Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MEBLE DO SALONU - pomysły, polecane firmy, inspiracje, zdjęcia - wątek zbiorczy


ewik2

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 139
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tmx, mój urwis, jak miał dwa lata, też nie zrzucał, ale teraz mając 4 używa je do wszystkiego, najczęściej do walki z nieprzyjacielem... ;-)

 

monah - cieszę się, że nie jestem osamotniona...

 

... a poza tym, poduchy ruchome mają to do siebie, że każdy je sobie "podtyka" pod plecy, jak mu wygodnie, potem wstanie, ale już nie poprawi, a faceci to lubią kłaść się na podłodze i podłożyć sobie ową poduchę pod głowę, no chyba, że tylko ja mam takiego pecha!!!

W nowym domu kategorycznie nie dla kanapy z luźnymi poduchami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawybrałabym z tych dwóch wersję 2 - giallo. Ale superacka też jest druga kanapa zamieszczona przez tmx (ale ciut mniejsza:). a co do poduszek, to podpisuję się rękoma i nogami. Mój mąż (a już dawno skończył 2 czy też 4 lata) ma szczególne upodobnie do ich "miętolenia". Każda poduszka jest już "przełamana" na pół (tzn. taka pomięta w pół od zginania), koszmar :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a faceci to lubią kłaść się na podłodze i podłożyć sobie ową poduchę pod głowę, no chyba, że tylko ja mam takiego pecha!!!

W nowym domu kategorycznie nie dla kanapy z luźnymi poduchami!

 

Mam takich dwóch w rodzinie - na trzech ogółem, to chyba wyraźnie pokazuje tendencję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aldona_koz, sorry jeśli wprowadzę zamieszanie w twoje przemyślenia... nigdy nie brałabym wypoczynku z poduchami luźno ułożonymi na nim, w szczególność mając małe dzieci... te poduchy to dla nich najlepsza zabawa, utrzymać je (poduszki) w takim żołnierskim porządku jak na zdjęciu, to niemożliwość...

 

Oj prawda :wink: Wypada więc opcja nr 2 :D

I oczywiście żadne białe i kremowe kolory - nawet bez dzieci i zwierzaków po 2 latach bądą wyglądać nie najlepiej.

 

Osobiście mam naroznik w czerwonej skórze - bardzo wygodny i po prawie 2 latach moge powiedzieć , że bardzo praktyczny - szczególnie podłokietniki (na których kładziemy glowy, laptopy a nawet szklanki z piciem :oops: ).

http://i51.photobucket.com/albums/f377/iga9/naronik0274.jpg

 

Więc z Giallo weź koniecznie te "boczki" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam narożnik Giallo w podobnym ustawieniu jak na zdjęciu.

http://www.ekoline.pl/thumbs/Giallo1_jpg_764b9a7993098cb13f00b3f065a170de.jpg

 

Podoba mi się wersja z jednym boczkiem. Jeżeli chodzi o kolor to długo się zastanawiałam i chciałam jasną skórę. Trochę jednak poczytałam, popytałam (dzięki za rady!) i ostatecznie wybrałam krwisto czerwony :) Domówiłam też fotel.

 

Mam nadzieję tylko że skóra nie będzie po jakiś czasie wycierać się. Jak długo macie swoje meble skórzane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam narożnik Giallo w podobnym ustawieniu jak na zdjęciu.

http://www.ekoline.pl/thumbs/Giallo1_jpg_764b9a7993098cb13f00b3f065a170de.jpg

 

Podoba mi się wersja z jednym boczkiem. Jeżeli chodzi o kolor to długo się zastanawiałam i chciałam jasną skórę. Trochę jednak poczytałam, popytałam (dzięki za rady!) i ostatecznie wybrałam krwisto czerwony :) Domówiłam też fotel.

 

elegancja-francja ;) czerwony - odważnie. jak ustawisz w salonie, to daj zdjecia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałam - moja kanapa ma mniej niz 2 lata i wygląda jak nówka sztuka nie śmigana :lol: Ale to trochę krótki okres. Kiedyś na forum był taki temat - a nawet kilka - musiałabyś skorzystać z wyszukiwarki. Ja na jego podstawie wybrałam własnie obicie skórzane sofy i kolor. Od firmy też pewnie wiele zależy - poszukaj może znajdziesz opinie o sowim producencie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
ja też mam gres, do tego w trakcie robienia drzwi, fronty kuchenne, stół i kredens oraz stolik w kolorze brązowym z maleńką kroplą mahoniu (na dębie), zastanawiam się jakim kolorem przełamać tą biel i brąz, może bordowe dodatki (zasłony, dywanik), sofy chciałam jasne ale przy czwórce dzieci może ten bordo? kuchnia+salon+jadalnia+holl=80m2; schody mają stopnice debowe, podstopnice z gresu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
Jak uważacie która z wersji układu mebli jest ładniejsza, lepsza? Ścianę mam 3,70 a to w obu przypadkach będzie miało szerokość 2,89. Meble są niskie ale mimo tego nie wiem czy nie będzie to wyglądało jak przepełnione, a zależy mi aby tak nie było. Doradźcie coś

1277984699inbox_dz.jpg

1256820515inbox_sa&.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...