Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dla zainteresowanych - Karmina


Recommended Posts

witam wszystkich karminowiczow

 

od kilku dni jestem posiadaczem projektu karmina, ogladalem setki innych projektow i po wielu godzinach przemyslen padlo na archipelag

 

bede wdzieczny za wszelkie informacje o domku

 

zdjecia, opisy, kosztorys, wizualizacje 3d, wasze sugestie,

 

czy buduje ktos karmine na podkarpaciu?

 

chetnie wpadlbym na wizje lokalna

 

prosze pisac na [email protected] odpowiem na wszystkie maile

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 1 month później...

Witam wszystkich. Bardzo proszę osoby posiadające zdjęcia łazienek z Karminy o udostępnienie ich na forum lub kontakt ze mną. Wchodzę niedługo właśnie w ten temat i miło by mi bylo pdpatrzeć już gotowe łazienki. Szególnie interesuje mnie górna łazienka, jest duża i pole do popisu jest że ho ho. Drugim tematem interesującym mnie to schody - z góry dziękuję osobom chętnym do pomocy w tych tematach. Pozdrawiam Robert.

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również interesują schody w Karminie. Robert, czy ty masz murowane schody czy będziesz robił drewniane?

Czy mógłbyś mi przesłać zdjecia schodów (jeśli masz murowane) oraz poddasza w Karminie. Ciekawe jak duze wyszły tam pomieszczenia? Czy podnosiłeś ściankę kolankową? Ja zamierzam podnieść o 1 pustak.

Bardzo prosze o dosyć szybki kontakt, bo w przyszłym tygodniu zalewamy strop nad pierwsza kondygnacją :)

asienka_81wp.pl

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

bardzo ładny domek. My mamy wybudowany w stylu podobnym do Karminy Virgo II. Chciałabym się dowiedzieć jakiej firmy macie drzwi wejściowe bo bardzo mi sie podobają. Czy może robione były na specjalne zamówienie?? Czy to doświetlenie boczne jest otwierane, jaka szerokość drzwi?? i co za kolor??

Czy to mahoń??

 

Dzieki z gory za odpowiedz

Pozdrawiam

Monia_B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wybaczcie, że tak mało czasu poświęcam temu forum ale praktycznie non stop jestem na budowie i do internetu (który mam bardzo wolny i wysłanie zdjęcia na serwer graniczy z cudem) brakuje mi dnia.

Drzwi mam z firmy Stolpaw w kolorz mahoń - fajnie, że podobaja się wam. Boczne naświetle drzwi nie jest otwierane, są na tyle szerokie że szkoda kasy.

Właśnie w tym momencie wyłączyli forum i nie widzę pytań na które miałem odpowiedzieć, odpowiem w następnym poście. Obecnie jestem na etapie ocieplania poddasza - wełna isover unimata 15 cm + 5 cm i na to idzie płyta knaufa 12 mm kładziona dwie warstwy. Fachowców mam ciekawych - niech ich ścisną drzwi - robią dobrze ale tak wolno, że końca nie widać, robót nałapali i nie mogą się wyrobić.Narazie tyle, jak znajdę chwilę to postaram się umieścic parę fotek. Pozdrawiam wszystkich. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, fajnie że dodałeś kolejne zdjęcia. Czy to pierwsze to zdjęcie pokoju z balkonem na poddaszu a drugie korytarz z wejściem do łazienki?

Ty chyba nie podnosiłeś poddasza? Ja zamierzam podnieść o jeden pustak ściankę kolankową ale się zastanawiam, bo na twoich zdjeciach wydaje mi się ze jest dużo miejsca :)

Jak znajdziesz chwilkę to umieść jeszcze jakieś inne, bo to pomoze mi w podjęciu decyzji co do ścianki kolankowej :)

 

Spokojnego wykańczania wnętrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wybaczcie, że tak mało czasu poświęcam temu forum ale praktycznie non stop jestem na budowie i do internetu (który mam bardzo wolny i wysłanie zdjęcia na serwer graniczy z cudem) brakuje mi dnia.

Drzwi mam z firmy Stolpaw w kolorz mahoń - fajnie, że podobaja się wam. Boczne naświetle drzwi nie jest otwierane, są na tyle szerokie że szkoda kasy.

Właśnie w tym momencie wyłączyli forum i nie widzę pytań na które miałem odpowiedzieć, odpowiem w następnym poście. Obecnie jestem na etapie ocieplania poddasza - wełna isover unimata 15 cm + 5 cm i na to idzie płyta knaufa 12 mm kładziona dwie warstwy. Fachowców mam ciekawych - niech ich ścisną drzwi - robią dobrze ale tak wolno, że końca nie widać, robót nałapali i nie mogą się wyrobić.Narazie tyle, jak znajdę chwilę to postaram się umieścic parę fotek. Pozdrawiam wszystkich. :D

 

Robercie,

 

czy mozesz podac koszt domu pod klucz na [email protected], chce taki budowac na wiosen 2008.

dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Robert, czy ty masz na dachu dachówkę ceramiczną Roben kasztan plus? Bo ja własnie taką zamówiłam na swoją Karminkę :) Czy mógłbyś mi podać ile potrzeba cegly klinkierowej na kominy? Jaki masz jej kolor?

Jakbyś mogł to zamiesć jeszcze jakieś zdjęcia. Szczególnie interesuje mnie poddasze.

Kiedy się wprowadzasz? :)

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 months później...

Widzę, że przybywa wielbicieli domku Karmina :p :p :p Super!

My też budujemy z mężem domek Karmine i chętnie podzielimy się radami, zdjęciami, itd. Proszę wszystkich aby wkleili do moich komentarzy linki z wybydowanymi Karminami, których mogłam jeszcze nie odszukać w internecie, a fajnie byłoby obejrzeć przed wykończeniówką u innych jak, co zrobili :p

Dzięki. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
witam wszystkich!!jestesmy nowi na forum!!bardzo nas interesuje ten domek jest naprawde sliczny!!Tyle ze bardzo nam zalezy na zobaczeniu tego domku w realu!!widze ze jestes spod Czestochowy My jestesmy z Dabrowy Gorniczej!!wiec mam pytanko czy dalo by rade jakbysmy sie wprosili!!!! :D :D moj adres [email protected]!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...