Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DAGABUD PACZKOWO


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Darek Gronowski był moim drugim kierownikiem budowy , bo pierwszemu niespodziewanie się zmarło kiedy byłem na etapie SSO :( Jako że do tego etapu dom budował mi jego podwykonawca i byłem z jego prac bardzo zadowolony , nie miałem żadnych przeciwwskazań żeby Darek moim KB nie został. Podsumowując moje kontakty z nim mogę powiedzieć że :

- jest bardzo solidnym budowlańcem , dba o swoje i powierzone budowy , korzysta ze sprawdzonych ekip budujących dla Niego od lat.

- nie idzie na skróty , niektóre stosowane przez niego rozwiązania mimo że nie najtańsze gwarantują solidne wykonanie i spokój na lata dla mieszkańców zbudowanych przez zeń domów .

- to że ma swoją hurtownie budowlaną też ma swoje plusy bo kwestia zatowarowania budowy i zgrania dostaw wszystkiego na plac budowy zdejmuje sporo z głowy inwestora , zwłaszcza takiego co z budowlanką nie miał dotychczas zbyt wiele wspólnego.Wiedza o tym z czego warto budować czyli o jakości materiałów budowlanych różnych producentów to też coś , co wynika z lat doświadczeń w tej materii

I aby nie było zbyt słodko do tej beczki miodu trzeba włożyć łyżkę dziegciu.Darek ma specyficzny nazwijmy to delikatnie sposób bycia.Najlepiej podsumował to Alex 999 twierdząc że przed wizytą u Darka trzeba walnąć pół litra aby się rozluźnić i wtedy można z nim gadać ( chyba że komuś po % włącza się agresor ) Ma dużą wiedzę , ogromne doświadczenie i przechodząc od razu do rzeczy i narzucając swoje szczegóły wykonania może niektórym wydawać się nazbyt zadufany w sobie. Co do słowności i terminowości nie miałem żadnych złych doświadczeń , natomiast czasem na " audiencję " u Darka trzeba się było umawiać z pewnym wyprzedzeniem.

Generalnie nie było źle .Budowa zakończona , odbiór dokonany , można się wprowadzać . A tym którzy nad fachowość i solidność Darka przekładają jego sposób bycia zadam pytanie czy nie lepiej mieć sprawnie , dobrze i solidnie zbudowany dom przez kogoś kto na budowaniu zjadł zęby , nawet za cenę przywar w jego sposobie bycia ?

Edytowane przez siinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...