Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Zastanawiam sie czy ktos z Was 'doprojektowywal' piwnice do gotowego projektu, ktory nie ma podpiwniczenia (ale taka zmiana zgodnie z zalozeniami projektu jest dopuszczalna) ?

 

Mozecie polecic architekta, ktory sie tego podjal?

 

Czy ktos mial doczynienia z firma, S&S (doradztwo budowlane) z Koleczkowa ?

 

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zastanawiam sie czy ktos z Was 'doprojektowywal' piwnice do gotowego projektu, ktory nie ma podpiwniczenia (ale taka zmiana zgodnie z zalozeniami projektu jest dopuszczalna) ?

 

Mozecie polecic architekta, ktory sie tego podjal?

 

Czy ktos mial doczynienia z firma, S&S (doradztwo budowlane) z Koleczkowa ?

 

Dzieki!

 

Doprojektowanie piwnic to bardzo powszechna sprawa. Każdy projektant z uprawnieniami powinien się z tym uporać.

Dla mnie najważniejsza była sprawa terminowości i pod tym kątem sprawdzałbym projektantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim,

 

Doszedłem do etapu, na którym muszę wybrać dobra ekipę do SSO/SSZ + kierbud. Chciałbym zacząć budowę bardzo wczesną wiosną 2010.

 

Przejrzałem całą białą listę, jak i przeglądałem naszą trójmiejską grupę budujących - mam już swoje typy, ale doszedłem do wniosku, że bardzo przydało by się trochę informacji od Was, aktualnie budujących, odnośnie waszych ekip i kierbudów.

Podajcie prosze namiary - myśle, ze wielu osobom się to przyda - oczywiście, tylko jeżeli jesteście zadowoleni ;)

 

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa od SSO już powoli kończy (polecałam ją wcześniej - to ta sama, co u evie_ei), dekarze weszli i buszują na dachu...

 

Mam więc do sprzedania ok. 320 szt. stempli o nietypowej długości - ok. 3,1m.

 

Mam nadzieję, że będą komuś potrzebne, bo sama się nieźle naszukałam takich długich :)

kontakt: 501 510 801

 

Aneta

 

PS> Jak skończą z tarasem, to i deski szalunkowe policzę i zaoferuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Akrimka
Witam wszystkich forumowiczów

Potrzebuję cieślę i ekipę do wykonania kompletnego dachu do projektu http://pprojekt.pl/projekt326-retro.html Interesują mnie fachowcy za naprawdę rozsądne pieniądze. Początek prac od października. Potrzebuję też namiary na dobre drewno konstrukcyjne oczywiście w rozsądnej cenie.

Pozdrawiam

 

Witam

Jesli nadal cie interesuje to mogę podać namiary na moje cieslę. Robił w Gdyni budynek dla developera, chyba Hossy. Cena mysle ze bedzie atrakcyjna.

NJ-Dach - 509218042. Moj dach był bardzo podobny. Jak coś to pytaj.

 

Dobre drewno polecam z Tartaku w Sulęczynie, namiary

 

http://www.tartak.pomorskie.pl/.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam napisał:

czy Ktoś kojarzy firmę As'pol, Andrzej Światek z Redy ?

- biuro nadzoru i dokumentacji budowlanej + biuro projektowe?

 

Akurat ja korzystam z usług firmy As'pol.

Pan Światek jest moim kierownikiem budowy. Natomiast jego biuro robiło mi adaptacje projektu. My z mężem jesteśmy ogólnie bardzo zadowoleni.

Trochę są zawaleni robotą i ciągle się tam u nich ktoś przewija, ale nie zbywają Cię. Zawsze można sie umówić i omówić bieżące problemy.

Do ich adaptacji w starostwie w Pucku raczej się nie doczepiają. Jak masz jakieś jeszcze pytania to wal....... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że bramy wszędzie tak samo kosztują (może jakaś zmowa cenowa? :wink: ) - nawet w Megabudzie wycenili mi 2 bramy tak samo: Wiśniowskiego i Krispol.

 

Na którą się zdecydować?

 

Mimo 1 tys. zł różnicy w przypadku mojej bramy (garaż 2 stan) to skłaniam się po opiniach jakie słyszałem jednak w stronę Hormana. Ostatecznie i tak obie są robione w Polsce:-) :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że bramy wszędzie tak samo kosztują (może jakaś zmowa cenowa? :wink: ) - nawet w Megabudzie wycenili mi 2 bramy tak samo: Wiśniowskiego i Krispol.

 

Na którą się zdecydować?

 

Mimo 1 tys. zł różnicy w przypadku mojej bramy (garaż 2 stan) to skłaniam się po opiniach jakie słyszałem jednak w stronę Hormana. Ostatecznie i tak obie są robione w Polsce:-) :D :D :D

 

Nie wiem jak jest teraz ale ok 2-3 lat temu Horman miał beznadziejny dostęp do cześci. W bloku (jak i na całym osiedlu) w którym mieszkałem były bramy Hormana i jak to brama czasami się psuła lub "mistrzowie kierownicy" ją uszkadzali. Na części średnio czekaliśmy 1.5 miesiąca i to niezależnie od tego jaka firma z 3citi ją serwisowała. Jak nam tłumaczono Horman Polska nie posiada składu serwisowego z częściami i wszystko było sprowadzane z Niemiec. Najgorzej było pewnej zimy, czekaliśmy 2 miesiące bo w Niemczech mieli przerwę zimową i nie realizowali zamówień.

Być może obecnie jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Akrimka
Pytanie jak w temacie? Idzie zima czas zamykać drzwi:-)

pozdr

J

 

Witam,

ponawiam swoje pytanko:

"Gdzie największe rabaty na Hormana albo Wiśniowskiego?"

Może ktoś odpowie?

pozdr

J

 

Tam beda najwieksze upusty gdzie je najlepiej wynegocjujesz.

Witam

JA kupiłem bramę podwójna w firmie SendBram. Cena to 4700 bez napędu za brame w garażu dwustanowskowym. Podwójne rolki, wzmocnienia, mocna spręzyna.. jestem bardzo zadowolony.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...