Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja właśnie bardzo głęboko zastanawiam się nad Ravak evolution. Mam pytanie czy ktoś ma tą wannę bo nurtuje mnie jedno, jaka bateria Chcę tą 3 otworową ale nie chcę wiercić w wannie.

Wtedy musisz odsunąc wannę od ściany aby mozna było zamontować wylewke mieszalnik i prysznic. Wtedy tez powstanie Ci półeczka :wink:

 

wracając jeszcze do pytania ....

A czy ktoś próbował taką wannę akrylową od spodu pianką poliuretanową potraktować w celu podniesienia jej własciwości temicznych?

 

Oczywiście, że można. Należy wannę wtedy dość mocno obciążyć aby pianka którą się wciśnie nie dźwigneła wanny. Można również obłożyć wannę stryopianem - ja u siebie będę tak robił. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam,chciałam sie poradzić jaką firmę polecicie jezeli chodzi o urządzenie łazienki/bateria ,umywalka ,SAMA WANNA,kibelek/

byłam dzisiaj w kilku sklepach przlotem i mam mętlik w głowie :roll:

może wymagania:

-dobra jakość

-NISKA CENA

- gwarancja długiego okresu użytkowania

 

 

osobiscie porzebuje wanne narozną,szerokość100-105-długość nie gra roli

musze tez obudować ją zasłoną prysznicowa tak zeby była szczelna

 

 

normalnie mi rece opadają ja teraz przegladam oferty-tyle tego jest :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po dlugich namyslach i setce przeczytanych postow zdecydowalam sie na wanne asymetryczna Neo z KOLA 160x100. Zaplacilam za nia w lokalnym sklepie 710 zl. Jeszcze nie uzytkuje, ale mam nadzieje ze nie bede zalowala. Ravak mi sie podoba i to bardzo, ale za wanne Rosa II zaplacilabym dwa razy tyle. Wole szybciej skonczyc wykonczeniowke ... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór baterii jest na prawdę duży i możan coś dobrać do kieszeni. Niezłe i nie szokująco cenowo sa baterie Grohe.

Wanna aby służyła długo i łatwo się myła, wyglądała elegancko to przede wszystkim KALDEWEI. Ceny sa spore ale polecam. Sam się zastanawiałem długo co kupić i teraz nie narzekam. Wanny stalowe z porządną emalią. Do mycia nie używam żadnych Cifów itp - same płyny, aby nie porysować powierzchi. Samo mycie to po prostu przyjeność - najmniej uciążliwy asortyment do utrzymania w idealnym stanie.

Dodam tylko że nie chodzi o wanny tej firmy po 300-400zł które widziałem ostatnio w marketach np. LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jezeli chodzi o wanny z hydromasażem-to czy polecacie coś takiego w tej wersji kiedy jest wanno-prysznic?

bo moja znajoma odradza-mówi że taka wanna jest

dużo trudniejsza w utrzymaniu czystości. W te wszystkie dysze dostaje

sie piana, włosy i cały inny brud i wszystko trzeba mocno szorowac przy

kazdym sprzątaniu. Nie wiem czy gra jest warta świeczki, bo nie wiem jak

często bedziecie z hydromasażu korzystali.

czy to jest prawda i jak to wygląda w praktyce?

bo mąż koniecznie chce hydromasaż-mówi że extra relaksuje+ bedzie bajerancko wyglądać :o

normalnie jestem w kropce

jakie macie doświadczenia i opinie na temat takich"bajerów"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
CERSANIT KOŁO czy SANPLAST

Są to firmy liczące się na rynku

 

A to że ktoś poleca np.sanplast a nie koło lub cersanit a nie sanplast to tylko dla tego że ma większy zarobek na danym urządzeniu !

 

Zgadzam sie w 100%. Ja mam do czynienia z agd, polecamy wybrane firmy i wmawiamy, ze sa najlepsze. Sa to firmy, z ktorych mamy najwiekszy zarobek i bonusy za sprzedanie duzej ilosci, np. za 10 sprzedanych lodowek - 11 jest za darmo dla nas.

 

Co do wanien ja kupilam wlasnie kolo perfect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo:

http://www.ravak.pl/?page=lovestory

 

Nikt nie wspomina o jednym , ale istotnym czynniku znacznie obniżającym wartość użytkową wanien narożnych, mianowicie ilości wody potrzebnej do jej napełnienia (co nie jest bez znaczenia w obliczu ciągle rosnących cen, zwłaszcza podgrzewanej). O trudności w myciu metrów kwadratowych akrylu nie wspominając. Tylko prostokąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...