Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Proszę o info gdzie w okolicach 3 miasta dostanę dobre bloczki fundamentowe, porotherma 25 p+w, w dobrej oczywiście cenie. Z góry dzięki.

Pozdrawiam

 

Jezeli chodzi o bloczki betonowe to polecam z betoniarni Niestepowo tel

Marcin 508100795

Pozdrawiam daro31ie

 

Dzięki daro31ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Poszukuje dobrego i sprawdzonego hydraulika, ktory zrobi instalacje wod-kan w domku jedn. okolice Pruszcza.

 

Sprobuj zadzwonic pod numer 501165441 do pana Leszka,u nas robil,wszystko jak najbardziej,byl ze Starogardu,alie nie mial problemu z dojazdem do Ceder.

Pozdrawiam

 

Dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób z Gdańska które mają już odebrany dom przez nadzór budowlany: czy wymagano od Was, żeby na mapie było narysowane szambo oraz linia energetyczna od skrzynki do domu (w obrębie Waszej działki)?

 

Miałam na mapie narysowane szambo, kabel energetyczny i telefoniczny, rurę wodociągową, gazową . Okazało się , że to za mało, musiałam donieść treść zakładki urządzeń inżynierskich dla mojej działki, na dodatek mój geodeta musiał na inwentaryzacji zrobić specjalny dopisek, że przyłącza nie kolidują z budynkiem. Ogólnie nie bylo łatwo odebrać budynek w nadzorze w Gdańsku, udało się na tydzień przez terminem wymaganym przez bank, nerwówka straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób z Gdańska które mają już odebrany dom przez nadzór budowlany: czy wymagano od Was, żeby na mapie było narysowane szambo oraz linia energetyczna od skrzynki do domu (w obrębie Waszej działki)?

 

Miałam na mapie narysowane szambo, kabel energetyczny i telefoniczny, rurę wodociągową, gazową . Okazało się , że to za mało, musiałam donieść treść zakładki urządzeń inżynierskich dla mojej działki, na dodatek mój geodeta musiał na inwentaryzacji zrobić specjalny dopisek, że przyłącza nie kolidują z budynkiem. Ogólnie nie bylo łatwo odebrać budynek w nadzorze w Gdańsku, udało się na tydzień przez terminem wymaganym przez bank, nerwówka straszna.

 

Ok dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki z piaskowca grubości 1-3cm kolor zółty lub pomarańczowy o nieregularnych kształtach na oklejenie ogrodzenia itp. Czy ktoś zna jakieś namiary gdzie o to spytać? Na południu Polski jest tego w bród a w pomorskim znalazłem jedynie biały. Z góry dzięki, pozdr.

Witam.Widziałam na allegro też mnie interesuje ten kamień ,myślę ,że jeśli będzie to spora ilość to przywiozą nawet z południa Polski.Warto zadzwonić i popytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki z piaskowca grubości 1-3cm kolor zółty lub pomarańczowy o nieregularnych kształtach na oklejenie ogrodzenia itp. Czy ktoś zna jakieś namiary gdzie o to spytać? Na południu Polski jest tego w bród a w pomorskim znalazłem jedynie biały. Z góry dzięki, pozdr.

Witam.Widziałam na allegro też mnie interesuje ten kamień ,myślę ,że jeśli będzie to spora ilość to przywiozą nawet z południa Polski.Warto zadzwonić i popytać.

 

A na kiedy kolezanko potrzebujesz taki kamien i ile? Bo wtedy moze polaczylibysmy nasze zamowienia i wyszloby taniej za transport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki z piaskowca grubości 1-3cm kolor zółty lub pomarańczowy o nieregularnych kształtach na oklejenie ogrodzenia itp. Czy ktoś zna jakieś namiary gdzie o to spytać? Na południu Polski jest tego w bród a w pomorskim znalazłem jedynie biały. Z góry dzięki, pozdr.

Witam.Widziałam na allegro też mnie interesuje ten kamień ,myślę ,że jeśli będzie to spora ilość to przywiozą nawet z południa Polski.Warto zadzwonić i popytać.

 

A na kiedy kolezanko potrzebujesz taki kamien i ile? Bo wtedy moze polaczylibysmy nasze zamowienia i wyszloby taniej za transport?

 

Oj trochę trzeba zaczekać.Dopiero zaczynamy.Może koniec lata.Niestety. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem za Gdańskiem http://www.kamien-gdansk.pl/

 

jutro dzwonie/jade dowiedziec sie ile/jaki kolor/ile transport

 

Jak do pracy raniutko jadę, mijam parcelę, na której sprzedają żwir, kamienie... - podobne do tych ze strony "palucha"! Szukałam w necie, ale nie znalazłam namiarów. Postaram się jutro spisać numer - może będzie adres www i dam znać!

Aha! Ten raj kamieniarski mieści się na peryferiach Tczewa, zjazd z autostrady w Stanisławiu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha! Ten raj kamieniarski mieści się na peryferiach Tczewa, zjazd z autostrady w Stanisławiu :wink:

 

Wiem gdzie to jest jeżeli w Stanisławiu. Jest też skład budowlany zaraz przy przejeździe kolejowym w Tczewie (kier. autostrada) ale gość ma tylko biały po 650 pln/paleta

 

Poza tym rozmawiałem z tym gościem za Gdańskiem. Powiedział że piaskowiec jest nasiąkliwy i może go woda wysadzać zimą. Poleca gnejs zółty za ok. 80pln/m2. Drogo jak na moje oko ale cóż. Byłem też w Castoramie. Wyroby firmy STEGU warto rzucić okiem ale ceny podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie skąd kupowaliście okna? Czy możecie polecić jakieś? a i jeszcze drzwi zewnętrzne. Pozdrawiam :)

Witam polecam firmę Wikęd z Luzina jest bdb. Można się dogadac co do ceny także warto wycena jest darmowa a tel. znajdziesz w wyszukiwarce,a jeśli będziesz potrzebował do wykończenia domu tzn.malownie,cekolownie itp.to polecam mego męża :) niestety wykonuje to jako fuchy :) budowa domu jest wykończająca budżet domowy.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...