Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

monikach - komentarze i takie tam;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem, jestem 8) :D ...

Imprezuję :oops: :oops: :lol: ...normalnie nie wiem, kiedy to się skończy :o :wink: :lol: ...Urodziny, imieniny, andrzejki, mikołajki, 18-nastki...wyląduję na odwykówce :wink: :lol: :lol:

 

Poza tym mam więźbę, podmurowane ściany szczytowe i wymurowane działówki :D ...czekam na deskowanie i papowanie dachu - podobno w poniedziałek :roll: ...

 

Braza dzięki bardzo :D już wszystko wiem :wink: , teraz kwestia wyboru detali i wprowadzenia w życie :wink: :D

 

Aga właśnie zauważyłam, że wróciła wiadomość, którą do Was wysłałam :o :( ...sądziłam, że Andrzej nie ma czasu i dlatego mi nie odpisujecie :oops: ...wysłałam jeszcze raz, ale jest weekend, więc może bezsensu, żeby zawracać Wam głowę :-? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisaliśmy na pierwszą wiadomość, a dzisiaj dotarła druga czyli odpowiedź na naszą odpowiedź. Chyba poczta działa. Po południu Andrzej poczyta. To, co napisałaś rozjaśniło obraz rzeczy całej. Chyba i tak teraz trzeba poczekać do tego 27.11. A, jeżeli wcześniej coś trzeba robić, to Andrzej Ci napisze co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisaliśmy na pierwszą wiadomość, a dzisiaj dotarła druga czyli odpowiedź na naszą odpowiedź. Chyba poczta działa. Po południu Andrzej poczyta. To, co napisałaś rozjaśniło obraz rzeczy całej. Chyba i tak teraz trzeba poczekać do tego 27.11. A, jeżeli wcześniej coś trzeba robić, to Andrzej Ci napisze co i jak.

 

Nasza poczta ogólnie działa, ale zdarza się, że coś przychodzi z miesięcznym opóźnieniem, albo wraca...nie wiedzieć czemu :roll: :-? ...

 

Jeżeli Andrzej znajdzie chwilkę i połapie się w tym wszystkim :roll: będzie superowo :) ...poczekam na jakieś instrukcje :wink: :D

Mam przeczucie, że 27 nic szczególnego się nie zdarzy :( :( ...obym się myliła :roll:

 

Mam problem z aparatem...nie mogę zrzucić zdjęć :evil: ...system error się pojawia i wyłącza aparat :o :x ...fotek nie będzie :-? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poszła odpowiedź. Dotarła?

 

Co prawda odebrałam ją jak wróciłam z Sądu, ale dotarła :wink: :D ...

 

Iiiiii.......na tym etapie mamy powody do radości 8) :p ponieważ Sąd uchylił zaskarżone postanowienie i przekazał sprawę prokuratorowi celem wyjaśnienia wskazanych okoliczności - czy jakoś tak :wink: ...Krok do przodu :roll: :wink:

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poszła odpowiedź. Dotarła?

 

Co prawda odebrałam ją jak wróciłam z Sądu, ale dotarła :wink: :D ...

 

Iiiiii.......na tym etapie mamy powody do radości 8) :p ponieważ Sąd uchylił zaskarżone postanowienie i przekazał sprawę prokuratorowi celem wyjaśnienia wskazanych okoliczności - czy jakoś tak :wink: ...Krok do przodu :roll: :wink:

Pozdrowionka!

 

Bardzo jestem ciekawa jaki bedzie efekt - baaaaaaaaaaaaaardzo trzymam kciuki zeby mu sie dostalo za swoje, baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To suuuupeeeer!!!!! Znaczy się, może się okazać, że pan się troszkę zdziwi, jak mu dokopią!!!!!! I mam nadzieję, że to będzie solidny kopniak!!!!!!!!

 

Wspieram Cię duchowo!!!!!

 

Chciałabym, żeby tak właśnie się stało :roll: ...jeśli ONI mu nie dokopią, to zrobię to własnonożnie :wink: :lol: ...

 

Kasia sie robi 8) :wink: :lol: ...

 

Aga trzymaj te kciuki mocno, bo jak...wiesz....tfu,tfu...będzie na ciebie :wink: :lol: ...

 

Kolakao dzięki! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO południu dostaniesz kolejną porcję wiedzy, tym razem na temat pozwów cywilnych. Moim zdaniem nie może jednak być tak, jak pisałaś, że facet będzie zwodził w nieskończoność, obiecując, że forsę zwróci. To byłby absurd. Z drugiej strony, mało to absurdów w polskim prawie? (nie tylko polskim zresztą)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, trudno się na kolor dachu zdecydować, bo wiele pasuje, a każdy by nadał inny charakter. Ciemny - "szlachetny", ale żeby tylko nie wyszło za ponuro. Miedź weselsza, ale kolor drewna i okien musi idealnie pasować (nie znaczy, że ma być taki sam, ale pasujący). Ceglasty - rustykalny, może dać bardzo ciekawy efekt.

Kamień jest jasny, więc dach mógłby być ciemny, ale nie wiem, jakie będzie drewno. Jeżeli ciemne, to dach jaśniejszy. Ja bym chyba wzięła kawałek kamienia, kawałek deski w docelowym kolorze i poprzykładała to do dachówek, bo miedź miedzi nierówna.

 

Ja narysowałam nasz domek schematycznie (najważniejszy jest kształt i proporcje) w corelu, skopiowałam wiele razy i kolorowałam dach, okna, ściany. Potem drogą eliminacji wybrałam dwie kolorystyki, a w końcu po badaniach rynkowych została jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedź na dachu zobowiązuje!!!! Oczywistą oczywistość tutaj zapodałam, ale to gwoli przypomnienia :wink: Myślę sobie tak, że skoro okna będą ciemne, to dać w takim samym lub mocno zbliżonym kolorze drewno - kamień i kolor dachu rozjaśnią całość! W duszy mi tak gra, tylko że jakoś nie mogę sobie tego "unaocznić" :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...