Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

monikach - komentarze i takie tam;)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 922
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no i?

jak?

ruszasz?

bo ja tak :D

 

Cieszę się, że znowu przesz do przodu.. 8) :D ..trzeba kuć żelazo póki gorące :wink: :lol: ...

 

Czy ja ruszam? :-? ...jakby to powiedzieć ...coś tam drgnęło... :wink: :lol: ...

Ale jak wiesz my najpierw budujemy, potem rozwalamy i znowu budujemy :wink: :lol: :lol: ...

Myślę, że w przyszłym tygodniu zalejemy schody, ławy i się :wink: :oops: ...a potem polecimy z resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

 

Mariusz no co Ty! :o :wink: :lol: ...mam zamiar gości przyjmować...Wiesz, a nóż widelec na Jasną Górę przyjedzie spora grupa forumowiczów :wink: :lol: ....trzeba będzie ludzi ugościć i przenocować :D 8) ...

 

Myślę, że ten taras będzie moim ulubionym miejscem :wink: :D ...wypoczynku...

 

A tak na marginesie, to co roku przyjmujemy pielgrzymów z Gdańska, a raz było ich nawet 30 :o 8) :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( Jeśli to, co widać na zdjęciu jest pełnym zbrojeniem tych schodów, to ja bym tych wykonawców prześwięcił)

Tam, gdzie trudny poczatek, później wszystko idzie gładko. Przekonałem się o tym na własnej skórze i wierze, że u Was będzie tak samo. Życzę Wam zatem miłego, dobrego i radosnego budowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ANDIX! :D

 

Co do schodów, to były porządnie zrobione, tylko podczas kucia niektóre elementy powypadały :) .

Facet, który je robił nie spał całą noc jak się dowiedział, że pomylił biegi, a rano przyjechał blady jak ściana :o ...Pomyłka, rzecz ludzka, tylko zależy jak się do tego podchodzi :wink: :) .

Było mnóstwo pracy przy rozkuwaniu, ale jakoś nie czuję żalu, czy złości ... Mam nadzieję, że teraz wszystko pójdzie jak po maśle :wink: :D .

Serdeczne dzięki za miłe słowa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze nie kumulesz soboe żalu, ani złosci. Przebudowa schodów była koniczna i szybko się o tym przekonasz. Teraz wszystko pójdzie jak po maśle i ja w to wierzę, i będę was wspierał dobrymi myslami i modlitwą, bo mnie też wspierali przy budowie dobrzy ludziei czułem sie z tym pewniej.

Dobrego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...