Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze IRMA II Dziennik Darka


Recommended Posts

Czy dobrze podejrzewam, że bezruch w twoim dzienniku (prawie2tyg!!!) jest odwrotnie proporcjonalny do działań na placu budowy? :D Czy też brak weny twórczej (a nie brak czasu) jest przyczyną porzucenia przez ciebie artystycznej twórczości pisarskiej? :wink: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Heya.

 

Ostatnio dochodzę do wniosku że nie mogę być normalny. Coraz mniej się denerwuje a coraz więcej śmieje się z tego co mnie otacza. Budowa fakt - to już całkiem spory kawałek komedii.

Chyba za długo byłem na tym słońcu, posiedzę sobie w cieniu :lol: .

 

Niedługo łapie się sam za budowanie :lol: pewnie będzie śmieszniej :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem!

 

My podobnie jak i reszta budujących prawie zamieszkaliśmy na budowie więc i na pisanie czasu i ochoty jakoś mniej. Ale najważniejsze że idziemy wszyscy do przodu! My nadal mamy nadzieję, że pierwsza gwiazdka będzie już u siebie! :)

 

Jak patrzę na Twoje tempo to od razu mam ochote na działkę jechać i sam się za MAXa łapać! :)

 

Rośnie pięknie! Gratulujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Powoli , małymi kroczkami brnę do przodu….. CDN :oops: :cry: :lol: :oops: :cry: :lol: :oops: :cry: :lol: :oops:

:o ŁAAAAAAŁ... :o

Jeśli to są małe kroczki to ciekawe jak wyglądałby jeden duży -w twoim wykonaniu?!

Gratulację, życzyłbym każdemu takiego tempa (a na pewno sobie :wink: )

 

No i jeszcze jedno: skoro się śmiejesz od przebywania na słońcu -to nie siadaj w cieniu :lol: . Chyba tylko z zachowaniem choć odrobiny dystansu może udać nam się dotrwać w jakim takim zdrowiu psychicznym do końca budowy :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jak dla mnie to ceny się zatrzymały ale co z tego jak są na takim wysokim poziomie :cry: .

 

Bonie trzeba zaczynać budować, wydaje mi się że będzie gorzej.

 

Druga sprawa to wykonawcy , mają wszystko w d...... , tylko kasa i kasa zero uczciwego podejścia. Nigdy Nigdy nie płać przed wykonaniem danej pracy - sprawdzone na własnej skórze , tylko w ten sposób udało mi się dość ze stanem surowym do końca bez rozlewu krwi na budowie :lol: .

 

Czasami myślę że lepiej było by nic nie wiedzieć o budowaniu to człowiek był by nieświadomy i zadowolony :-? :wink: . Czytam sobie posty jak to jest super i jakoś trudno mi uwierzyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witaj

 

Przepraszam że tak późno odpowiadam

Wykop pod ławy był na 1,4 m sama ściana fundamentowa wyciągnięta ponad grunt na jakieś 60 cm - zmałpowałem z sąsiada bo na wiosnę i jesień jest dość mokro, i sąsiad ma też dość wysoko -- połowa tej wysokości jest zniwelowana szeroka opaską wokół budynku z kostki i krawężników więc optycznie nie wygląda źle.

 

Ile bloczków w góre ? hmm.. nie pamietam ale chyba jakieś 9 -10 :-?

 

 

http://images27.fotosik.pl/43/3e48ddc4d1b1ec7emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...