Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 597
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam tez PoolSpa od 8 lat w obecnym mieszkaniu i chyba też taką kupię do domku. Akryl w wannach tej firmy jest dobry, nie rysuje się , jednak udało mi sie go wybić i są drobne odpryski. Przy wymianie baterii jak upadła do wanny to ślad pozostał dość znaczny. Ale myślę że w żeliwnej tez emalia by nie wytrzymała i wyglądało by to jeszce gorzej ( bo czarny podkład a tu biały). Jeżeli chodzi o żeliwną to takową także kiedys użytkowałem i stwierdzam , że akrylowa jest przyjemniejsza, cieplejsza. Natomiast blaszana (mają teraz rodzice) to totalna porażka. Woda bardzo szybko stygnie i nie da się poleżeć bez ciągłego uzupełniania gorącą wodą (może jakieś izolacje by troche pomogły).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam żeliwną i w nowej łazience już takiej nie chcę. Jeśli chce się wziąć kąpiel (a do tego przecież wanna służy), to trzeba nalać dużo cieplejszej wody, bo szybko się studzi - te kilkadziesiąt kilogramów żeliwa musi się przecież nagrzać. A i to często nie wystarcza i nici z dłuższego wylegiwania się w ciepłej wodzie.

Żeliwne fajnie wyglądają, ale tu chyba nie o to chodzi. No, chyba że mają głównie wyglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak się licytujemy to wanna Olivia Poolspy za 62000 :D

Pozdrawiam

Marek

Szanowny Marku mowisz o wannie gigancie z hydromasazem, Olivia to tzw. "jaccuzi" czteroosobowe , a ja o skromnym kopytku wanny do lazienki w bloku o wym 170x80. Cedrowa wanna tych rozmiarow z hydromasazem kosztuje nawet ponad 200tys pln.

pozdrawiam

wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W takim razie przepraszam.

A jeśli już mówimy o czymś takim to proponuję wanne żeliwną firmy Roca model Newcast bardzo ładna stylowa wanna. Cacuszko :D

Natomiast jeśli chodzi o Poolspę to w tych "klasycznych" wymiarach też można coś ciekaweko poszukać.

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Witam

Jeśli chodzi o wanny narożne to zajmują troche wiecej miejsca, są jednak ok 40% droższe i mniej ekonomiczne, ale są o tyle wygodniejsze od normalnych ze można sobie na nich posiedziec gdyż mają siedzisko co jest nie wykonalne w standardowych.

A jeśli chodzi o jakość wykonania to na oba modele jest tak samo dobry akryl (o ile jest z jakiejs firmowej fabryki)

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...