Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM POD PLATANEM pracownia ARCHON


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 367
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Krzysztofa i wszystkich Platanowców.

 

Cieszę się, że czas pozwolił Tobie zawitać na forum i do nas napisać.

To wielka niespodzianka,że blisko Wrocławia powstaje Platan.

Prawdę powiedziawszy to mocno zastanawialismy się nad tym poszerzeniem garażu, bo są z tym niestety problemy.Nie da się go poszerzyć nie ruszając dachu, aby nie zepsuć bryły można go poszerzyć

jedynie w strone drzwi wejściowych.

Obecnie czekamy na odpowiedź od Pani architekt, czy przypadkiem krawędź dachu nie bedzie nachodzić na drzwi wejsciowe?

Są tendencje do produkowania coraz szerszych aut, chodzi o to, żeby z czasem nie "pluć sobie w brode". Tam gdzie będziesz miał gabinet, my bedziemy mieć pomieszczenie na rzeczy absolutnie nam niezbędne,ale takie, ktorych nigdy więcej nie użyjemy (czyli graciarnia).

Napisz ,prosimy jak postepy w budowie?

Życzymy rychłego zakończenia budowy, wdzięczni bedziemy za fotki

i bardzo jesteśmy ciekawi jak wyglada w rzeczywistości.

pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Bardzo dzieki za odpowiedz jak mozesz to zdjęcia prześlij na priva -ja niestety nie umiem wklejac zdjęc. Jasteśmy juz po wyborze firmy zaczynamy w sierpniu i mam tylko podac rodzaj dachówki wykonawcy i nie moge sie zdecydowac karpiówka wyjdzie mnie 5 tys wiecej na całym domu i nie wiem co zrobic.

Pod jodłami jest bardzo podobny do platana, miał byc platan ale nie miałam gdzie włożyc miejsca do pracy i musiałam go powiekszyc wybierając jodły( które tez powiekszyłam i tak nazmieniałam -ale chyba zadowolona w końcu jestem)pozdrawiam Wszystkich :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z pytaniem do wszystkich, ktorych Platan już stoi... Na jaki rodzaj balustrady na balkonach się zdecydowaliście? Robicie betonowe tralki takie jak w projekcie czy raczej balustradę kutą? Jeśli możecie wkleić zdjęcia, będę bardzo wdzięczna...

Pozdrawiam, Magda

Witaj!

Ja mam kutą balustradę. Zdjęć poszukam i wyślę Ci na priva.

Pozdrawiam

Aishan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z pytaniem do wszystkich, ktorych Platan już stoi... Na jaki rodzaj balustrady na balkonach się zdecydowaliście? Robicie betonowe tralki takie jak w projekcie czy raczej balustradę kutą? Jeśli możecie wkleić zdjęcia, będę bardzo wdzięczna...

Pozdrawiam, Magda

 

Betonowe tralki wydały mi się potwornie pretensjonalne, na kute balustrady też się nie zdecydowałam, a to głównie dlatego, że w całym wnętrzu poszliśmy w stronę nowoczesności i minimalizmu i kute balustrady w żaden sposób by nie pasowały.

Ostatecznie mamy bardzo proste balustrady stalowe, malowane proszkowo - poręcz na ceglasty kolor dachówki, reszta na ciemny szary. Wyszło super - prosto, elegancko, nowocześnie. Zdjęcia mogę podesłać na priva.

 

Podrawiam,

matyldaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, którzy "bawią" sie w Platana 2. Ja jestem na etapie decyzji czy kupic Platana 2 w stanie surowym zamknietym i mam sporo do przemyslenia ( szczególnie po Waszych opiniach -Magda wielkie dzięki za wszystkie rady ). Byłbym wdzieczny za zdjęcia "nieszczęsnych" słupów, ale w Platanie2 w odbiciu lustrzanym ( nie wiem czy mam w ogóle szanse na jakąkolwiek zmianę konstrukcji ). Niestety nie mogłem otworzyć zdjęć Matyldy, więc jeśli możecie mi je wysłać jeszcze raz to bedę wdzięczny. Pytań mam wiele i myslę, że będę doswiadczonych Platanowców trochę gnębił, ale wybacznie mi i przypomnijcie sobie jak było z wami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy platanowcy

Planujemy zakup projektu domu i bardzo podoba nam się projekt "Pod platanem 2". Jednak zanim zdecydujemy się na jego zakup bardzo chcielibyśmy zobaczyć jak on wygląda w realu. Dlatego będę wdzięczna za zdjęcia, szczególnie parteru.

Mój ares: [email protected]

Pozdrawiam

 

Martyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...