Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM POD PLATANEM pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • 7 months później...
  • Odpowiedzi 367
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

http://www.archon.com.pl/bin_/projekty/m3f019cb967e4c_widok1 http://www.archon.com.pl/bin_/projekty/m3f019cb967e4c_widok2

http://www.archon.com.pl/bin_/projekty/m3f019cb967e4c_rzuty

 

Piękny dom dla posiadaczy dużej działki i bardzo dużej rodziny :wink: Piękna klatka schodowa, dobry metraż pokojów. Bardzo mi sie podoba, chociaż jest powyżej moich planów i możliwości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Nareszcie bratnia dusza :D Czekam już na pozwolenie na budowę. Ruszam jak wszystko dobrze pójdzie na wiosnę. A ty kiedy?

Witaj Aishan!

Już straciłam nadzieję, że ktoś też będzie budował "platana".

Cieszę się bardzo, razem będzie łatwiej.

Ja pozwolenie na budowę już mam, teraz czekam na pieniążki (aż się uzbierają). Chcę zacząć w tym roku.

Jestem na etapie szukania ekipy.

A ty gdzie się budujesz?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GG napisała : Witaj Aishan!

Już straciłam nadzieję, że ktoś też będzie budował "platana".

Cieszę się bardzo, razem będzie łatwiej.

Ja pozwolenie na budowę już mam, teraz czekam na pieniążki (aż się uzbierają). Chcę zacząć w tym roku.

Jestem na etapie szukania ekipy.

A ty gdzie się budujesz?

Pozdrawiam.

Cześć!

Ja w Krakowie, a Ty?. Z ekipą jestem "po słowie" - budowali u sąsiada i wyglądają na solidnych, za stan surowy, bez okien 42tys.zł za robociznę. Robiłaś jakieś poprawki w projekcie? Ja niewiele, ale parę się uzbierało. Napisz więcej na priva.

P.S. Do Ewuni! Tylko 3 sypialnie więc nie tak liczna ta rodzina!:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...

Serdecznie pozdrawiam"Platanowców''.

Bardzo nam się podoba ten projekt.Prosimy o radę,wiemy,że sporo osób go buduje(gg,aishan,jaro,gośka-odezwijcie się).Mamy wątpliwości dotyczące wielkości jadalni-ile osób siedzących przy stole ona pomieści,czy te schody wachlarzowe nie zajmują zbyt dużej powierzchni?

Drugie pytanie dotyczy poddasza użytkowego-czy słupy wypadające w 2 pokojach nie psują ich wyglądu i czy nie będą przeszkadzały(- w jednej sypialni wypada prawie na środku- może da się coś ztym zrobić?).

Jeszcze zastanawiam się nad funkcjonalnością dolnej łazienki-dla mnie jest ona trochę za mała.

Mamy zamiar budować "Dom pod platanem-2"

antek5

 

 

www.archon.pl"Dom pod platanem-2"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zamierzamy zacząć dopiero w przyszłym roku.Trzyma nas papierologia

i zima za pasem.Chętnie zobaczylibyśmy Waszego PLATANA -nie umiem sobie wyobrazić wnętrza.Gdyby to było możliwe świętokrzyskie nie jest wcale tak daleko od Warszawy.Budować będziemy pod Kielcami.

Proszę o kontakt na priva- moj adres:[email protected]

Pozdrowionka. :D :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...