Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

WItam wszystkich mozecie mi polecic kogos do obudowania kominka (jakas zlota raczka) lub firma ale ceny w firmach sprzedajacych kominki sa dosyc wysokie...u mnie bedzie prosta obudowa KG do gory bez zadnej wielkiej podstawy + rozprowadzenie 2-3 kanalow do gory do sypialni i holu i lazienki , pozdrawiam czekam na namiary :-)

Zamawiałem i wykonano w :

Kominki Damps Ireneusz

adres: 81-225 Gdynia, Działdowska 2

tel: 58 623-83-04

Wycena i ostateczna cena dużo niższa niż w Jurkomie, nadmienię iż korzystam z kominka 2 sezon.

 

Witam dzieki za namiary dzwonilem tam i faktycznie konkretni ale chciałbym jeszcze porównac z inna firma , poza tym poszukuje szklarza a konkretnie chciałbym zamówic lustro duże na wymiar i kogo polecacie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro zamawiałam w zakładzie przy ul. kartuskiej w Gdańsku. Umówiłam się telefonicznie, przyjechali wymierzyli, na drugi dzień wrócili z lusrem i wkleili. Mam jeszcze jedno do zamówienia i napewno do nich wrócę.

 

Poszukuje firmy z Trójmiasta lub okolic, ktora robi drewniane place zabaw dla dzieci, a gdyby jeszcze do tego mieli w ofercie drewutnie to już pełnia szczęścia. Możecie kogoś polecić?

 

Mam do sprzedania rozdzielnię budowlaną. Kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam morze ktoś orientuje się czy muszę przepisać wodociąg gminie czy idzie to jakoś obejść . Prawie cały wodociąg jest na moim terenie sąsiadów niema.Wodociąg przepisać an własność gminie za tyle pieniędzy i gwarancje to trochę dużo.

 

Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam morze ktoś orientuje się czy muszę przepisać wodociąg gminie czy idzie to jakoś obejść . Prawie cały wodociąg jest na moim terenie sąsiadów niema.Wodociąg przepisać an własność gminie za tyle pieniędzy i gwarancje to trochę dużo.

 

Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

 

Tutaj był poruszany problem przeniesienia prawa własności wodociągu.

Również w muratorze coś znajdziesz.

Na gminie nie mogą (nie chcą) udzielić Ci rzetelnej informacji? A może "dostawca" wody coś podpowie?[/url]

Powodzenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wodociąg przepisać an własność gminie za tyle pieniędzy i gwarancje to trochę dużo...

U mnie było podobnie. Zebrało się coś ponad 20 zainteresowanych i położyliśmy ponad 3 km wodociągu a gmina by puścić w niego wodę to po odbiorze nam go zabrała. Oczywiście mieliśmy małą pomoc finansową z jej strony ale i tak większą część finansów pokrył powołany komitet wodociągowy.

Tak to już jest. Podejrzewam, że nie później jak za 5 lat (od odbioru inwestycji) będziesz musiał go za darmo oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, pilnie poszukuję w miarę taniego i solidnego wykonwacy płyty fundamentowej i domu w szkielecie drewnianym 128m powierzchni użytkowej (do stanu surowego zamkniętego). Chcę wystartować jak najszybciej. Może ktoś może polecić jakąśfirmęz okolic trójmiasta? Budowa koło Przejazdowa niedaleko Rafinerri Gdańskiej.

 

Jednocześnie oferuję jakby ktoś potrzebował napędy bram, systemy zabezpieczeń elektronicznych z dobrymi rabatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witm.Cz możecie mi poradzić co zrobić z odrywającym sie styropianem na fundamentach?Na bloczki fundamentowe został nałożony dysperbit-izochan napstępnie sytropian 12 cm.Prace były wykonywane w grudniu początek stycznia.Problem polega na odlkejaniu sie styropianu od tego czarnego mazidła.W tygoniu będzie przywieziona ziemia na wyrównanie terenu ,czy taki odstający styropian mozna zasypac(przylgnie do ściany) czy odkleić i zrobic na nowo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, pilnie poszukuję w miarę taniego i solidnego wykonwacy płyty fundamentowej i domu w szkielecie drewnianym 128m powierzchni użytkowej (do stanu surowego zamkniętego)...

Zgłoś się do :

http://www.domyzdrewnalitego.pl

 

Na stronie ma tylko fragment prac (strona dość długo nie aktualizowana) ale widziałem naocznie kilka jego domów. Jestem pasjonatem wszystkiego co w drewnie i potrafię docenić dobre traktowanie drewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie skończono u mnie instalację elektryczną i jestem bardzo zadowolony z usługi dość przystępna cena szybko, fachowo i doradził co warto z zrobić a co jest zbędnym wydatkiem. Jak ktoś poszukuje dobrego fachowca elektryka plus multimedia tel. 796 950 266
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, pilnie poszukuję w miarę taniego i solidnego wykonwacy płyty fundamentowej i domu w szkielecie drewnianym 128m powierzchni użytkowej (do stanu surowego zamkniętego). Chcę wystartować jak najszybciej. Może ktoś może polecić jakąśfirmęz okolic trójmiasta? Budowa koło Przejazdowa niedaleko Rafinerri Gdańskiej.

 

Jednocześnie oferuję jakby ktoś potrzebował napędy bram, systemy zabezpieczeń elektronicznych z dobrymi rabatami.

 

Witam

Jak już znajdziesz szkieletowców, a nie będą wykonywać pokrycia dachu, to polecam swoje usługi, mieszkam niedaleko. Pozdrawiam i Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...