Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D Mnie bardzo się podoba wanna GENTIANA -Ravak.

Pracuję nad resztą rodziny,ale najbardziej nad małżonkiem który do końca nie

jest do niej przekonany.Ale mam jeszcze trochę czasu i myślę,że z trzema kobietami nie ma szans i będzie demokratycznie przegłosowany :p :D

http://www.ravak.pl/img/pv/gentiana_tvar.jpg

 

Pozdr Bogusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałam ja wczoraj w sklepie w Toruniu. Kosztowała 1955 zł.

 

ta cena z allegro obejmuje sama wanne i transport, natomiast osobno kupuje sie te panele, mozna kupic tylko czolowy lub ktores z bocznych w zaleznosci jak w łazience sie te wanne ulokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam PŁYTKIEJ wanny, takiej jaką mają w hotelach, żeby nie podnosić wysoko nogi 170x75 lub 170x80. Może ktoś mi pomoże znaleźć :roll:

 

Pójdź w kierunku rady, jakiej udzielił krzysztofh (jeśli już masz podłogi). Albo zaplanuj pod wanną niższy poziom podłogi. Ja właśnie tak zrobiłam na etapie adaptacji projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej,

 

(sorry za brak polskich znakow, ale nie mam polskiej klawiatury i systemu...)

 

Do lazienki chce wstawic wanne (prostokatna kolo, clarissa 180x80). Wg projektu krotsze ranty wanny beda stykac sie ze sciankami z obu stron. Zastanaiwam, sie czy tak sie montuje wanny, tzn czy nie jest potrzebny jakis niewielki kawalek przestrzeni za rantem, zeby mozna bylo sobie glowe odchylic. Ta przestrzen nie jest mi potrzebna to stawiania szamponow it, bo to bede mial na poleczce przy dlugim rancie - tam gdzie bedzie wylewka i mieszacz. Jak myslicie? Niestety nie mam na razie wanny i nie za bardzo moge porownac.

 

Dzieki,

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 2 weeks później...
Podciagam temat-stoje wlasnie przed dylematem Kolo Neo 160x100 czy Cersanit Kaliope 150x105. Pojemnosc taka sama, cena w zasadzie tez, a ze nie mam gdzie ich "wyprobowac" bo lokalni dostawcy nie maja na stanie to musze podjac decyzje na podstawie zdjec. Goraco prosze o wszelkie opinie uzytkownikow!!!!!!! :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...