Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tą większą mam, zdjęcia puszczę privem, tylko podaj proszę maila, bo w wiadomość mogę tylko hyperlinka wkleić, a mam na dysku

moim zdaniem po zainstalowaniu wanna wygląda bardzo fajnie - podobają mi się te szerokie ranty

 

[email protected] ja cały czas myślę czy nie jest w nogach ciasno ile ma szerokości?

poza tym nie ma ona półeczki na płyn może zrobię u wezgłowia jakąś. czekam na Twoje fotki jak sobie rozwiązałaś temat.

bardzo dziękuje:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
ta jest dopiero bajkowa

 

[ATTACH=CONFIG]204540[/ATTACH]

 

:rolleyes:

 

[ATTACH=CONFIG]204541[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]204542[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]204543[/ATTACH]

 

oj jest trochę tych cudeniek;)

 

mam ta wannę nr 1. Na razie kompiel na sucho. Wanna na żywo dużo mniejsza (jak i inne), także polecam zobaczyć przed zakupem. Je widziałem wanny na żywo 3, w 2 siedziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wanna nr 1 to Rita? Zakupilismy ja jakiś czas temu ale póki co stoi w garażu i czeka na montaż.Wiedzialam ze jest niezbyt duża ale czy dorosła osoba spokojnie moze wziąć kąpiel czy raczej z kolana,i pod broda ?

No i właśnie dlatego u mnie wylądowała taka "SE" zwykła KOŁO PROGRESS-bo wszystkie wolnostojące w zasięgu naszego portfela były bardziej jak brodziki niż wanna:lol2:

Ale nie ukrywam ze wizualnie nadal bardziej podobają mi się cudeńka ze zdjęć powyżej:yes:

ALE JAK SIĘ NIE MA CO SIĘ LUBI TO SIĘ LUBI CO SIĘ MA:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dlatego u mnie wylądowała taka "SE" zwykła KOŁO PROGRESS-bo wszystkie wolnostojące w zasięgu naszego portfela były bardziej jak brodziki niż wanna:lol2:

Ale nie ukrywam ze wizualnie nadal bardziej podobają mi się cudeńka ze zdjęć powyżej:yes:

ALE JAK SIĘ NIE MA CO SIĘ LUBI TO SIĘ LUBI CO SIĘ MA:lol2:

 

Nie wiem jaka masz ta Koło Progress ale ich ceny na ceneo to ok 2200 a ja kupiłem Rite za 2450 z dostawa pod dom.

 

Tak 1 to Rita, ciekaw jestem jak to sie będzie czyścić. Co do mnie to przy wzroście 190 cm spokojnie sie w niej mieszcze. Do tej pory miałem tradycyjna wannie 160 i w Ricie czuje sie podobnie, tylko nieco wezej przy nogach. Z tym ze to wanna typowa jedynka bo w tradycyjnej 160 i w dwoje sie miescilismy od biedy a 180 Gumisiowej to już na pewno dwójkę zmieści, choć znam takich co potrzebuja sporo większe narożne. Np jak dla mnie Rita z prawie 160 cm jest ok bo ja w wannie siedzę a nie leżę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma;) U nas wymiary tej wanny były podyktowane wielkością łazienki.Zeby zmieścić szafek z umywalke wc bidet i kabine musieliśmy zdecydować sie na nieduże wanne.Nawet nie wiem jak wyglada na żywo bo stoi w kartonie w garażu.Pocieszyles mnie ze mając 190 cm miescisz sie spokojnie.Mam 165 cm więc dam radę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta jest dopiero bajkowa

 

[ATTACH=CONFIG]204540[/ATTACH]

Rita byla pierwsza na mojej liscie :) chodzilam kolo niej dlugo

jednak na "nie" przewazyly waskie krawedzie, nie wygodne przy wchodzeniu czy wychodzeniu z wanny

nie zniechecam Was, bo wanna jest piekna i w sumie wygodna, ale te krawedzie moglyby byc inne ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rita byla pierwsza na mojej liscie :) chodzilam kolo niej dlugo

jednak na "nie" przewazyly waskie krawedzie, nie wygodne przy wchodzeniu czy wychodzeniu z wanny

nie zniechecam Was, bo wanna jest piekna i w sumie wygodna, ale te krawedzie moglyby byc inne ..........

U mnie będzie chyba pełniła funkcje bardziej mebla bo generalnie kąpieli nikt u nas nie uskutecznia wolimy prysznic :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...