Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

monikach - komentarze i takie tam;)


Recommended Posts

Właśnie garba dostaję, bo kota uwaliła mi się na plecach pomiędzy mną a oparciem fotela i tam odstawia toaletę. A ja się boję ruszyć, bo póki jej wygodnie, póty mi po klawiaturze nie łazi. A spać muszę iść, żeby jutro mieć siłę na te generalne porządki przed inspekcją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Właśnie garba dostaję, bo kota uwaliła mi się na plecach pomiędzy mną a oparciem fotela i tam odstawia toaletę. A ja się boję ruszyć, bo póki jej wygodnie, póty mi po klawiaturze nie łazi. A spać muszę iść, żeby jutro mieć siłę na te generalne porządki przed inspekcją.

 

Eeee taaaam, inspekcja!!! Turystycznie!!!! Nie szalej z porzadkami, bo się głupio będe czuła w takim czystym, ja niezwyczajna ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe nerwujsia! W obecnym stanie trwającej wykończeniówki osiągnięcie porządku doskonałego a'la wiadomo kto, jest niemożliwe. Ale Andrzej zalał betonem dziurę w pomieszczeniu gospodarczym, więc przynajmniej kurzu tyle nie będzie! Jak ja się z tego cieszę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegóż można Ci życzyć .... :roll: Już wiem ... bądż taka, jaka jesteś!!! Ciesz się każdą chwilą, uśmiechaj się i pamiętaj, że dobry humor i pozytywne myślenie to podstawa naszej egzystencji!!!!

 

Happy Birthday Monia!!!!!!

 

http://img212.imageshack.us/img212/6857/roseorangegifxt7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tym paskudnikiem od zaliczki?

Kurczę, mogłam tam, gdzie niedawno byłam, poszukać jakichś speców od odzyskiwania długów i poprosić ich o wizytówki (dla Ciebie i dla Brazy po jednej). Ponoć potrafią przekonać...

 

Mogłam .... mogłam .... :-? Trza było .... teraz po ptokach ... no, chyba że stdiów psychologicznych nie mieli, to i dobrze się stało :wink:

 

Taką opcję też bierzemy pod uwagę :roll:

No cóż panu złodziejowi postawiono zarzut, ale się nie przyznał, więc 11.04. odbędzie się rozprawa w Sądzie :roll: :-? ... Poza tym złożyliśmy pismo w sądzie cywilnym i czekamy na odzew...

Kurcze, gdyby moje łóżko tak mocno nie warczało, to bym wczoraj z Wami posiedziała :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dominiś! :D

Właśnie mówiłam do męża, że idę do Ciebie spisać nazwy drzewek owocowych, bo już niedługo sezon ogródkowy się zacznie :D ...a co fachura, to fachura 8) :D ...

 

Co do kuchni, to właśnie stół stał się powodem do sporu, bo...

miał tam być od zawsze :roll: , a teraz w wersji drugiej (która jednak najbardziej nam leży) po prostu się nie mieści :( ...

 

Wersja pierwsza ładnie się prezentuje, ale trudno wyobrazić sobie smażenie np. kotletów :roll: ...już widzę jak pryskający tłuszcz ląduje na tym właśnie stole :-? :oops: ...do tej wersji nie jestem jakoś przekonana :-? ...

 

W tej chwili mocno rozważamy przeniesienie stołu do salonu i zrobienie miejsc siedzących przy wyspie nie wiem jak to wyjdzie? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie bardziej pierwsza wersja podoba, wydaje mi się że to ustawienie będzie wygodniejsze w obsłudze. Masz tzw. zachowany trójkat- lodówka, zlewozmywak, kuchenka, wszystko blisko i pod ręka. A z tym pryskaniem to nie przesadzaj, aż tak daleko nie pryska :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie bardziej pierwsza wersja podoba, wydaje mi się że to ustawienie będzie wygodniejsze w obsłudze. Masz tzw. zachowany trójkat- lodówka, zlewozmywak, kuchenka, wszystko blisko i pod ręka. A z tym pryskaniem to nie przesadzaj, aż tak daleko nie pryska :lol:

 

Verunia z tym trójkatem masz rację, też o tym myślałam :roll: , ale co do pryskania to wiem coś o tym :oops: :oops: :wink: :lol:...

Wyobrażam sobie moje miodowe skrzydełka :p ...nie dośc, że do smażenia trzeba założyć kosmiczny kombinezon, to jeszcze potem umyć pół kuchni :roll: :oops: :wink: :lol:

 

Kurza d.pa nie wiem co robić?! :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie bardziej pierwsza wersja podoba, wydaje mi się że to ustawienie będzie wygodniejsze w obsłudze. Masz tzw. zachowany trójkat- lodówka, zlewozmywak, kuchenka, wszystko blisko i pod ręka. A z tym pryskaniem to nie przesadzaj, aż tak daleko nie pryska :lol:

 

Verunia z tym trójkatem masz rację, też o tym myślałam :roll: , ale co do pryskania to wiem coś o tym :oops: :oops: :wink: :lol:...

Wyobrażam sobie moje miodowe skrzydełka :p ...nie dośc, że do smażenia trzeba założyć kosmiczny kombinezon, to jeszcze potem umyć pół kuchni :roll: :oops: :wink: :lol:

 

Kurza d.pa nie wiem co robić?! :-?

A może na tej wyspie taką przegrodę zrób, coś jak podwyżenie od strony stołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...