Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

monikach - komentarze i takie tam;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To dachówki Creatona - czerwień w odcieniu miedzi - w większości z białą podbitką

http://www.creaton.de/jcat-images/Referenzbilder/gross/844_MA_kr_A.jpg

- z ciemną podpbitką - też czerwień w odcieniu miedzi

http://www.creaton.de/jcat-images/Referenzbilder/gross/872_MA_kupferrot_E.jpg

- styl pruski (chyba)

http://www.creaton.de/jcat-images/Referenzbilder/gross/810_KL_kr_eng_C.jpg

 

Poszukam innych dachówek innych firm. Strasznie trudno o elewacje z kamienia, drewna i do tego jeszcze miedziany dach :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frosia kochana poczekam aż zrobi się cieplej i zaczniesz zaglądać na działeczkę :wink: wtedy spotkamy się na bank 8) :lol: :lol: ... a co do kamienia to no problem :wink: :D

piechu pogłaskany :p ...baaardzo zadowolony 8)

 

julienx miło mi, że zajrzałaś :D

cieszę się, że Tobie również kamień przypadł do gustu :D ...niestety, gdzieś zapodziałam kartkę z ceną :oops: ...wkrótce wybieram się zobaczyć go na własne oczy :wink: , więc wtedy zapodam więcej szczegółw :D

 

Aga Braza naprawdę mam problem z tym dachem :( ...musiałabym zobaczyć kilka zestawień, bo na razie tylko kombinuję :roll: ...

a co powiecie na takie cóś

 

http://images25.fotosik.pl/102/8e1698f6b49e1e08m.jpg http://images11.fotosik.pl/102/8093ade04f21959fm.jpg

 

Niestety nie dało się zrobić lepszego zdjęcia, bo wszystko ogrodzono wysokim płotem...ale zestawienie podbitki, stolarki i dachu wygląda nieźle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mało widać, ale przyczepić się nie mogę. Źle nie wygląda, kwestia tylko koloru Twoich okien, bo te na zdjęciach są chyba ciut jaśniejsze!

 

Powiem szczerze, że ta biała podbitka na realizacjach zaczyna mi się podobać - przyglądałam się tym domom parę razy. Przy jasnym kamieniu może to wyglądać naprawdę dobrze.

 

Pozostaje Ci jedno - zrobić tak, jak radzi Aga - przyrównać do siebie wszystko przynajmniej w minaturze.

 

Nie zazdroszczę wyboru!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrościsz czy nie,też będziesz musiała wybierać.

Ten z ciemnego klinkieru z miedzianym dachem wygląda ponuro.

Ten zza płotu już weselej. Podoba mi się połączenie ciemnego drewna ztym dachem - ładnie dobrany kolor drewna. Zastanawiam się, jak by to wyglądało z drewnem też na ścianach - czy nie za ciemno?

Narysuj to sobie, pokoloruj i pochwal się tu wynikami. Będziemy podziwiać i komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdrościsz czy nie,też będziesz musiała wybierać.Ten z ciemnego klinkieru z miedzianym dachem wygląda ponuro.

Ten zza płotu już weselej. Podoba mi się połączenie ciemnego drewna ztym dachem - ładnie dobrany kolor drewna. Zastanawiam się, jak by to wyglądało z drewnem też na ścianach - czy nie za ciemno?

Narysuj to sobie, pokoloruj i pochwal się tu wynikami. Będziemy podziwiać i komentować.

 

Nie m jak serdeczne słowa od Przyjaciół :wink:

 

Z tym klinkierem faktycznie wygląda ponuro, ale mi chodziło o dach i podbitkę. Biała podpbitka wzbudziła moje zainteresowanie już po obejrzeniu u Ciebie, a teraz coraz bardziej mi się podoba. Ot, problem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz musisz sobie dopasować dom do białej podbitki.

Nie łam się - my dopasowywaliśmy projekt domu do... schodów. A i tak schody wyszły w końcu inne. :roll:

 

A ja myślałam, że to takie proste jest ... :oops: :roll: Narazie dopasowuję ... działkę do projektu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieto, zaczynasz BUDOWĘ, teraz już nic nie będzie proste. Do czasu. Pod koniec będziesz miałą tak dosyć podejmowania decyzji, że zastanowienie będzie trwało 5 sekund, zamiast 5 tygodni.

 

Suuupeeer!!!! Mów tak dalej, a zacznę się zastanawiać, czy aby na pewno dom to moje Wielkie Marzenie :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie Panie rozgadały :roll: :wink: :lol: :lol: ...nie no spoko...tylko szkoda, że musiałam akurat wyjść :roll:

 

Braza Ty się nie łam ino słuchaj mądrzejszych - znaczy tych, co już wybudowali 8) , czyli Agduś ...dobrze mówi 8) :D ...

 

Niestety będę musiała przysiąść i trochę pokombinować :roll: ...

 

Okien nie zamówiłam, bo motam się z tymi kolorami, tak więc na razie jedynie kamień jest pewny, a reszta do ustalenia i zaakceptowania :roll: :wink: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...