Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 months później...
  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo podobają mi się wanny w tym stylu:

http://www.cersanit.com.pl/public/products/S301-068/Wanna-prostok%C4%85tna-INTRO-170-prawa-A.jpg

Tylko zaczęłam się zastanawiać czy one są wygodne? Czy ten spadek nie jest zbyt ostry?

 

Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?

 

adrianad, to Cersanit Pure? Zdecydowałaś się na jej zakup? Też się nad nią zastanawiam i nie wiem, co zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas KOŁO PROGRESS-postawiona jako wolnostojaca i oklejona mozaika;)

 

[ATTACH=CONFIG]204536[/ATTACH]

co

[ATTACH=CONFIG]204537[/ATTACH]

Gumisiowa, śliczna łazienka! :)

Zdradzisz proszę jakie masz płytki i co to za piękna mozaika? Please!! :)

 

Edit: u mnie raczej też Cersanit Pure będzie, ale chyba 170/70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marysia Ro mi też takie podobają się najbardziej. Symetryczne wykończenie. Bardzo na czasie. Jednak ja u siebie nie mogę mieć takiej ze względu na brak miejsca i zdecydowałem się na narożną. Tutaj znalazłem dwie, które mi się podobają, ale może ktoś wie, gdzie kupić taniej. http://nexterio.pl/15761,15757,15757,Wanny_Wanny-narozne.html Chodzi mi o Joanne lub Venus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
Witam forumowiczów, bardzo proszę o jakąś konkretną poradę. Szukam wanny akrylowej jakiejś konkretnej firmy do 600 zł-700 zł żeby akryl był odpowiedniej grubości a nie jak te marketówki chińskie i żeby wnętrze wanny nie było wąskie. szukałam opinii w internecie ale jakoś nikt nie pisze konkretnie. potrzebuje 140x70. Kupiłam już jedną taką w leroy marki koło a promocyjnej cenie za 395zł ale zwróciłam do sklepu bo okazała się wąska w środku- miała tylko 50 cm. i była za miękka 3,2 mm grubości, 13 kg. Wiec już wiem ze wanna wannie nie równa. Pomóżcie, powiedzcie jakie firmy nie produkują w chinach a mają jeszcze znośne ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj a jakiego kształtu ma być wanna? ja generalnie kupowałam akrylową na lazienkaplus - mają spory wybór. polecam Roca - mam jakiś czas generalnie daje radę i nie jest taka wątła....

 

Sorry, ale Roca w porównaniu do Riho albo Excellent to badziew pospolity. Mam w starym mieszkaniu i jakością nie grzeszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj a jakiego kształtu ma być wanna? ja generalnie kupowałam akrylową na lazienkaplus - mają spory wybór. polecam Roca - mam jakiś czas generalnie daje radę i nie jest taka wątła....

 

ma być prostokątna, myślę że excellent czy riho to już wyższa półka od tej roca, sądząc nawet po cenach. Chyba zdecyduję się na excellent aquaria, polećcie jakiś sklep internetowy bo u mnie w województwie nigdzie tej wanny nie znajdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...