wdzięczni będziemy także za wszelkie informacje dotyczące budowy innego projektu zgrabnego - projekt wydaje się być interesujący

 

nasz adres e-mail [email protected]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 year później...

Na początek chciałbym powitać wszystkich forumowiczów.:welcome:

Właśnie jestem na etapie wyboru projektu, przez długi czas zdecydowany byłem na projekt AGATKA z HB STUDIO lecz zbyt dużo zmian trzeba by było wprowadzic w projekcie żeby był perfekt.

Projekt ZGRABNY V ma wszystko co chcieliśmy zmienic w AGATCE, więc na dzien dzisiejszy wybór jest jeden -ZGRABNY V. :lol2:

Szkoda że realizowanych projektów jest tak niewiele i zdjęć ZGRABNEGO jest jak na lekarstwo ( Projekt Agatka jest chyba najcześciej wybieranym projektem w kraju :) a zatem zdjęc jest bardzo dużo) jeśli znacie jakieś dzienniki prowadzone w internecie lub posiadacie jakieś fociaki z realizacji dajcie znac na maila - [email protected] .

Z góry dziękuje i POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...
  • 3 weeks później...
  • 3 months później...
  • 3 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...