Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

monikach - komentarze i takie tam;)


Recommended Posts

U mnie w bloku mamy takie doswietlacze w piwnicach, pralni i suszarni.... sprawa jak najbardziej polecana, bo to i w dzien troche widac, nie trzeba po omacku kontaktu szukac :wink: a co najwazniejsze, mozna piwnice przewietrzyc, w suszarni wszystko schnie piorunem, nie ma wilgoci i zaduchu.

 

Witaj Mohag w moich skromnych progach :D ...

 

Cóż...mieliśmy dać normalne okna z murkami oporowymi, ale że dom stoi 4 m od betonowego płotu sąsiada, który muszę koniecznie czymś obsadzić (co zmniejszy odległość od domu) i jeszcze przejeżdżać tamtędy samochodem, więc to rozwiązanie wydaje się całkiem niezłe :wink: ... W piwnicy nie zamierzam spędzać zbyt dużo czasu.... chyba, że zrobimy tam pokój hobby :roll: :wink: ...

 

Braza oczywiście że mamy wizję tej kolorystyki, ale chciałam to zobaczyć na wizualizacji :roll: ...wymyślata jestem, nie? :oops: :wink: ...poza tym dom już w trakcie budowy został "ulepszony" :wink: i dość mocno odbiega od tej wcześniejszej wersji ...choćby dlatego dobrze byłoby to zobaczyć w całości...

 

Co by bardziej to zobrazować wkleję dom Zuzy naszej forumowiczki (chyba się nie obrazi)...

http://i57.photobucket.com/albums/g218/cornuss/dziennik/12896e07.jpg

 

Przód będzie baaaardzo podobny z tym, że bez garażu :) ... Nawet dachówka ta sama :wink: :D ...Zuza już mieszka i jej elewacja nabrała charakteru - jest piękna 8) :D ... Nam się marzy połączenie drewna i kamienia :-? :roll: ...może się nie pogryzą :( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Braza oczywiście że mamy wizję tej kolorystyki, ale chciałam to zobaczyć na wizualizacji :roll: ...wymyślata jestem, nie? :oops: :wink: ...poza tym dom już w trakcie budowy został "ulepszony" :wink: i dość mocno odbiega od tej wcześniejszej wersji ...choćby dlatego dobrze byłoby to zobaczyć w całości...

Co by bardziej to zobrazować wkleję dom Zuzy naszej forumowiczki (chyba się nie obrazi)...

http://i57.photobucket.com/albums/g218/cornuss/dziennik/12896e07.jpg

Przód będzie baaaardzo podobny z tym, że bez garażu :) ... Nawet dachówka ta sama :wink: :D ...Zuza już mieszka i jej elewacja nabrała charakteru - jest piękna 8) :D ... Nam się marzy połączenie drewna i kamienia :-? :roll: ...może się nie pogryzą :( ...

Nie powinny się pogryźć. Postaram się wyszukać jakieś przykładowe, może się uda. Wchodziłaś na http://www.bolix.pl ? Tam podobno można właśnie pomalować swój dom. Nie sprawdzałam jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maanmy kurza d.pa tak mi przykro z powodu dachu :( :cry: ... Jest nadzieja, że to poprawią?? :-? :roll: ... Nie chciałabym być w Twoim zasięgu :-? ...iskry aż tu się sypią :( ...

 

Ponoć niedobrze jest tłumić emocje w sobie :( ...Maanmy specjalnie dla Ciebie :wink: :oops: :oops: ...

 

http://images23.fotosik.pl/80/1a19b0fc438aa6eam.jpg http://images29.fotosik.pl/80/3ba3d7d90c18be91m.jpg http://images30.fotosik.pl/80/22d8c8e95624f1d6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: :oops:

...no wiedziałam, że chwasty zrobią furrorę :roll: :wink: ...

Frosia wstyd się przyznać...od 2 miesięcy wybieramy się po jakieś ustrojstwo do tych badyli, bo zwykłą kosiarką nie da rady :( ... Widziałam Bodzia w akcji 8) ...a jakie efekty :o 8) :D :lol: ... Możecie nam Coś polecić? Jakąś sprawdzoną firmę? :)

 

Z utęsknieniem czekam na koniec prac budowlanych, aby móc te hałdy ziemi wyrównać :-? :roll: ...nie mogę już na nie patrzeć, bleeee :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: :oops:

...no wiedziałam, że chwasty zrobią furrorę :roll: :wink: ...

Frosia wstyd się przyznać...od 2 miesięcy wybieramy się po jakieś ustrojstwo do tych badyli, bo zwykłą kosiarką nie da rady :( ... Widziałam Bodzia w akcji 8) ...a jakie efekty :o 8) :D :lol: ... Możecie nam Coś polecić? Jakąś sprawdzoną firmę? :)

 

Z utęsknieniem czekam na koniec prac budowlanych, aby móc te hałdy ziemi wyrównać :-? :roll: ...nie mogę już na nie patrzeć, bleeee :evil:

jakbys wpadla na grilla , moglabys podpatrzec 8)

chetnie pozycze ci sprzet :D

moge spytac B. kiedy ma wolne terminy , moze do was wpadnie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Monikach :D Chwasty są bardzo pociągające. Ale Ty Waćpani chwastami się wymigasz, napisz co się tam u Was dzieje więcej :D

Ciągle szukam jakichś propozycji elewacji z połączeniem drewna i kamienia, ale efektów niet :-? Może mi podpowiesz bardziej szczegółowo, czego oczekujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też chcieliśmy okna drewniane, ale wybito nam je z głowy...

Też patrzyliśmy avante. Rozaważamy oknoplast m&s i avante. Spośród tych trzech avante najdroższe i nie jesteśmy pewni czy wiemy za co płacimy. Chcemy złoty dąb jednak. Ms -u dąb wydaje nam się za blady. Z kolei w katalogu avante widać, że kolory inne niż w realu - bardziej nasycone czerwienią a tak w rzeczywistości nie wyglądają. Naprawdę nie wiemy co zrobić, bo w przyszłym tygodniu chcieliśmy już zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuuudzie wróciłam !!!! :wink: :lol: :lol:

Jesuuuu....internet mi zabrali :o :x :wink: ....a tak na poważnie, to w piątek przyjechali panowie, coś pogrzebali (akurat mnie nie było :roll: ) stwierdzili, że to wina antywirusa, którego posiadamy...odłączyli program i pojechali... Niestety wieczorem już było po bombkach, aż do dzisiaj :evil: ... Chyba zmienimy operatora :-? :roll: ... Poza tym weekend mieliśmy baaardzo pracowity...i jakby tego było mało dziewczyny nam się pochorowały :( ...

 

Froscha zapraszam, zapraszam ...niekoniecznie do roboty :wink: ...może być na kawkę :D

 

Braza chwasty były dla Maanmyego :wink: , bo mnie to strasznie wstyd, że takie porosły :oops: :( ... Niestety nasz budowa odeszła na drugi plan :roll: :( ...a elewacja to już w ogóle :( Ciągle szukam jakiś inspiracji :wink: :D Zerknęłam też na stronę Bolixa, ale nic fajnego nie znalazłam :( ...Pozostajemy przy miedzianym dachu, drewnianych dodatkach i piaskowcu, albo wapieniu :roll: :wink: ...

 

Maanmy ...niższe tylko o 10 cm???!!! :o :o :roll: ...toż to szok :o :wink: ... ale co tam....cieszę się, że jest Ci lżej 8) :D ...

 

TomekP787 witam u mnie :D

O oknach niewiele mogę powiedzieć :oops: ...byliśmy w kilku salonach i tak naprawdę spośród tych kilku ofert avante najbardziej przypadły nam do gustu. Mieliśmy okazję zobaczenia tych okien, a nie tylko kawałków profili i naprawdę jakość wykonania i kolor rewelacja! Obsługa świetna, kompetentna...uzyskaliśmy wiele informacji, które spowodowały zmianę w wyborze niektórych rozwiązań (raczej na niekorzyść firmy, bo na tańsze). Generalnie w naszym przypadku nie było firmy, która mogłaby konkurować z awante, a różnica w cenie to ok. 3-4 tys. ... Ciekawa jestem na co padnie wasz wybór :D .

Pozdrawiam serdecznie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Braza :)

Niestety internet nadal szwankuje...musimy zerwać umowę, bo to jest bezsensu :evil: ...

 

Budowa jak widzisz straaasznie jest rozciągnięta w czasie :( :( ...końca nie widać :-? ... i to zaczyna nas już dołować :( ...poza tym mieszkanie na kupie właśnie osiągnęło taki punkt, że :oops: :( ....szkoda gadać, trzeba przeczekać :roll: , a nie jest łatwo :cry: :cry: ...Zaczynam żałować, że nie wzięliśmy kredytu, pewnie już mieszkalibyśmy u siebie :roll: :-? ...

aaaaaaaaaaaa nie będę przynudzać :wink: ...

 

Właśnie córka krzyczy, że z pralki wypłyneła cała woda :o :x :evil: ....no to mam co robić :roll: ...pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieto, spokojnie. Taki dół dopada każdego, nie tylko budującego. Cokolwiek robisz przez dłuższy czas w pewnym momencie dopada Cię "wielka jama" i woła, że to co robisz jest bez sensu. Ale to nie prawda!!!

 

Pomyślcie, może jednak wziąć ten kredyt i pewne rzeczy przyspieszyć. Nie znam sytuacji, ale na wzięcie kredytu podobno nigdy nie jest za późno.

 

Pozdrawiam i mocno trzymam kciuki za Twój dobry humor i powrót optymizmu, bo on gdzieś bliziutko Ciebie siedzi tylko się dopchać nie może :wink: Daj mu szansę.

 

A pralka :roll: Te france mają to do siebie, że lubią pokazywać jakie są ważne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...