Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dla ewentualnych spóźnialskich podaję jak do nas dojechać:

1.Droga z Chwaszczyna

Na skrzyżowaniu skręcić/jechać w stronę Wejcherowa.

W Karczemkach (zaraz po minięciu stacji Rafinerii Gdańskiej) skręcić w prawo - cały czas na Wejcherowo.

W Dobrzewinie na zakręcie jest kapliczka. Jakieś 100m za nią należy skręcić w prawo (na wysokości znaku końca Dobrzewina, ta droga nie jest bardzo widoczna ale rośnie tam drzewo z zawieszonym ogłoszeniem o sprzedaży działek). Nasz dom jest drugi po lewej stronie. A, że po prawej nie ma żadnych domów a na całym polu są w sumie 3 to chyba nie będzie trudno nas znaleźć :smile:

2. Droga z Wejcherowa

Dobrzewino jest za Bojanem. Jadąc z górki po lewej stronie będzie widać 3 domy. Wtedy przy znaku początku Dobrzewina trzeba skręcić w lewo. Reszta jak wyżej.

Gdyby ktoś się zgubił podaję nr do Sebastiana:0503-143-373

 

Pogoda co prawda dzisiaj nieciekawa ale grila możemy zrobić pod dachem. Także proponuję ubrać się ciepło i nie martwić się o ewentualny deszcz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No forumowicze póki co to pogoda jest ładna, więc może nie będzie najgorzej wieczorem. Kiełbacha i troszkę karkówy już mam, do tego zrobię dobry sos - masę czosnku /uwielbiam to/ no i dwa piwka bo wozem jestem.

O 16.00 spadam na chatę i do zobaczenia o 18.00 na skrzyzowaniu pod Wanogą.

Pozdrawiam :grin:

 

p.s mam nadzieję, że Zachar nie zapomni o grilu i węglu drzewnym no i o podpałce no i także o zapałkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My znaleźliśmy połowę worka węgla u nas w szafie. Także troszkę już będzie. Mamy tez zapas kubeczków plastikowych i widelców (pozostałość po więźbie).

Trzymamy kciuki za pogodę - żeby przynajmniej nie było gorzej i za chwilkę wybieramy się po jakieś mięcho.

Do zobaczenia o 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie forumowicze - jak tam powroty do domów. Jak wrażenia. Dla nas było super. Myślę że trzeba będzie coś jeszcze zorganizować, ale coś dłuższego. Poczekajmy kiedy temperatury wrócą z początku maja.

Pozdrawiam wszystkich przybyłych i nie przybyłych :grin:

 

p.s Zachar jeszcze raz dzięki za tablicę, już mam obciętą górę i niedługo ją wypiszę.

 

Sebo daj mi namiary na siebie mailowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót się udał bez żadnych niespodzianek. Żeby jeszcze obwodnica była wykończona to byłoby naprawdę super ... :smile:

Szkoda, że było trochę zimno ale za to i frekwencja i humory wyśmienite. Myślę, że kolejne spotkanie można by odbyć w czerwcu. A jak dobrze pójdzie to sierpień -wrzesień u mnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jeszcze nie doszedłem do siebie po wczorajszym spotkaniu...

Cieszę się, że tylu forumowiczów zdecydowało się na spotkanie. Dzięki wam miałem piękne sny. Śnił mi się oczywiście zbudowany dom.

Z ponownym spotkaniem to dobry pomysł, bo żadne forum nie jest wstanie dostarczyć odpowiedniej ilości informacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo musisz mi napisać co chcesz osiągnąć a ja poszukam konkretnego rozwiązania. Jesli chcesz sterowanie tylko oświetleniem to możemy to dopracować ale bez spotkania i analizy projektu, potrzeb i FUNDUSZÓW nie da sie tego zrobić. Możemy sterować pilotem lub przyciskami w ścianie. Rozwiązań jest wiele, lecz cena będzie grała znaczącą rolę (tak przypuszczam) :wink:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety weekend wcale nie na budowie, ale w tym tygodniu już się zacznie. Chociaż na razie nie ekipa a ja sam. Z tymi murarzami to jak z jakimś dobrem luksusowym, niby jest, ale jak się chce dostać to albo cena nie taka, albo jakość do niczego, albo terminy nie pasują ... :smile:

Na szczęście w sobotę zrobiłem sobie luz a w niedzielę było miłe spotkanie ze znajomymi i dzięki temu optymizm i dobry humor mnie nie opuszcza. Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też trochę leniuchowaliśmy, w sobotę lekkie porządki (to duży) a my z małym u sąsiadek. (Jak dobrze mieć sąsiada ...)

A w niedzielę w zoo oooo! Dyskutujemy nad kolorami -elewacja, płot, ściany, kaflami i co by tu jeszcze ulepszyć itp. A finanse spięte przed postawieniem dachu. Tak więc ostatni taki spokojny weekend.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy moglibyście polecic jakis solidny tartak (impregnacja) w okolicy Gdańska?

Moze znalazlby sie taki ktory impregnuje drewno cisnieniowo?

A tak w ogole to co sadzicie o wynalazkach typu suszenie drwana czy impregnacja cisnieniowa - warte swieczki?

Pozrwawiam,

Bronek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...