Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Co robicie ze śmieciami pobudowlanymi? Zastanawiam się czy jakbym wynajął wywrotkę i zawiózł to na Szadółki, to przyjmą i za ile? Czy ktoś z Was tak robił?

 

Palić co się da. Resztę pakować w worki i wywozić partiami.

Większych odpadów na razie nie mam.

 

Witam

z tego co wiem to do Pół tony na szadólkach jest zadarmo

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

prosze forumowicze podajcie namiary na hurtownie instalacyjo hydrauliczną,

 

potrzebuje zrobic zakupy na instalacje domu jednorodzinnego.

 

................................

pozdrawiam

Jarek

 

Nasz hydraulik zaopoatrywal sie w skladzie "Kolanko" w Chwaszczynie.

Natomiast sam osprzet, armature i takie tam inne kupowalismy w "Raab Karcher"na ul.Polnocnej w Gdyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam po zakończeniu do odsprzedania rozdzielnie i skrzynkę z gniazdami oraz 17 m. kabla , wszystko kupowałem od Energii i ich ekipa mi zakładala, więc całość spełnia ich normy.

pozdrawiam

Witam .Czy oferta sprzedaży skrzynki jeszcze aktualna ?Jaki jest koszt ?

 

Jeśli nie aktualna to ja mam do sprzedania skrzynkę zakładaną również przez ludzi z Energi ale bez kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może polecić gdzie mógłbym zakupić narozniki zewnetrzne (kąt 90', dl. 2.4m) z modrzewia (jak sie nie da to w ostatecznosci z innego gatunku drzewa...). Potrzeba mi takie cosik na estetyczne wykonczenie naroznikow elewacji z paneli drewnianych. Dodatkowo jeszcze cwiercwalek... tez z modrzewia ;-) . Panele Moco zakupilem w Koleczkowie, ale takich naroznikow nie mozna tam dostac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje namiar na firme ktora sprzedaje ekogroszek - dobry jakosciowo w niezlej cenie (bo dobrej ceny na tego typu paliwo nie ma !!).

podajcie miejsca skad kupujecie eko-groszek i w jakiej cenie (jak z jakoscia i spalaniem wegla w piecu).

 

czy naprawde nikt z Was nie kupuje ekogroszku ??

 

Moze ktoś bedzie w stanie podać gdzie kupuje to paliwo i za ile, gdzie nie warto ze wzgledu na slaba jakosc węgla.

Podzielcie sie swoją wiedzą w tym temacie. W końcu niebawem przyjda przymrozki i trzeba bedzie kupić wieksze zapasy wegla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chciałam się dowiedzieć czy jest ktoś z kolegów/koleżanek kto buduje swoje 4 kąty z projektu Archona DOM W WERBENACH ?:) i poszukuję również kogoś z 3miasta lub okolic kto ma połozoną dachówkrę RUPP CERAMIKI rubin 13v czarny brylant.....będę wdzięczna za odp.,pozdrawiam:)czna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Mam dwa pytanka

- ile teraz może kosztować robocizna za zrobienie poddasza (ocieplenie, płyty g-k oraz folia)?

- oraz iile za ocieplenie zewnetrzne styropianem 15 cm, siatka klej oraz tynk.

 

Proszę o ewentualne namiary na wykonawców.

 

Pozdrawiam

 

Cze,

 

Moge odpowiedzec na pierwsze pytanie, bo wlasnie jestem na etapie konczenia tej pracy. Otoz udalo nam sie znalezc fachowcow za 25 PLN/m2. Srednia cena 1 m2 (robocizna plus material) to 60 PLN m2. U nas welna 15+5.

 

Pierwsze wyceny robocizny nie byly optymistyczne (zaczynaly sie na pozimie 40 PLN/m2) ale jesli chwile poszukasz to mysle , ze spokojnie kogos tanszego znajdziesz :D

 

Co do drugiego pytania to my ustalalismy cene za calosc, takze adekwatnie do projektu mozesz miec rozne wyceny :wink:

 

Milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Szukam godnego zaufania kierownika budowy. Budujemy dom z bala 190m2, w Zbychowie. Proszę o namiary. [/b]

 

Czesc sasiedzie,

 

My sie budujemy w Bieszkowicach.

 

Moze nieco niekonstruktywny wpis ....pierszy kierownik nam niestety zmarl a druga pani kierowniczka jest tylko od podpisow :D .

 

Milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...