Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM POD PLATANEM pracownia ARCHON


Recommended Posts

matyldo,

wnętrze fantastyczne!!!! nie udzielam się teraz na forum, bo córeczki non stop chorują i na nic nie mam czasu:)) ale jak tylko mam chwilkę, to wskakuję na forum, żeby popatrzeć, co słychać u platanowców. pozdrowienia dla wszystkich!!!! i proszę więcej zdjęć!!!! tak miło popatrzeć na swój wymarzony projekt i upewniać się w słuszności wyboru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 367
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak patrzę, podziwiam od paru dni te wszystkie wasze zdjęcia i podjęłam decyzję. Nie zmieniam parteru projektu! Jakby nie patrzeć dom jest bardzo przemyślany i prawie idealny. A co do ostatnich zdjęć zamieszczonych- pomyśleć jak bardzo może zmienić się to samo wnętrze tylko inaczej urządzone, niewiarygodne :) Gratuluję Dziewczyny pomysłow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Gość arkabak

Witajcie, kupiłem ten projekt. Na wiosnę ruszam z budową. Po przeczytaniu Waszych postów jestem nieco przerażony tym co mnie czeka, ale też uspokoja mnie Wasza obecność :wink: , porady i zdjęcia. Pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Wiatam serdecznie wszystkich platanowców.

My rownież zamierzamy rozpocząć budowę tego pięknego domku.

Jesteśmy na etapie załatwiania pozwolenia itp.

Mam pytanie do Was wszystkich, kto budował zgodnie z projektem, i jak sprawdza się kosztorys podany przez ARCHON?

Czekam na odpowiedzi

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Aishan

Dzieki za jakiś znak. Działke mamy w Brzegach tj jakis kilometr od granicy Krakowa. Zamierzamy zacząc w przyszłym roku bo długo nie mogliśmy zdecydowac sie na projekt. Dogadalismy sie z architektem na projekt indywidualny ale jakos nie mogłam sie z nim dogadac i tak znowu zaczełam szukac i trafilismy na Platana.Chciałabym troche pozmieniac, mam znajomego architekta, który zajmuje sie wnetrzem i ma mi pomóc cos wymyslec. Poczatkowo podobał nam sie Kazimierz z Archipelagu ale nas troche przeraziło ze nie znajdziemy odpowiedniej brygady. Pracujemy troche na budowie wiec wiemy jaką fuszerke odstawiają architekci a pózniej firmy budowlane-az wstyd powiedziec :oops:

Odezwij sie jak bedziesz miał chwilke czasu mozemy podada na gg albo na forum

pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aishan

Przeczytałam w miare dokładnie wczesnierjsze wypowiedzi i zmiany dotycza

1 łazienka za mała

2 os słupa przesynac bu były jeden nad drugim na parterze i poddaszu

3 wyłaz na dach za mały

4 zrobic garderobe przy wejsciu

5 obnizyc sufit w garazu i zaadoptowac poddasze

6 i na dole poprzestawiac sciany tak by była salon tam gdzie jadalnia , pokój telewizyjny , sypialnia i pokój do pracy aby to wtszło trzeba poszerzyc z jakiś metr 2 ściany

Znajac zycie architekt zabije mnie śmiechem :lol: ale jakoś przez to przejdziemy

Aha jeszce schody na góre muszą wyjśc na przedpokój -no chociaz tak troszeczke!!! :p

Jezeli czas mi tylko pozwoli tpo sama bede duzo robiła i wymyślała

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
cześć, ja tez zastanawiam sie nad tym projektem domku, bardzo mi sie podobaja wasze zmiany i pomysły, czy jest ktoś budujący spod wrocławia, i czy ktoś może rzucić jakąś kwotą, która by zawierała stan surowy zamknięty, pozdrawiam platanowców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, ja tez zastanawiam sie nad tym projektem domku, bardzo mi sie podobaja wasze zmiany i pomysły, czy jest ktoś budujący spod wrocławia, i czy ktoś może rzucić jakąś kwotą, która by zawierała stan surowy zamknięty, pozdrawiam platanowców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wszystkich !!!

Aishan mam prosbe czy mógłbyś nam da namiar na firmę która budowała dla Ciebie i oczywiście pytanko czy ich polecasz ? :lol: Jak długo budowali stan surowy zamknięty. Aha jestem juz po wstepnych rozmowach z architektami - jak juz bedzie koncepcja do cos podrzuce co wymyslilismy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...