Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

MM reaktywacja. :)

To i ja się dołączę do tematu. Mmjózki fajne połączenie tych płytek z jasną fugą wygląda rewelacyjnie. Ja górną łazienkę zrobię pewnie najwcześniej za 5 lat. Ostatnio wykończyłam pokoje na górze dla dzieci. W końcu zwolnił się gabinet na dole. Mam nadzieję, że w tym roku zrobimy tarasy i wejście z podjazdem. Może jakieś inspiracje w postaci fotek? Kto ma niech wrzuca.

Niezmiennie mieszka się super, ekstra, świetnie. Pozdrawiam budujących i mieszkających - wpadać częściej - oczywiście na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Jesteśmy na etapie kupna projektu - oczywiście Moje miejsce :-)

Mam ogromną prośbę do wszystkich , którzy MM już wybudowali o możliwość zobaczenia domku. Mieszkamy koło Warszawy, ale w zasadzie możemy podjechać w każde miejsce w Polsce, chociaż preferowalibyśmy wojew. mazowieckie, łódzkie, warmińsko- mazurskie lub świętokrzyskie.

Byłabym wdzięczna za wiadomość, a jeszcze bardziej za możliwość zobaczenia wybudowanego domku.

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli lubelskie wchodzi w grę to zapraszam (ok 150 km od warszawy...przed lublinem)....ja mam MM bez garażu....wersja "podstawowa"..taras z tyłu;)-przerobiony...jakby coś..więcej na priv,np.dokłądny adres;)

 

madzikcrazy ..dziękuję:-) te 150 km jest kuszące. Już piszę maila do Ciebie.

pozdrawiam :-)

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jesteśmy na etapie kupna projektu - oczywiście Moje miejsce :-)

Mam ogromną prośbę do wszystkich , którzy MM już wybudowali o możliwość zobaczenia domku. Mieszkamy koło Warszawy, ale w zasadzie możemy podjechać w każde miejsce w Polsce, chociaż preferowalibyśmy wojew. mazowieckie, łódzkie, warmińsko- mazurskie lub świętokrzyskie.

Byłabym wdzięczna za wiadomość, a jeszcze bardziej za możliwość zobaczenia wybudowanego domku.

Pozdrawiam

M

 

Hej. Nasze Miejsce stoi tak zwany rzut beretem od Warszawy. Co prawda wnętrze nieco różni się od oryginału bo wprowadziliśmy sporo zmian ale jeśli chcecie obejrzeć to zapraszamy. Nasze zmiany są gdzieś w tym wątku opisane. Napisze prywatną wiadomość z namiarami jeśli bylibyście chętni.

Pozdrawiam,

iw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 2 months później...

witajcie..nadal szukam..zmagam się z pomysłem na górną łazienkę...inspiracji brak....trudno mi- bo dolna mi się tak podoba,...i szukam podobnej...chociaż nie do końca chciałbym dublować....i dlatego wybór jest okrutny...a nikt tu nie chce pozałączać zdjęć z tejże łazienki;(

 

poza tym sezon zimowy jest łaskawy.....wiec zamiast odśnieżania trzeba planować działania na wiosnę...a nawet czasem można już realizować;)

 

pozdrawiam wszystkich......

DSCF4767.jpg

Edytowane przez madzikcrazy
dodanie zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
witajcie..nadal szukam..zmagam się z pomysłem na górną łazienkę...inspiracji brak....trudno mi- bo dolna mi się tak podoba,...i szukam podobnej...chociaż nie do końca chciałbym dublować....i dlatego wybór jest okrutny...a nikt tu nie chce pozałączać zdjęć z tejże łazienki;(

 

poza tym sezon zimowy jest łaskawy.....wiec zamiast odśnieżania trzeba planować działania na wiosnę...a nawet czasem można już realizować;)

 

pozdrawiam wszystkich......

 

fajny macie ten domek, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
witajcie...coś straszna CISZA u nas na forum...nie ma nowych budowniczych...a "starzy" nie mają czasu...hm...to w takim razie do tych mieszkających pytanie z innej beczki...POCHWALCIE SIĘ SWOIMI OGRODAMI....;))jak to u Was wygląda....jak planowanie.....rozłożenie roślin....nie pozwólmy aby to forum "umarło";(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
witajcie...coś straszna CISZA u nas na forum...nie ma nowych budowniczych...a "starzy" nie mają czasu...hm...to w takim razie do tych mieszkających pytanie z innej beczki...POCHWALCIE SIĘ SWOIMI OGRODAMI....;))jak to u Was wygląda....jak planowanie.....rozłożenie roślin....nie pozwólmy aby to forum "umarło";(

 

Witaj madzikcrazy :)

cisza, cisza, racja ale zawsze miło się budzić. Co do roślinek i ogrodu to jade skromnie alee co moge sam zrobic to robię. Postawiłem wedzarkę i co najlepsze to działa hihihi:D No i mieszkańcy oczka

IMG_8161.jpg

IMG_8150.jpg

IMG_8147.jpg

IMG_8160.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...