Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam pytanie - Gdzie kupowaliście parapety wewnętrzne? Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu przyjdzie już wiosna i będę miała okna :roll:

Kolia - zalezy jakie chcesz ja mam drewnopodobne. Największy wybór jest na Sandomierskiej (To już chyba Gdańsk Orunia) - ale kolorystyka i wybór jest na prawdę duży.

Namiar: ul. Sandomierska 17 - tel. 58/300 08 70 - fax 58/300 08 71

www: http://www.alpo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie kupili?cie dziennik budowy.

Chodzi mi o taki niewypełniony :) :) :) :)

Ja kupiłem w księgarni a słyszałem, że nawet gdzieś na stacjach paliw sprzedają.

 

ja "dostałem" za 25zł przy odbieraniu pozwolenia na budowę w starostwie powiatowym

A ja nie zapłaciłem więcej jak 8 PLN w księgarni w Rumi na Dąbrowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie kupili?cie dziennik budowy.

Chodzi mi o taki niewypełniony :) :) :) :)

Ja kupiłem w księgarni a słyszałem, że nawet gdzieś na stacjach paliw sprzedają.

 

ja "dostałem" za 25zł przy odbieraniu pozwolenia na budowę w starostwie powiatowym

 

mi dał nowy kierownik budowy , bo miał w gratsie :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - Gdzie kupowaliście parapety wewnętrzne? Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu przyjdzie już wiosna i będę miała okna :roll:

Kolia - zalezy jakie chcesz ja mam drewnopodobne. Największy wybór jest na Sandomierskiej (To już chyba Gdańsk Orunia) - ale kolorystyka i wybór jest na prawdę duży.

Namiar: ul. Sandomierska 17 - tel. 58/300 08 70 - fax 58/300 08 71

www: http://www.alpo.com.pl

 

Sama nie wiem jakie chce, więc wszystkie namiary na miejsca gdzie jest duży wybór i można pooglądać różne różniaste i coś wybrać mile widziane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - Gdzie kupowaliście parapety wewnętrzne? Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu przyjdzie już wiosna i będę miała okna :roll:

Kolia - zalezy jakie chcesz ja mam drewnopodobne. Największy wybór jest na Sandomierskiej (To już chyba Gdańsk Orunia) - ale kolorystyka i wybór jest na prawdę duży.

Namiar: ul. Sandomierska 17 - tel. 58/300 08 70 - fax 58/300 08 71

www: http://www.alpo.com.pl

 

Sama nie wiem jakie chce, więc wszystkie namiary na miejsca gdzie jest duży wybór i można pooglądać różne różniaste i coś wybrać mile widziane :D

 

mi robił stolarz co robi mi schody, drzwi i barierki, ładne za psi pieniądz ... chociaż nie wiem w sumie chyba ceny jeszcze nie ustalaliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ocieplałem elewację i zostało mi trochę wełny firmy Rockwool - (system ECOROCK MAX).

Cena do ustalenia - sprzedam o wiele taniej niż uda wam się zakupić gdziekolwiek tą wełnę.

Odbiór - Chłapowo, koło Władysławowa.

Do kupienia: płyta fasadowa FASROCK MAX (ok. 15-20 m2),

Dorzucam gratis: duży karton łączników mechanicznych, 1 rolka siatki zbrojeniowej.

Informacje na temat systemu http://www.rockwool.pl/sw52798.asp

Telefon: 606 - 897 827, jakbym nie odbierał to dzwońcie do mojej żony na 663 - 874 809

 

pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam trzy pytanka.

 

1. Mam zdjąć humus, wytyczyć granicę działki oraz domu i zrobić wykop pod dom niepodpiwniczony. Czy dobrze rozumiem kolejność prac : wytyczyć granice, zdjąć humus, wytyczyć osadowienie domu, wykonać wykop ? Czy te prace są do wykonania jednego dnia ? tak aby umówić geodetę i kolesi od kopania ?

2. Czy ktoś ma namiary na rozsądną cenowo ekipę do zdjęcia humusu i wykonania wykopu (budowa Gdynia - Kosakowo)

3. Gdzie najłwatwiej/w miarę tanio zdobyć taki blaszany barak dla ekipy budowlanej ?

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam trzy pytanka.

 

1. Mam zdjąć humus, wytyczyć granicę działki oraz domu i zrobić wykop pod dom niepodpiwniczony. Czy dobrze rozumiem kolejność prac : wytyczyć granice, zdjąć humus, wytyczyć osadowienie domu, wykonać wykop ? Czy te prace są do wykonania jednego dnia ? tak aby umówić geodetę i kolesi od kopania ?

2. Czy ktoś ma namiary na rozsądną cenowo ekipę do zdjęcia humusu i wykonania wykopu (budowa Gdynia - Kosakowo)

3. Gdzie najłwatwiej/w miarę tanio zdobyć taki blaszany barak dla ekipy budowlanej ?

 

Pozdrawiam Michał

 

a po co chcesz wytyczać granice działki? chyba jest już wytyczona?

 

wg mnie to w tej kolejności:

zebrać humus, wytyczyć budynek, wykonać wykop - nie wiem czy ci się uda to zgrać jednego dnia, kwestia czy uda ci się zorganizować spychacz i geodetę na jeden dzień, bo czasowo to nie widzę problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co chcesz wytyczać granice działki? chyba jest już wytyczona?

 

działka jest narożna , ze ściętym rogiem i może się okazać że namierzenie słupków lub butelek będzie wymagało pomocy geodety bo ja niestety nie byłem w stanie tego odszukać...

 

Michał

 

geodeta sobie poradzi, ja też myślałem, u nas, że nie będzie mógł znaleźć słupków, masz mapę geodezyjną z wyrysowanym budynkiem dajesz to geodecie i niech sobie radzi, jeśli uzna że trzeba to wyciągnie jeszcze określone materiały z wydziału geodezji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti555,

my dopiero w nastepnym tygodniu składamy dokumenty, wszystkie te sprawy przyłączeniowe trwaja duzo dłużej niż się spodziewałam. Ciekawe, ile przyjdzie nam czekać na samo pozwolenie. A Wy juz macie złożone? Kiedy zamierzacie ruszyć z budową? Jak będziecie wbijać łopatę, to chetnie podejdę podpatrzyć, bo my pewnie wczesniej niż koniec maja nie ruszymy.

 

Gaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...