Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt DOM POD PLATANEM pracownia ARCHON


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie!!!

Mam pytanko do Krisa K.czy już masz fotki swojego pieknego dachu pokrytego karpiówką?Bardzo chciałbym zobaczyć jak wyszedł efekt końcowy, bo cały czas zastanawiam sie nad kolorem tej dachowki?

Wiem napewno ,ze bedzie to karpiówka,bo pokryte tą dachówką dachy są bardzo ładne!!!

pozdrawiam Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 367
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich serdecznie!!!

Mam pytanko do Krisa K.czy już masz fotki swojego pieknego dachu pokrytego karpiówką?Bardzo chciałbym zobaczyć jak wyszedł efekt końcowy, bo cały czas zastanawiam sie nad kolorem tej dachowki?

Wiem napewno ,ze bedzie to karpiówka,bo pokryte tą dachówką dachy są bardzo ładne!!!

pozdrawiam Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Bardzo dziękuje Krisowi K. za fotki,które tu umieścił.Gratuluje pieknego dachu.Zdjęcia te są mi bardzo przydatne, przy ich pomocy pozbyłem się kilku wątpliwości i pomocne mi będą one w dalszej realizacji mojej budowy.Nie ukrywam,że z niecierpliwością czekałem na nie i napewno nietylko ja.Jeszcze raz bardzo dziękuje i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam wszystkich Platanowców,

Planuję z mężem zakup projektu Platan 2 i bardzo chciałabym zobaczyć zdjęcia wnętrz, szczególnie parteru. Jeœli ktoœ byłby tak uprzejmy i mógłby mi podesłać na maila: [email protected], to byłabym bardzo wdzięczna. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Gość arkabak

Już umiem wstawiać fotki, to się pochwalę moimi postępami w budowie. My budujemy Platana w lustrzanym odbiciu na Białołęce w W-wie. Jesteśmy na etapie robienia scian dzialowych i elektryki. Korzystając z rad Magdy zrobilismy nad garazem pomieszczenie dodatkowe, w ktorym bedzie pralnia. Ponadto podnieslismy nieco dół domu tak, aby wysokosc sufitu byla na poziomie okolo 295cm. Aha, i kuchnie mamy tam gdzie w projekcie sa dwa pokoje a miejscu kuchni z projektu bedzie nieduzy pokoj oraz obok lazienka powiekszona w stosunku do tej z projektu.

W razie pytan piszcie na [email protected], chetnie podziele sie dotychczasowymi doswiadczeniami. Pozdrawiam. A.

http://images4.fotosik.pl/69/7b8ceea4cd4fe13am.jpg

http://images3.fotosik.pl/106/bd9b907c90560cabm.jpg

http://images1.fotosik.pl/106/82e56a9fc1365562m.jpg

http://images2.fotosik.pl/106/ef5968a30b0b72e0m.jpg

http://images3.fotosik.pl/106/83eac3b68c84f624m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam serdecznie wszystkich platanowcow . Obserwuje od kilku tygodni forum i postanowilem sie przylaczyc. Jestem posiadaczem pozwolenia na budowe Platana 2_L i rozpoczynam budowe. Wlasnie w dniu dzisiejszym zostaly poczynione pierwsze kroki a mianowicie geodeta wraz z wykonawca wytyczyli budynek. Za kilka dni rozpoczynamy budowe. Planuje aby w tym roku zakonczyc stan surowy otwarty. Zauwazylem tez ze starzy Platanowcy maja obawy , ze zanika towarzystwo na forum , ale moim zdaniem nie ma takiej obawy poniewaz jest to wspanialy projekt pod wzgledem architektonicznym a takze uzytkowym. Jestem przekonany ze będa sie ujawniac nastepni .Napewno skorzystam z waszych uwag i podpowiedzi oraz chetnie sie podziele swoimi uwagami jezeli bedzie takie zainteresowanie.

Zalaczam pozdrowienia i do nastepnego spotkania.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie przy niezmienionym projekcie więźby, ile mkw ma powierzchnia waszych dachów.Pytam bo moja firma budowlana wyliczyła mi 360m, a w projekcie jest 295.

Prosze o pilną odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Piotr

Coś Cię naciągają, u mnie po powiększeniu dachu wyszło 330m2. Z tego co się orientuję to w projekcie jest dobrze policzene. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Wit@m

Jak w wielu poprzednich przypadkach z góry serdecznie dziekuje za udział w tym forum. Wielu z Was przyczyniło sie znacznie do naszego

wyboru Platana. Chcemy ruszyc (dolnyśąsk okolice Polkowic) z budową

na wiosne 2007r. Byłbym wdzieczny za zasypanie mojej skrzynki zdjęciami z ralizacji ( [email protected]). Moze ktoś z Was dysponuje kolornikiem tego projektu. A i chetnie dobrą vodeczke postawił bym za możliwość obejrzenia realizacji na żywo gdzieś w naszych okolicach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Przepraszam że będę z lekka natrętny ale zastanawiamy sie z żoną nad plantem i po przeczytaniu formu justeśmy nastawieni do tego projektu pozytywnie jednakże jezeli można to odwiedzilibyśmy kogoś kto ma za soba budowę (przynajmniej cześciowo) w okolicach warszawy lub białegostoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
Mam wielką prośbę do platanowców. :lol: Chcielibyśmy rozpocząć budowę platana2. Jesteśmy z Wrocławia, może ktoś juz wybudował Platanka w okolicy i chciałby sie pochwalić swoim cudem?. Ponadto prosiłabym o wysłanie mi na maila zdjęć wnętrza, jezeli to mozliwe. Niestety nie mogę otworzyc wszystkich zdjęć zawartych na forum.Pozdrawiam Magda.Moj mail [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam Wszystkich Platanowców!!!

Rozpocząłem budowę Platanka II w Październiku 2006 r. ,jestem teraz na etapie kończenia dachu.Niedługo pochwale sie Wam i wyśle fotki z etapów budowy.

Mam pytanie do Was ,czy ktoś mógłby mi poradzić jakie dobrać drzwi wejściowe i bramę garażową tak,aby Platan nie stracił na swoim wyglądzie?

Pozdrawiam Marcin.[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witamy szczęśliwych właścicieli oraz budowniczych platanów,

 

zdjęcia waszych platanków powaliły nas na kolana.

Przed kupnem projektu chcielibyśmy zobaczyć jak najwięcej z platana przed zakupem projektu.

 

Mamy gorącą prośbę do Was, wyslijcie jak najwięcej zdjęć.

 

matlik (małpka) gazeta.pl

 

Chcemy budować platana pod Wrocławiem.

 

 

pozdrawiamy

 

Kasia i Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

jestem przed zakupem projektu platana.

 

Mam tym samy ogromną prośbę do wszystkich właścicieli platanów.

 

Chciałbym zobaczyć Platana w rzeczywistości.

 

Jestem z Wrocławia, ale na weekend majowy mogę się wybrać do innego regionu Polski.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

matlik (@) gazeta.pl

 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witam Wszystkich !

Właściciele Platanów,chyba śpią jeszcze snem zimowym,a tu już pełnia wiosny!Czyżby nikt już nie chciał dzielić się swoimi doświadczeniami.Mam nadzieje,że niedługo ktoś w końcu się odezwie i jest to jedynie kwestia czasu.Mam pytanie do wszystkich budujących Platany,czy ktoś projektował sobie schody zewnętrzne i taras? Przyznam, iż w projekcie schody te nie oddają w pełni charakteru domu, a taras jest chyba mały.

Pozdrawiam i namawiam jeszcze raz do pisania.[/code]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...