Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo dziękuję- sporo mi rozjaśniliście w tym temacie. Chyba najbardziej spodobała mi się Ravak Avocado- także ze względu na rozmiary ale to już rzecz gustu i możliwości. Tak niestety trzeba się ograniczać jak się chce mieć w łazience zarówno wannę jak i prysznic :wink: A czy te zaokrąglone w środku są mniej komfortowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję- sporo mi rozjaśniliście w tym temacie. Chyba najbardziej spodobała mi się Ravak Avocado- także ze względu na rozmiary ale to już rzecz gustu i możliwości. Tak niestety trzeba się ograniczać jak się chce mieć w łazience zarówno wannę jak i prysznic :wink: A czy te zaokrąglone w środku są mniej komfortowe?

 

obejrzala wszystkie propozycje i rowniez avocado bardzo mnie urzekla..

śliczna jest :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że ta wanna jest super:

 

http://www.kolo.com.pl/produkt/25474

 

Widziałm ją w realu i dalej mi się podoba, tylko jest troche krótka, z drugiej strony wygodnie wyprofilowana można dokupic zagłówek i sobie wygodnie poleżeć i się zrelaksować, i mniej wody potrzeba do kompieli po szyje, i jest głeboka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam,

 

jestesmy obecnie na etapie zakupu wanny.

Ma byc mała symetryczna na 120cm.

Do wyboru mam wanne z leroya za 590 zł (grubość 4mm, firma xxx) lub wanna cersanitu 830zł (grugość w opisie ok 6mm)

Czy jest sens dopłacać te 240zł do terotecznie grubszej wanny cersanitu?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zakochaliśmy się w wannie z leroy M. Dalismy się jednak przekonać naszym hydraulikom, którzy są wiarygodni- porządn, ale oszczędni. Zresztą nie robili nic z wanną, więc nic do niej nie mieli. Mówili, żebyśmy nie kupowali wanny taniej, z cienkim akrylem bo ten akryl będzie słaby . Dawali jeszcze jakiś powód, ale kompletnie zapomnaiłam co to było. Stwierdzili że wanna powinna kosztować około 1 tyś, no, może 800zł najmniej żeby była odpowiednia grubość akrylu.

Przekonali nas, mamy Riho z allegro za 1 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

jestem juz zmeczona i sfrustrowana tymi ciągłymi wyborami:):) Teraz na tapecie ejst wanna...miała byc Foster Hoesh ale cena mnie powaliła:(( Myslałam o Clarisie z Koła ale gdzieś przeczytałam ze w realu nie wyglada ciekawie. jezdze po sklepach ale jedyne wanny na jakie trafiam to wyzsza półka cenowa poniżej 2000 nie spotkałam, przynajmniej na ekspozycjach sklepowych. Podpowiedzcie proszę jakie wanny z tych prostych w kształtach są ciekawe? Nie chce tez wanien z hydromasażem.

Z góry dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chciałam ta wanne ale maz uparl sie na ta 180x80 ona jest kształtem troszke inna tzn ma to zgiecie z obu stron. Powiedz mi czy wygodna jest ta mniejsza wersja? Bo boje sie,że moze byc w niej mało miejsca a my z tych wysokich jestesmy:) jesli masz jakies fotki to bardzo bede wdzieczna! Moze byc na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy Riho Lusso. Nam się bardzo podoba, bo jest taka 'wykrojona' na ostro.

My mamy 175 x75, wiem że są też 180x80 i może jeszcze inne. Płaciliśmy ok 1 tys zł., jakość wydaje się wysoka. Możesz ja zobaczyć na allegro- tak kupowaliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwet, długo to trwało, ale mam zdjecie mojej Riho. Zdjęcie robione komórką - przepraszam za jakość-robił mąż, więc nie jest to ujecie o które Ci chodzi, ale i tak wkleję.

http://images46.fotosik.pl/93/484f010bdaf33c9bmed.jpg' alt='484f010bdaf33c9bmed.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...