Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Atka Jardo i Rododendrony


Atka13

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 157
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Atka13,

O cholercia to prawie jak my, też dostaliśmy prawomocną decyzje na dwa dni przed wigilią i też zaczęliśmy od wykopów pod fundamenty, teraz mamy już ekipę, ale dalej borykamy się z trudnościami transportowymi, bo droga ma tylko 4m szerokości i drzewa zabytki przyrody dzięki którym są dodatkowe utrudnienia na wjeździe.

A rododendrony to już u mnie rosnądlatego stawiam coś innego WB-3347,

 

Czego przede wszystkim Wam i sobie życzę.

P O W O D Z E N I AAAAAA!!!!!!

Czy pierwszy wpis do dziennika o rozpoczęciu budowy musi być z zeszłego roku żeby skorzystać z ulgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam.Będe tu często zaglądac ,by sprawdzić jak idzie Ci budowa.Jestem w trakcie załatwiania papierów i tez będe budować rodo5.Ciekawa jestem czy zmieniłaś coś w projekcie.Ja myslę o zlikwidowaniu jednego balkonu...a ten balkon w przodu wysunąc i podeprzeć dwoma kolumnami.

Z niecierpliwością czekam na kolejne zdjęcia.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BognaM

Ciekawa jestem czy zmieniłaś coś w projekcie.Ja myslę o zlikwidowaniu jednego balkonu...a ten balkon w przodu wysunąc i podeprzeć dwoma kolumnami.

Witam

W naszym domku zrezygnowaliśmy ze spiżarki- połączyliśmy z kuchnią. Zamkęliśmy jedno wejście do kuchni- to z korytarza.

Powiększylismy boczne okno w salonie.

Wiecej zmian nie pamiętam :lol:

Z balkonów nie zrezygnuję, a co do kolumn to kwestia gustu. Taki domek (z kolumnami) możesz zobaczyć na forum Archonu w Rododenronach 5.

pozdrawiam i przełączam się do dziennika aby wstawić nowe fotki :lol:

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od dwóch dni trwają u nas gorączkowe dyskusje co do zmiany projektu, tapecie mamy rododnedrony. Wszystko jest kwestią pieniędzy mam pytanie, czy możesz zdradzić publicznie albo na priva wasz kosztorys. Budujecie z silikatów czy z komórkowego??? Bo ja tak ze zdjęcia to jeszcze nie rozróżniam. Trzymamy kciuki za budowę, my chcemy zaczynać koło 15 marca więc czasu mamy mało. Papierologia załatwiona po za pozwoleniem, ale w gminie powiedziano nam, że teraz czeka się około tygodnia więc mam nadzieję, że się wyrobimy. Pozdrawiam

Tosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam! Zastanawiam się nad tym projektem. Bardzo mi się podoba. Widzę, że Wasza budowa naprawdę idzie jak burza :D Bardzo się cieszę, że budujecie w okolicach Poznania. Mam nadzieję, że kiedyś będę mogła go zobaczyć, bo też mieszkam pod Poznaniem. Czekam na dalsze zdjęcia. Teraz oczywiście trochę pogoda nie pozwala na takie tempo. Liczę na dalsze ciekawe uwagi na forum. Pozdrawiam !!! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! To jeszcze raz ja - mika, obejrzalam zdjęcia z waszej budowy. Jestem zachwycona. Działeczka wygląda czysto i nie jest wcale cała rozryta - tylko pod fundamenty. Murarka też czyściutka i dokładna. To mi się podoba. Skąd zdobyliście tą ekipę. Pewno polecili Wam znajomi. Oby tak dalej pracowali. Mam nadzieję, że poinformujesz o tym ze szczegółami. Czekam na dalsze zdjęcia. Pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mika 1212

Z wielką i nieukrywaną przyjemnością czytam Twoje posty. Dzięki za to że pocieszasz mnie ze działka nie przeryta :cry: Cały czas zastanawiam sie jak dojdziemy do ładu z tą ilością ziemi która mamy do przerzucenia. Naszcęście mój kochany mężuś ma koncepcję jak zagospodarować nasz ogródek.

pozdrawiam atka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i pięknie. Bardzo się cieszę, że ktoś wreszcie zaczął pisać dziennik budowy RODO5. Też mam ten projekt ale z rozpoczęciem prac czekamy do wiosny tej prawdziwej. Jeżeli można prosić o więcej zdjęć i może jakieś zestawienie kosztów - jeżeli to nie tajemnica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Marzin

No się powoli nakręcamy, co?

 

Dokładnie nakręcamy się i jest coraz drożej :o

ale co mi tam raz w życiu buduję (mam taką nadzieję) a spłacać będę prawie do siedemdziesiątki :D

Więc co mi tam :wink:

Potem będę płakać :cry:

natchnieniem dla zmian w koncepcji jest ten domek, który był do sprzedania w Rokietnicy (to nastęna wersja naszego projektu czytaj rododendrony 6)

http://images20.fotosik.pl/166/c5673cc75542b8ad.jpg

http://images20.fotosik.pl/166/2fe76673a71050e5.jpg

 

http://images21.fotosik.pl/116/5cffc6295e3b6472.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...