Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja ponad 6 lat produkuje wanny w Kole :) wiec jak macie jakieś pytania...

zwracac przy zakupie nalezy uwagę na:

1. powierzchnia akrylu

2. popukać w dno wanny jeśli jest pusty odgłos czyli deska pod wanną nie jest dolejona

3. warto sprawdzić ją poziomicą ;)

4. raczej u nas nie ma problemu z reklamacjami... jeśli jest nasza wina, a wiemy kiedy jest nasza...

 

Mam wannę Koło Modo, praktycznie od początku mam w niej brzuchy. Są to wypuklenia w dnie wanny. Akryl nie jest pęknięty.

 

Jeśli można proszę o informację co to może być, od czego. Po paru razach owe brzuchy zauważyliśmy. Zgłosiliśmy od razu kafelkarzowi, myśląc, że to jego wina. Przyjechał, zobaczył od dołu i nic.

 

Nie wiemy niestety czy te brzuchy były już przy kupnie czy wyszły trochę później. Fakt jest taki, że wannę użytkujemy rok i nic w sumie się z nią nie dzieje oprócz rysowania (strasznie się rysuje) i tych brzuchów. Nowych wypukleń nie ma.

 

Pytam zatem fachowaca co to? od czego? i ew. jak zapobiegać rysom na akrylu - bo wanna ma rok, a wygląda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie muszę wymienić wannę

 

od Kaldewei trochę odstrasza mnie cena, choć całość kusi ;)

użytkuje ktoś wannę Roca?

np Madalena, albo Contessa

bo ja mogę tylko prostokątną wstawić

i wcale nie musi być wypasiona ;)

 

Roca daje też panel do obudowy wanny

jeszcze go na żywo nie oglądałam, ale jest to zachęcająca alternatywa do obudowy płytkowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

witajcie

poszukuję informacji na temat wanien marki PMD Piramida ... szykuję drugą łazienkę ale niestety budżet mam mocno ograniczony a muszę zakupić wannę 170cm - zrezygnowałem z narożnej na rzecz klasycznej wanny i w oko wpadła mi wanna PMD Piramida Bona

 

http://www.piramida-wanny.pl/bona.html

 

z obudowa można ją kupić już za około 560zł więc cena bardzo na + ale niestety nie znalazłem zbyt wielu informacji na temat tej firmy a to co znalazłem raczej zalatywało wypowiedziami jakiegoś dystrybutora czy sprzedawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Polecam Virgo z Cersanitu :)

bardzo fajny design, jest dosc szeroka na dole, wiec mozna wygodnie dupcie posadzic, super sprawdza sie w opcji wanno-prysznic [ranty sa wystarczajaco szerokie zeby cos na nich postawic]. Ogolnie bardzo jestem zadowolona z wyboru - to byla pierwsza wanna ktora nam obojgu sie bardzo spodobala, plus kupilismy ja w bardzo rozsadnej cenie - za 170cm dalam cos ponad 600PLN. uzytkujemy jakies 2mies. moze to jeszcze nie lata, ale wygoda jest :) i wyglad :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wannę Ravak Magnolia. Wg mnie to świetna alternatywa dla prostokątnej wanny, kiedy nie można sobie pozwolić na większe szaleństwa. Wanna jest duza i szeroka.

wyglada tak:

http://img230.imageshack.us/img230/2369/magnolia1.jpg

 

kupiliśmy ja w sklepie internetowym, ok 700 taniej niz w sklepie

pozdrawiam!

O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wanne Kolo Perfect. Akurat w moim przypadku nie bylo duzo problemow z wyborem bo musialam miec wanne krotka ale za to 75 cm bo chcialam parawan nawannowy. pozatym za wanna ma profil dobry do opcji z przysznicem-plaskie i szerokie dno. Moje dwie znajome tez posiadaja ten zestaw nie slyszalam uwag. Moje obserwacje, ze przy takim profilu dna niestety wiecej wody do wanny trzeba nalewac przy kąpiułce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

witam,

szukam wanny 160 i te modele pasowałby mi kształtem ale...

czy są dobrej jakości, czy woda dobrze spływa i nie zostaje , czy wygodne nie mają za wąskiego dna itp.

jeżeli ktoś ma te modele prosze o opinie

oraz jaki jest odcień bieli bo nie ma na żywo tych wanien w moim mieście a ostatnio prawie nei kupiłam "żółtego " cersanita model virgo

wc i umywalki mam z koła - czy nie będzie się zbytnio różnić??

dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

ja mam wanne z PDM. Zamontowana już jakiś czas temu, ale do długich kąpieli użyta raptem 3 razy. Wcześniej nie miałam do czynienia z wannami akrylowymi, więc nie mam porównania. Póki co jest ok. Nie zmieniła koloru (pomimo, że zawsze leje jakieś kolorowe olejki), nie popękała, a osoba która ja montowała nie zgłaszała jakiś trudności. Cena trochę podejrzanie niska, ale zaryzykowaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
Wszystkie rodzaje wanien będą miały swoich przeciwników i zwolenników. Każdy musi dostosować sprzęty do siebie i swoich potrzeb. Dziś na rynku mamy bardzo duży wybór. A ze względu na dużą konkurencję producenci starają się oferować produkty wysokiej jakości. Nie zawsze musimy decydować się na zakup wanny czy brodzika od najbardziej znanych firm. Często mniejsze firmy oferują produkty równie wysokiej jakości, a w o wiele atrakcyjniejszych cenach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...